قیمت لحظه ای سینتتیکس + نمودار قیمت SNX 🖥️ اسفند ۱۴۰۲

Synthetix Network
SNX
رتبه: 71
$ 4.50
263,169 تومان
3.90%
ارزش کل بازار
$ 1,475,945,216
حجم معاملات 24 ساعته
$ 87,127,912
عرضه در گردش
327,769,196 SNX
عرضه کل
328,193,104 SNX


نوسانات و اطلاعات قیمت سینتتیکس

هر واحد سینتتیکس در این لحظه با قیمت $ 4.50 دلار معامله می‌شود. در حال حاضر ارزش کل بازار ارز دیجیتال سینتتیکس، معادل $ 1,475,945,216 است. حجم معاملات 24 ساعت اخیر این ارز دیجیتال نیز $ 87,127,912 بوده است. همچنین باتوجه به نوسانات این رمزارز در 24 ساعت گذشته، قیمت این ارز نسبت به روز گذشته 3.9%، افزایش یافته است.
بسیاری از تحلیلگران و متخصصین فعال در بازارهای مالی بر این باورند که می‌توان از اطلاعات گذشتۀ قیمت سینتتیکس یا هر دارایی دیگری برای پیش بینی آینده قیمتی آن استفاده نمود.
برای استفاده از اطلاعات گذشته قیمتی این رمزارز می‌توانید از نمودار موجود در این صفحه استفاده نمایید.

درباره سینتتیکس

سینتتیکس نتورک توکن یا Synthetix یک پروتکل نقدینگی مشتقات بر بستر بلاکچین اتریوم (Ethereum) است که امکان صدور و تجارت دارایی‌های مرکب را فراهم می‌کند. ارز دیجیتال Synthetix Network Token یک توکن ERC20 است که قیمت یک دارایی خارجی را ردیابی می‌کند. به عنوان مثال، هر رمز sUSD قیمت دلار آمریکا را پیگیری می‌کند و بر خلاف سایر دارایی‌های دیجیتال، دارای قیمت ثابت است. طیف گسترده‌ای از Synth ها در Synthetix وجود دارد؛ از جمله ارزهای فیات، ارزهای رمزپایه، کالاها و شاخص‌های مختلف. در اصل، سیستم Synthetix Network Token می‌تواند هر دارایی را با قیمت مشخص پشتیبانی کند و در معرض زنجیره‌ای قرار گرفتن در محدوده نامتناهی دارایی‌های دنیای واقعی است. این پروتکل همچنین ویژگی‌های مختلف تجاری از جمله باینری آپشن، معاملات آتی و غیره را امکان‌پذیر می‌کند.
Synthetix از زیرساخت قرارداد هوشمند و مجموعه مشوق‌هایی تشکیل شده است که قیمت Synth را حفظ می‌کند. زیربنای آن ارزش Synthetix Network Token (SNX) است. ارز دیجیتال SNX به عنوان وثیقه عمل می‌کند. جمع‌آوری یک مقدار متناسب از SNX برای استفاده از Synths لازم است. سرمایه‌گذاران در ارز دیجیتال (SNX) به دلیل حمایت از سیستم، پاداش می‌گیرند. بنابراین ارزش ارز دیجیتال SNX مستقیماً با استفاده از شبکه‌ای که وثیقه می دهد ارتباط دارد. Synthetix ستون فقرات معاملات مشتقه در DeFi است.
این مکانیزم به Synthetix اجازه می‌دهد که بدون تغییر نقدینگی از سایر مبادلات غیرمتمرکز، از تبدیل آنی و تقریباً بدون هزینۀ توکن‌های مختلف Synths پشتیبانی کند. قیمت Synthetix Network Token (SNX) در سال 2020 با رشد چشمگیری مواجه شد. این در حالی بود که قیمت SNX در ابتدای عرضه در سال 2018 حدود 0.5 دلار بود و تا اوایل سال 2020 قیمت Synthetix Network Token روند ثابتی داشت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

2306 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments