نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین

Bitcoin
BTC
$ 9,278.96
211,114,948 تومان
ارزش کل بازار
$ 171,027,798,894
حجم معاملات 24 ساعته
$ 16,546,958,333
عرضه در گردش
18,431,781 BTC
عرضه کل
18,431,781 BTC

تحلیل تکنیکال بیت کوین

 

تحلیل‌ های تکنیکال هفتگی بیت کوین را از اینجا دنبال کنید.

برای مشاهده نمودار تکنیکال بیت کوین و تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم مورد نظر خود ، کافیست از قسمت بالای نمودار، تایم فریم دلخواه خود را انتخاب کنید. برای مثال برای تحلیل تکنیکال یک روزه، 1day را انتخاب کنید.

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال و مشاهده نمودار و قیمت لحظه ای بیت کوین بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

نمودار تکنیکال بیت کوینوضعیت تکنیکال بیت کوین

بیت کوین اولین رمزارز و در واقع (BTC) پرچمدار ارزهای دیجیتال است. بسیاری از افراد ارزهای دیجیتال را با بیت کوین معادل می دانند. بیت کوین همچنان با ارزش ترین ارز دیجیتال است و احتمال می رود که این روند تا مدتها ادامه داشته باشد. محبوبیت بیت کوین تا آنجا زیاد است که بسیاری از تحلیل گران و تریدرها (معامله گران) ارزهای دیجیتال، کوین های غیر از بیت کوین را کوین های به “به درد نخور” می نامند!

از نظر تکنیکال، بیت کوین عملکرد بسیار جذابی داشته است. به این معنی که رفتار خوب و قابل پیش بینی ای روی نمودار قیمت از خود نشان می دهد. صعودهای باورنکردنی و سریع و البته سقوطهای عجیب که معمولا تحلیلگران دلایل فاندامنتال برای آن می آورند، از خصوصیات بارز بیت کوین است.

چگونه قیمت بیت کوین را پیش بینی کنیم؟

امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی در اختیار تحلیل گران ارزهای دیجیتال است. در این صفحه نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین را مشاهده می کنید. این نمودار با بررسی دقیق و تکنیکال نمودار قیمت بیت کوین و تحلیل اندیکاتورهای مختلف، پیش بینی می کند که از نظر تکنیکال در بازه زمانی مورد نظر، چه اتفاقی برای قیمت بیت کوین خواهد افتاد. دقت کنید برای استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، بایستی یک دانش حداقلی داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتما آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و همچنین دوره رایگان آموزشی رمزارز نیوز را دریافت و مطالعه کنید.

 

guest
4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
نبی یزدانی
نبی یزدانی
1 ماه پیش

به نظرتون الان بیت کوین رو بفروشم یا بخریم

مریم
مریم
1 ماه پیش

چه ابزار خفنی !!

مطظفی
مطظفی
1 ماه پیش

لطفا سیگنال بذارید

حسن
حسن
2 ماه پیش

چه دقیق….