نمودار تحلیل تکنیکال شیبا اینو (آذر ۱۴۰۱)

Shiba Inu
SHIB
$ 0.000009
0 تومان
ارزش کل بازار
$ 5,477,256,514
حجم معاملات 24 ساعته
$ 180,749,412
عرضه در گردش
589,370,775,567,449 SHIB
عرضه کل
999,991,058,372,827 SHIB
۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!

ثبت نام

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال شیبا اینویا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای شیبا اینو، بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال شیبا اینو

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال شیبا اینو، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال شیبا اینو


تحلیل تکنیکال شیبا اینو

شیبا اینو یکی از برترین توکن‌های کریپتو و دومین میم کوین برتر بازار است. نمودار قیمت این رمزارز در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ رکوردهای بی‌سابقه‌ای را ثبت کرد و رشدی حیر‌ت‌انگیز داشت. شیبا اینو با نماد SHIB در سال ۲۰۲۰ و توسط توسعه‌دهنده‌ای ناشناس معرفی شد. حالا جامعه این میم کوین به قدری گسترش یافته است که تحلیل تکنیکال شیبا به یکی از مهم‌ترین موضوعات کریپتو تبدیل شده است.

شیبا اینو چیست؟

شیبا اینو (Shiba Inu) در تابستان ۲۰۲۰ به دست فردی به نام ریوشی (Ryoshi) توسعه یافت. ریوشی نیز مانند ساتوشی ناکاموتو یک توسعه‌دهنده ناشناس است. البته رفتارهای این توسعه‌دهنده به مراتب عجیب‌تر از ساتوشی بود. او ۵۰ درصد از حجم عرضه اولیه شیبا اینو را به کیف پول ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، خالق اتریوم، ارسال کرد. علاوه بر این هیچ سهمی از عرضه اولیه برای خودش قائل نشد. شیبا در شبکه اتریوم توسعه یافته است و یک توکن ERC-20‌ محسوب می‌شود.

شیبا اینو جدی‌ترین رقیب دوج کوین (DOGE) است. دوج کوین مهم‌ترین میم کوین (memcoin) بازار کریپتو است که حامیان مهمی مثل ایلان ماسک، مالک کارخانه تسلا، دارد. البته رشد فوق‌العاده قیمت رمزارز شیبا اینو باعث شد این میلیارد معروف آمریکایی سرمایه‌گذاری روی این توکن را نیز آغاز کند. حالا شیبا اینو و دوج کوین در بین ۱۵ رمزارز برتر از نظر ارزش بازار (Market Cap) قرار دارند.

تاریخچه قیمت شیبا

برای تحلیل تکنیکال شیبا ابتدا نگاهی به پیشینه قیمتی آن می‌اندازیم. شاید بتوان گفت تغییرات نمودار شیبا اینو در دو سال گذشته یکی از جذاب‌ترین داستان‌های کریپتوکارنسی است. شیبا در آگوست ۲۰۲۰ با قیمت بسیار اندکی عرضه شد. در ابتدا قیمت این میم کوین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲ دلار بود. نمودار SHIB دائماً در حال فتح قله‌های جدیدی بود و در آوریل ۲۰۲۱ ارزش توکن شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۰۴ دلار رسید. در مقایسه با قیمت ابتدایی، چنین رشدی یک جهش فوق‌العاده به نظر می‌رسد اما این داستان باز هم ادامه یافت.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

از ابتدای ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) افزایش قیمت شیبا اینو مجدداً شروع شد. طی چند روز قیمت به ۰.۰۰۰۰۴ دلار هم رسید اما خیلی زود روند کاهشی آغاز شد. در آن مقطع همه تصور کردند Shiba Inu یک شت کوین است که با چند پامپ و دامپ سرمایه‌ای جذب کرده و دیگر اتفاق خاصی رقم نخواهد زد.

در انتهای تابستان دوباره اوضاع تغییر کرد. از ماه سپتامبر (شهریور) رشد فوق‌العاده نمودار Shiba Inu آغاز شد و تا اواخر اکتبر (اوایل آبان) ادامه داشت. در این مدت کوتاه قیمت هر توکن SHIB به ۰.۰۰۰۰۸ دلار هم رسید. از آن زمان به بعد و همزمان با کاهش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شاهد افت قیمت رمزارز شیبا اینو نیز بودیم. در حال حاضر قیمت هر توکن شیبا ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار است که نسبت به قیمت عرضه عدد بسیار زیادی محسوب می‌شود. البته که ارزش این میم کوین افتی ۸۰ درصدی نسبت به روزهای اوجش داشته است اما با توجه به حجم عرضه بسیار بالا، ارزش بازار این توکن هنوز هم رقم قابل توجهی است.

از نکات مهم نمودار شیبا اینو می‌توان به حرکات غیرمنتظره این رمزارز در مقایسه با مسیر بیت کوین اشاره کرد. در موارد متعددی شاهد افزایش قیمت SHIB همزمان با کاهش قیمت BTC بوده‌ایم. در حالی که در بازار ارزهای دیجیتال تقریباً تمامی رمزارزها به تبعیت از بیت کوین افزایش یا کاهش قیمت پیدا می‌کنند اما Shiba Inu توانست در موارد متعددی خلاف جریان بازار حرکت کند. البته در ماه‌های گذشته کمتر شاهد این اتفاق بوده‌ایم اما بعید نیست در آينده‌ای نزدیک دوباره چنین روندی مشاهده شود.

پیش بینی قیمت شیبا اینو

در برخی از مواقع Shiba Inu‌ در مسیر معکوس با BTC حرکت کرده است اما نمی‌توان وابستگی تمام ارزهای دیجیتال را به بیت کوین کتمان کرد. به همین دلیل برای تحلیل تکنیکال SHIB باید به شرایط بیت کوین توجه کرد. تا زمانی که پادشاه ارزهای دیجیتال رشد مجدد را آغاز نکند، تصور افزایش قیمت رمزارز شیبا اینو کمی سخت به نظر می‌رسد.

با توجه به بزرگ‌تر شدن جامعه، توسعه پلتفرم‌های مختلف، همکاری با سازمان‌های مختلف متمرکز و غیرمتمرکز و پایداری بیشتر قیمت این رمزارز در مقایسه با دو سال گذشته، به نظر می‌رسد روزهای خوبی در انتظار توکن SHIB‌ باشد. در حال حاضر مراکز و پذیرنده‌های مختلفی معامله با شیبا اینو را آغاز کرده‌اند و اگر اوضاع همین طور پیش برود، احتمالاً شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال خواهیم بود. با رشد احتمالی کریپتوکارنسی در ماه‌های پیش رو نمودار شیبا اینو نیز می‌تواند رکوردهای قبلی‌اش را مجدداً لمس کند و حتی تا مرز ۰.۰۰۰۱ دلار پیش برود.

طبق داده‌های مربوط به تحلیل تکنیکال SHIB در پلتفرم changelly، قیمت این رمزارز در سال ۲۰۲۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۲۴ دلار افزایش پیدا می‌کند و حداقل قیمت نیز احتمالاً حدود ۰.۰۰۰۰۲۰۶ دلار خواهد بود. در سال ۲۰۲۵ نیز ارزش رمزارز شیبا ممکن است تا مرز ۰.۰۰۰۰۵۱۷ پیش رود. در نهایت پیش‌بینی این مجموعه از قیمت شیبا در سال ۲۰۳۰ در بازه ۰.۰۰۰۲۷ تا ۰.۰۰۰۳۳ دلار قرار دارد.

این روزها ابزارها و پلتفرم‌های بسیار زیادی برای تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال به وجود آمده‌اند. در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت شیبا اینو را مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از این نمودار به بررسی دقیق و تحلیل تکنیکال قیمت SHIB‌ بپردازید و به کمک اندیکاتورهای گوناگون، مسیر حرکت نمودار این میم کوین را در روزها و هفته‌های آینده پیش‌بینی کنید. البته برای آنالیز نمودار Shiba Inu باید آگاهی خوبی از اصول تحلیل تکنیکال داشته باشید. شما می‌توانید از آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و دوره رایگان آموزشی رمزارزنیوز برای یادگیری تحلیل تکنیکال و آشنایی با اندیکاتورهای مختلف جهت تحلیل تکنیکال شیبا اینو استفاده کنید.

نگاه بنیادین

شیبا در ابتدا یک میم کوین بود اما حالا به یکی از مهم‌ترین ارزهای دیجیتال تبدل شده است. برخلاف دوج کوین این میم کوین بلاکچین اختصاصی ندارد. در طول دو سال گذشته بنیاد شیبا گام‌های مهمی برای توسعه این شبکه برداشته است. این بنیاد علاوه بر توکن SIHB رمزارز BONE را نیز توسعه داده است که از آن برای مدیریت پرداخت‌ها و امور مالی در اکوسیستم شیبا استفاده می‌شود. چندی پیش اعلام شد توکن TREAT‌ نیز به اکوسیستم این ارز دیجیتال اضافه خواهد شد تا با استفاده از آن پاداش اعتبارسنجی تراکنش‌ها پرداخت شود. به علاوه سازمان غیرمتمرکز یا دائو (DAO) برای شیبا توسعه یافته است. هدف از توسعه این پلتفرم افزایش نقش دارندگان توکن SHIB در مدیریت جامعه و هدایت مسیر توسعه این اکوسیستم است.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

از دیگر پیشرفت‌های مهم شیبا می‌توان به پروژه متاورس شیبا اشاره کرد که چند مرحله از فروش زمین‌های آن به پایان رسیده است. پروتکل شیباریوم (Shibarium) و صرافی شیبا سواپ (ShibaSwap) از دیگر توسعه‌های اثرگذار و مهم جامعه شیبا است که می‌تواند باعث افزایش قیمت و محبوبیت این توکن جنجالی شود. رستوران‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری مختلفی مثل ولیز ایتالیا پذیرش شیبا اینو به عنوان ارز رسمی را آغاز کرده‌اند. چنین تحولاتی تأثیر زیادی در بهبود ذهنیت مردم نسبت به این میم کوین خواهد داشت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

1422 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

معنی حقوق بشر را فهمیدیم یعنی دزدی یکدرصدی ها از مردم نودو نه درصد .در ارز شیبا کاملا مشخص است دولت آمریکا دارد کلاهبرداری میکند

فدرال رزرو و نهنگها بازار را دستکاری و از مردم ساده دزدی میکند

دوستان کانال خوب معرفی کنید

اگه کسی از شیبا تحلیل داره بی زحمت اعلام کنه

سلام، دوستان،
شیبا حداقل ماهی دوبار پامپ می کند

جدی

ابزار جالبیه

کسی در مورد شیبا تحلیل نداره بزاره ما منتظر بودیم صفر کم کنه داره صفر اضاف میکنه
ممنون

ترید کن سود خوبی میده

به نفت رسیدیم تبریک میگم

شیبا تا ۰۰۰۰۳۰۰۰/ رشد میکنه.

لطفن یه تحلیل درست و متطقی بزارین

دوستان در نوسانات قیمت شیبا خیلی مواظب باشید، اگر بسرعت نزول کرد ، خیلی ضرر می کنید،
برعکس در سیر صعودی ، سود خوبی داره،
سالم و تندرست باشید، با تشکر از ادمین

دوستان عزیز کسی اطلاع داره قیمت شیبا به تومان چقدر است

دوست عزیز در این صفحه می تونید قیمت تمام رمزارز ها از جمله شیبا را به تومان ببینید https://ramzarz.news/coins/

سلام دوستان ایا تحلیلگری از اساتید در مورد شیبا هست لطفا راهنمایی فرمایید

سلام این مطلب رو نامردی اگه درج نکنی تکنیکالت بدرد خودت میخوره من فانتوم رو ازش استعلام گرفبم یکساعته تا کیدا بفروش رو داد منه خرهم زیر قیمت سریع دادم رفت نه تنها پایین نیومد بلکه ۳درصد رفت بالا

سلام، دوستان ، کسی اطلاع داره شیبا کی صعود می کنه ؟

سلام-دنبال یه گروه vip خوب واسه فعالیت تو زمینه رمزارزها هستم-اگه گروه خوبی سراغ دارین معرفی کنین

الکی پولت رو دورنریز

بامن در ارتباط باش

سلام من باهات در ارتباطم حالا بگو الآن موقع گرفتن شیباست یا ریزش سنگین در راهه؟

سلام. شیبا کلی پایین اومد حالا توی این چند روز داره درجا می زنه تقریبا نه بالا می ره و نه پایین. آیا این یک نشانه و علامتی است که می خواد یک دفعه بالا بره یا می خواد یک دفعه پایین بره و به صفر نزدیک بشه؟ یا اصلا هیچ مفهوم خاصی که قابل پیش بینی باشه نداره؟

سلام دوستان پول باخت ها مثل بنده
این ارز شیبا سگی و دوج سگی پدر مردم در آوردند یه مشت از نهگ ها سود خود را زدند و در رفتند بی دست پاهای مثل منا گیر کردند حالا خدا خدا میکنیم که سر ب سر بشیم ب هر کدوم تحلیل ها هم که نگاه میکنی ماشالله وعده بخیر میدند ولی کو کجاست همش کشک وقتتون بخیر شادی جیبتون بی پول مثل من
😅😅

الان رو۵۹۰من ۱۱۱۷۰خریدم کی سربسرمیشه

بعضی از دوستان دائما دارند می گویند شیبا ارز خیلی خوبیه و خوش به حال کسانی که شیبا خریده اند و به زودی پامپ خواهیم داشت و صعود باور نکردنی خواهیم داشت. پس کی این پرواز انجام خواهدشد؟

بزودی ارزشیباپامپ میسه حساب رسمی توییترراه اندازی یک پروژه متاورسی رواعلام کرده

دوستانی که شیبا دارن شیبا به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۰ میرسه و دوباره کم کم شروع به بالا رفتن میکنه. اونایی که شیبا دارن صبر کنن و نفروشن و برای جبران ضرر و حتی سود در قیمتی که گفتم خرید کنن تا وقتی شیبا به قیمتی میرسه که انتظارش رو داشتن به اندازه ی سرمایشون سود کرده باشن. اونایی هم که شیبا ندارن خرید در قیمت بالا بهترین کار و بهترین سودهی برای سرمایشون هست .

عذرخواهی میکنم میتونم از شما راهنمایی بگیرم ؟؟

ما منتظر انفجار یا پرواز یا صعود باور نکردنی که دوستان وعده دادند هستیم

فقط این انفجاری که اتفاق میفته رو بینید و لذتش رو برید

برو بابا

باسلام خدمت دوستان همین طور که میبینید ریزشی هشت و الانم همه بیت کوین رو بهانه میکنن ولی در کل نهنگ ها سودشون رو از شیبا گرفتن و الان به مرحله رها شدگی هست و معلوم نیست تا .۰۰۰۰۲۵پایین بیاد یا نه ولی از این پایین تر نمیاد و یه پامپ میکنه ولی اینده ای نداره این همه جو ندین منم منتظرم پولم سربسر بشه بردارم

سلام من که بیچاره شدم کل زندگیمو گذاشتم خدا کنه بره بالا مردم بتوانند پولشونو بکشن بیرون یاعلی

نباید همچین کاری میکردی

خدایی چرا بدون دانش؛ قمار میکنید سر زندگیتون؟

انشالله بر اساس تحلیل فردا پامپ داریم

شیبا عالیه ،اصلا شیبا خود عشقه و ما به اینده شیبا خیلی امیدواریم

هر چی نماز و دعا هم میخونیم دیگه فایده نداره🤣🤣🤣🤣

شیبا به هیچ درد نمیخوره دارایی مردمم به باد میده هولد کردنشم فایده نداره

شیبا یه هفته ریزش میده ۲روزسبز میده امشب یافرداشب ۳۰درصد سودمیده اینوطبق عادت میگم

فک کنم اچ دی زده عادتش به عقب افتاده اگه زبونم لال داستان ادامه داشته باشه و از اونور دلارو تتر پایین بکشه شیبا دچار شوک هیپو وولومیک! میشه و میکشه پایین ۱تومن خواهشا مثل من نباشین و در خرید عجله نکنین البته از خوششانسی تو قله قاف وارد شددم تو زمستون و پاییز بدون بارش و با الودگی هوا!هم گیر کردم به جای ترید تا تهش ریدم!؟

دوستان آیا شیبا کی به ۱۷۰۰خواهد رسید

خوش بحالت…

سلام دوست گرامی به ۱۷۰۰ برسه طول میکشه امکان داره بروه بالا ولی نه به این زودی باید صبر کنی

Arzadijital

این برنامه یعنی نمیدونه کی کلاهبردار کی برنامه درست داره مردم رو بدبخت کردن

این کار قماره و طمع کنی باختی

آفرین دقیقا

سلام دوستان والله من که هی خیر میکنم میاد پایین دوبرابر ضرر میکنم یعنی تا حالا نمیشه من سود کنم به نظرم کلاهبردی دست خودشون

خوب باید سودتونو بردارین دیگه

۵درصد ۱۰درصد سود کردی بزن بیرون باز قیمت اومد پایین بخر رفت بالا بفروش یا اینکه هولد کن یه ساله بیخیال باش سال بعد بیا ببین چند ۱۰برابر شده

اره من وقتی میده بالا خرید میزنم میاد پایین فروش میزنم راست میگی

این ارزها سود خودشونو کردن دیگه مثل قبل نمیره بالا اون اقای که الان شیبا میگیره فکر کنم مغز خر خورده که شیبا ۴۶ میلیون برابر بزرگ شده میاد شیبا میخره باز تو بورس ایران میدونی چی میخری انگار من ا کاغ گزاشتم روش شرط بندی میکنم همه پول میارن وقتی نمیدونی چیه چرا پولت اتش میزنی سایپا درسته ضرر میده باز تولید خودرو داره کارخونه هست

hاین شیبا دیگه پامپی نداره هواد هم فایده ای نداره

همینکه شیبا رو همین قیمت مونده عالیه

😏😏😏

دوستان شیبا داره دارد متورم میشه صبر کنید تا پایان ۲۰۲۲ بازی های زیادی براش ساخته میشه

دوستان به خدا هرچه دارید به باد خواهد رفت این ارز کلاهبرداری بیش نیست اول یک سود جزئی میده بعد شروع به افت و سرمایه شما صفر

چقدر تغییر عقیده
اونم در چند ساعت!!

چراالکی میگی من یه دوستی دارم پارسال شیبا خرید مقدار کمی الان تو یک میلیارد

ان شاءالله دوستان اگر صبر کنید وبا انرژی مثبت همه سهامداران به اوج خواهیم رسید😁😁😁

بسم الله الرحمن الرحیم: قیمت شیبا به یک سنت خواهد رسید با امید به الله لاحول ولا قوه الا بالله

به لطف خداتعداد خریداران شیبا به یک ملیون رسید پس صبر داشته باشد

تعداد خریداران یکیش منم که همش زیر یک میلیون تومان شیبا دارم!!!!!!
چیز مهمی نیست

هول نشو داداش

اول از خدا یاری بخواهید بی شک قیمت شیبا تا ۲۰۳۰ به یک سنت یا بیشتر میرسه تنها چیزی که ما باید داشته باشیم صبر و امید به خدا است

عجب ….جالبه که فکر اونموقع هستی…

با توجه به بعضی تحلیل ها، احتمالا تا اونموقع از بازار حذف بشه

نه امکان نداره چون من چند تا تحلیل دیدم تا اون موقع معروف تر میشه

سلام دوستان
طبق تکنیکال شیبا الگوی فلت یا پرچم سر پایین تشکیل داده ک یک الگوی ادامه دهنده صعودی هستش به اندازه میله پرچم
در ضمن کسایی که میگن بورس خونه خراب کنه برای اینکه دانش کافی ندارن.
باید بدونی کجا بخری و بفروشی تا سود کنی
بیحساب کتاب خرید و فروش کردن صدالبته که خونه خراب کنه

درود صمیمانه
دوستان عزیز باتوکل و آیه دربازارهای مالی ترید نکنید
بازار مالی صبر برای رسیدن به هدف تحلیلی صحیح میخواد
نظر حقیر این هست که کانال نزول به انتهای خود نزدیک میشه
برای رشد چشمگیرباید هولد کنید و سرمایه سنگین وارد نکنید.فعلا توکن سوزی داره.ممکن هست نظر بنده صحیح نباشه
سپاس

دوستان دقت کنید که همیشه بعد از یک بالا رفتن یک پایین رفتنی هم هست ولی مطمئن باشید بزودی شیبا یک صعود حسابی خواهد داشت. درست همین بازی ها رو بیت کوینم داشت در عرض یک سال از ۵۰۰۰ به ۵۰۰۰۰ رسید

دوستان خودتان را گول نزنید شیبا هم مثل بورس خودمون خونه خراب میکنه همه را جلوی ضرر هر موقع بگیرین سود هستش

شیبا میره بالا ان شاالله

عینک بزنید می بینید داره میاد پایین
واقعا نمیدونم چه تعصبی دارید این ایمانی که به شیبا که داره پولتون رو هدر میده به خدا داشتید همه چیز داشتید
ولی حیف!!!!!

شیبا میره بالا

بر چه اساس تحلیل کردید ؟!! همش داره میاد پایین مثلث رو هم نشکسته

الان ۳ روزه تو این صفحه ام !!! یعنی برمیگرده؟

باور کنید شیبا فقط نزدیک دوساله که داره خرید و فروش میشه پس امید داشته باشید

سلام شیبا به زودی رکورد میزنه شیبا باید این مراحل را طی کنه تا به یک سنت برسه که به امید خدا می‌رسد

سلام به نام خدا وقتی یک ارز میره بالا قطعا باید دوباره باید بیاد پایین تا خیلی ها ازش بخرن پس اول امید به خدا تا زمانی که از خدا یاری بخواهید و هیچ وقت نا شکری نکنید خدا شما را یاری خواهد کرد اگر از الان به خدا ایمان بیاورید شیبا تا هفته ایده روند نزولی را به خاک خواهد سپارد

معلم قران میشدی بازدهیش بیشتر بود

از خدا میخوای از شیبا میگیری
همه اینا دست کفار خدانشناسه که بر اساس علم و عمل و تکنولوژی و سیاسته و کوچکترین ربطی به چیزی که شما دم میزنی نداره
فقط فک کنم خدا یک دسگاه ردیاب رو من حقیر کارگذاشته تا هرجا برم از اسمون سنگ بزاره از بورس و سهام داخلی بگیر تا یک ترلیارد کاهش حجم بازار کریپتو تو بازه ورود باشکوه اینجانب به بازار ارز مجازی
به نظرم پولاتونو جمع کنین ۵۰م ضرر منو بدین ضمانتی بعد از خروج من بیت برسه۱۰۰۰۰۰$