نمودار تحلیل تکنیکال شیبا اینو (آذر ۱۴۰۲)

Shiba Inu
SHIB
$ 0.00001
0.507324 تومان
2.57%
ارزش کل بازار
$ 5,929,278,379
حجم معاملات 24 ساعته
$ 284,806,738
عرضه در گردش
589,317,706,282,770 SHIB
عرضه کل
999,982,442,589,410 SHIB
Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص را همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملاتش بررسی می‌کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال شیبا اینو یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده‌های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روندهای صعودی و نزولی بازار بسیار بااهمیت است. البته گاهی روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می‌رود. لازم به ذکر است که خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت‌های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای شیبا اینو بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران است. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال شیبا اینو

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال شیبا اینو کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال شیبا اینو


تحلیل تکنیکال شیبا اینو

شیبا اینو یکی از برترین توکن‌های کریپتو و دومین میم کوین برتر بازار است. نمودار قیمت این رمزارز در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ رکوردهای بی‌سابقه‌ای را ثبت کرد و رشدی حیر‌ت‌انگیز داشت. شیبا اینو با نماد SHIB در سال ۲۰۲۰ و توسط توسعه‌دهنده‌ای ناشناس معرفی شد. حالا جامعه این میم کوین به قدری گسترش یافته است که تحلیل تکنیکال شیبا به یکی از مهم‌ترین موضوعات کریپتو تبدیل شده است.

شیبا اینو چیست؟

شیبا اینو (Shiba Inu) در تابستان ۲۰۲۰ به دست فردی به نام ریوشی (Ryoshi) توسعه یافت. ریوشی نیز مانند ساتوشی ناکاموتو یک توسعه‌دهنده ناشناس است. البته رفتارهای این توسعه‌دهنده به مراتب عجیب‌تر از ساتوشی بود. او ۵۰ درصد از حجم عرضه اولیه شیبا اینو را به کیف پول ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، خالق اتریوم، ارسال کرد. علاوه بر این هیچ سهمی از عرضه اولیه برای خودش قائل نشد. شیبا در شبکه اتریوم توسعه یافته است و یک توکن ERC-20‌ محسوب می‌شود.

شیبا اینو جدی‌ترین رقیب دوج کوین (DOGE) است. دوج کوین مهم‌ترین میم کوین (memcoin) بازار کریپتو است که حامیان مهمی مثل ایلان ماسک، مالک کارخانه تسلا، دارد. البته رشد فوق‌العاده قیمت رمزارز شیبا اینو باعث شد این میلیارد معروف آمریکایی سرمایه‌گذاری روی این توکن را نیز آغاز کند. حالا شیبا اینو و دوج کوین در بین ۱۵ رمزارز برتر از نظر ارزش بازار (Market Cap) قرار دارند.

تاریخچه قیمت شیبا

برای تحلیل تکنیکال شیبا ابتدا نگاهی به پیشینه قیمتی آن می‌اندازیم. شاید بتوان گفت تغییرات نمودار شیبا اینو در دو سال گذشته یکی از جذاب‌ترین داستان‌های کریپتوکارنسی است. شیبا در آگوست ۲۰۲۰ با قیمت بسیار اندکی عرضه شد. در ابتدا قیمت این میم کوین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲ دلار بود. نمودار SHIB دائماً در حال فتح قله‌های جدیدی بود و در آوریل ۲۰۲۱ ارزش توکن شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۰۴ دلار رسید. در مقایسه با قیمت ابتدایی، چنین رشدی یک جهش فوق‌العاده به نظر می‌رسد اما این داستان باز هم ادامه یافت.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

از ابتدای ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) افزایش قیمت شیبا اینو مجدداً شروع شد. طی چند روز قیمت به ۰.۰۰۰۰۴ دلار هم رسید اما خیلی زود روند کاهشی آغاز شد. در آن مقطع همه تصور کردند Shiba Inu یک شت کوین است که با چند پامپ و دامپ سرمایه‌ای جذب کرده و دیگر اتفاق خاصی رقم نخواهد زد.

در انتهای تابستان دوباره اوضاع تغییر کرد. از ماه سپتامبر (شهریور) رشد فوق‌العاده نمودار Shiba Inu آغاز شد و تا اواخر اکتبر (اوایل آبان) ادامه داشت. در این مدت کوتاه قیمت هر توکن SHIB به ۰.۰۰۰۰۸ دلار هم رسید. از آن زمان به بعد و همزمان با کاهش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شاهد افت قیمت رمزارز شیبا اینو نیز بودیم. در حال حاضر قیمت هر توکن شیبا ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار است که نسبت به قیمت عرضه عدد بسیار زیادی محسوب می‌شود. البته که ارزش این میم کوین افتی ۸۰ درصدی نسبت به روزهای اوجش داشته است اما با توجه به حجم عرضه بسیار بالا، ارزش بازار این توکن هنوز هم رقم قابل توجهی است.

از نکات مهم نمودار شیبا اینو می‌توان به حرکات غیرمنتظره این رمزارز در مقایسه با مسیر بیت کوین اشاره کرد. در موارد متعددی شاهد افزایش قیمت SHIB همزمان با کاهش قیمت BTC بوده‌ایم. در حالی که در بازار ارزهای دیجیتال تقریباً تمامی رمزارزها به تبعیت از بیت کوین افزایش یا کاهش قیمت پیدا می‌کنند اما Shiba Inu توانست در موارد متعددی خلاف جریان بازار حرکت کند. البته در ماه‌های گذشته کمتر شاهد این اتفاق بوده‌ایم اما بعید نیست در آينده‌ای نزدیک دوباره چنین روندی مشاهده شود.

پیش بینی قیمت شیبا اینو

در برخی از مواقع Shiba Inu‌ در مسیر معکوس با BTC حرکت کرده است اما نمی‌توان وابستگی تمام ارزهای دیجیتال را به بیت کوین کتمان کرد. به همین دلیل برای تحلیل تکنیکال SHIB باید به شرایط بیت کوین توجه کرد. تا زمانی که پادشاه ارزهای دیجیتال رشد مجدد را آغاز نکند، تصور افزایش قیمت رمزارز شیبا اینو کمی سخت به نظر می‌رسد.

با توجه به بزرگ‌تر شدن جامعه، توسعه پلتفرم‌های مختلف، همکاری با سازمان‌های مختلف متمرکز و غیرمتمرکز و پایداری بیشتر قیمت این رمزارز در مقایسه با دو سال گذشته، به نظر می‌رسد روزهای خوبی در انتظار توکن SHIB‌ باشد. در حال حاضر مراکز و پذیرنده‌های مختلفی معامله با شیبا اینو را آغاز کرده‌اند و اگر اوضاع همین طور پیش برود، احتمالاً شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال خواهیم بود. با رشد احتمالی کریپتوکارنسی در ماه‌های پیش رو نمودار شیبا اینو نیز می‌تواند رکوردهای قبلی‌اش را مجدداً لمس کند و حتی تا مرز ۰.۰۰۰۱ دلار پیش برود.

طبق داده‌های مربوط به تحلیل تکنیکال SHIB در پلتفرم changelly، قیمت این رمزارز در سال ۲۰۲۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۲۴ دلار افزایش پیدا می‌کند و حداقل قیمت نیز احتمالاً حدود ۰.۰۰۰۰۲۰۶ دلار خواهد بود. در سال ۲۰۲۵ نیز ارزش رمزارز شیبا ممکن است تا مرز ۰.۰۰۰۰۵۱۷ پیش رود. در نهایت پیش‌بینی این مجموعه از قیمت شیبا در سال ۲۰۳۰ در بازه ۰.۰۰۰۲۷ تا ۰.۰۰۰۳۳ دلار قرار دارد.

این روزها ابزارها و پلتفرم‌های بسیار زیادی برای تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال به وجود آمده‌اند. در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت شیبا اینو را مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از این نمودار به بررسی دقیق و تحلیل تکنیکال قیمت SHIB‌ بپردازید و به کمک اندیکاتورهای گوناگون، مسیر حرکت نمودار این میم کوین را در روزها و هفته‌های آینده پیش‌بینی کنید. البته برای آنالیز نمودار Shiba Inu باید آگاهی خوبی از اصول تحلیل تکنیکال داشته باشید. شما می‌توانید از آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و دوره رایگان آموزشی رمزارزنیوز برای یادگیری تحلیل تکنیکال و آشنایی با اندیکاتورهای مختلف جهت تحلیل تکنیکال شیبا اینو استفاده کنید.

نگاه بنیادین

شیبا در ابتدا یک میم کوین بود اما حالا به یکی از مهم‌ترین ارزهای دیجیتال تبدل شده است. برخلاف دوج کوین این میم کوین بلاکچین اختصاصی ندارد. در طول دو سال گذشته بنیاد شیبا گام‌های مهمی برای توسعه این شبکه برداشته است. این بنیاد علاوه بر توکن SIHB رمزارز BONE را نیز توسعه داده است که از آن برای مدیریت پرداخت‌ها و امور مالی در اکوسیستم شیبا استفاده می‌شود. چندی پیش اعلام شد توکن TREAT‌ نیز به اکوسیستم این ارز دیجیتال اضافه خواهد شد تا با استفاده از آن پاداش اعتبارسنجی تراکنش‌ها پرداخت شود. به علاوه سازمان غیرمتمرکز یا دائو (DAO) برای شیبا توسعه یافته است. هدف از توسعه این پلتفرم افزایش نقش دارندگان توکن SHIB در مدیریت جامعه و هدایت مسیر توسعه این اکوسیستم است.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

از دیگر پیشرفت‌های مهم شیبا می‌توان به پروژه متاورس شیبا اشاره کرد که چند مرحله از فروش زمین‌های آن به پایان رسیده است. پروتکل شیباریوم (Shibarium) و صرافی شیبا سواپ (ShibaSwap) از دیگر توسعه‌های اثرگذار و مهم جامعه شیبا است که می‌تواند باعث افزایش قیمت و محبوبیت این توکن جنجالی شود. رستوران‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری مختلفی مثل ولیز ایتالیا پذیرش شیبا اینو به عنوان ارز رسمی را آغاز کرده‌اند. چنین تحولاتی تأثیر زیادی در بهبود ذهنیت مردم نسبت به این میم کوین خواهد داشت.

تحلیل های کاربران

صعودی

امروز در خدمتتون هستیم با تحلیل ارز SAND. این ارز بیش از یک سال هست که زیر خط روند نزولی خودش در حال معامله شدن هست. با توجه به شرایط کلی بازار به نظرم دیگه...

صعودی

یک طرح ساده از بیت کوین: ۱). خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۳، ۲). در سال ۲۰۲۴ آن را مدیریت کنید، ۳). در سال ۲۰۲۵ بفروشید و از سود به دست آمده لذت ببرید، ۴). در...

صعودی

با توجه به نزدیک شدن سال ۲۰۲۴ و حجم تقاضا برای خرید، قیمت بیت کویین تا چشم انداز بالای ۴۰۰۰۰ دیده می شود....

صعودی

با توجه به کاهش قیمت وینک (WINK) و رسیدن به ناحیه حمایتی بلند مدت خودش به نظر میرسه این توکن در حال حاضر در محدوده‌ای مناسبی برای خرید بلند مدت قرار دارد. تصویری که مشاهده...

دیدگاه خود را ثبت کنید

1684 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

سلام دوستان یه ارز جدید تازه درست شده تیم قوی و پروژه و اهداف خوبی داره بنظرم من چند دلار هولد کرد ضرر نداره چند صفر داره و قراره تو چند صرافی لیست بشه یک صفر هم بندازه پولت ده برابر میشه.فقط کافیه تو سایت بی ان بی اسکن کلمه deer رو سرچ کنید میاد بالا.اونجا ادرس کانترکش رو میشه ور داشت. معنی deer میشه گوزن و اسم توکن deercoin هست . من خودم میگردم ارزهایی که تازه ساخته شدن اول بررسی میکنم اسکم نباشه و بعد راجب اون خیلی تحقیق میکنم و اول هفت جد و آبادش در میارم بعد که مطمئن شدم میرم میخرم

خاک بر شیبا

با توجه توکن های جدیدی که اومدن بعید میدونم دیگه شیبا حرفی برای گفتن داشته باشه

.این بحث های پسرم در سرمایه گذاری گشته شده است. بسیار تکراری است.
چند ساله در شبکه‌های مختلف این مطلب را دیده ام
مردم را چی فرض کرده‌اند..

سلام

از ارز پپه کسی تحلیلی برای ارائه داره که بشه استفاده کرد؟

شیب رفت تو شیب

سلام، دوستان، پیشنهاد من اینه، هیچ وقت شیبا رو یکجا نخرید، پله ای بخرید تا اگه پایین اومد بتونید پله دوم بخرید، بازم اگه پایین اومد، پله سوم
چون تعداد سهام تون هم زیاد میشه، میانگین ضررتون میاد پایین و مطمئن باشید با یک حرکت صعودی، نه تنها ضرر نمی کنید، بلکه سود هم می کنید، من بارها از شیبا سود گرفتم.
ارز واقعا خیلی خوبیه، منتها باید هم صبور باشی و هم این استراتژی که گفتم رو رعایت بکنید.

سلام نظرموفرستاددم نیومد

سلام اولا پبشاپبش تبریک
دوم ببینین عزیزان من دوسال دارم کارمیکنم هم ضررداشتم وهم سود یه موردی که خیلی جالبه اینه گوشی براتون ازبحث تماس ویابازی کردن ویا وب گردی دراومده شده یه موردکاسبی هروقت بدستت میگیری اول میری سراع رمزارزببینی چخبره ومطلب دوم الان شما ۱۰میلیون شیباخریدی فکر ۱۰میلیونمین خریدی ترغوزاباد یاکلا منابع طبیعی میگیره ازتون ویا یدفعه میگن زمینت افتاده توی طرح پارک یا شهرک صنعتی ویامواردی اینچنینی
اگه هولدری بخواب وصبرداشته باش اگه تریدمیکنی بازم دستپاچه مباش قراربیادمیادومهمتراونجایی که قرارهآابروت حفظ شه خداراچه دیدی ومهمتراینکه با۱۰درصدسرمایه ات بازی کن سعی کنین اولا خوب یادبگیری حتما تحلیلها ونظریاتوبخونین موردیگه اینکه معادلات جهانی مخصوصا سیاسی خیلی دخیله همین جنگ روسیه واوکراین خیلی تاثیر گذاشت رمزارزموقعی میکشه بالا که بازاردلار بهره بانکی وطلا راکدباشه چون اکثرا میگن ماجنسی که لمس نکنیم نمیخریم بازارارزدیجیتال اولویت ۴و۵ هست انشالله همیشه سالم باشیدوبعدهم پرسود

این بخش تحلیلی که قرار دادین خیلی خوبه میتونیم از تحلییل های دیگران استفاده کنیم
ممنون از شما

شیبا موند انگار دار میره عقب

شیبا تو شیبا خوبه تو مسطح خوب نیس

بلند مدت خوبه شیبانی برا یکسال

سلام دوستان شیبا بنظرتون رشدی داره ومن دوستان چه کیف پولی بزنم که اعتبار داشته باشه ممنون جواب بدین

سلام
لطفا شیبا و دوج را تحلیل کنید.

سلام دوستان من در سال ۹۹ با ۱۰۰ ملیون وارد بازار شدیم با پسرم که ۱۸ سال داشت در عرض یک ماه ۷۰ ملیون سود کردیم وطمع گرفت ۸۰۰ ملیون که پول ساختمان بود سرمایه گزاری کردیم در مدت ۴۰ روز ۵۰۰ ملیون سود کردیم باز طمع کردیم خارج نشدیم که بر اثر بی دانشی بازار نزولی شد من کل سرمایه را باختم وپسرم که ۵۰ملیون مانده بود رفت گفت من میرم یاد میگیرم ولی واقعا یاد گرفته بود نمیدومم چی شد براثر بدشاسی غیره ۵۰ملیون هم به باد رفت حالا این همه سرمایه به درگ پسرم هم تو این راه کشته شد خواهشن از من به شما نصیحت کل سرمایه تون وارد این بازار نکنید

وای خدای من دیگه چرا کشته شد

سلام چطور شد که کشته شد؟

آخرین ویرایش 9 ماه پیش توسط حسین

وای واقعاً متأسفم قفل شدم اصلا خدا واقعاً صبرتون بده بخصوص مادر ولی دوست من این رو بخاطر دلخوشیتون نمیگم . نمی‌دونم چقدر به دنیا ماوراء ایمان دارید ولی من روی حساب یه سری آگاهی و تجربیات میگم که جدای از دلتنگی و دوری مطمئن باشید که: اول الان جاش خیلی بهتر از منو شماهست چنانچه جدی میگم اون برای ما تاسف میخوره . دوم هم بدونید که اون بچه خیلی زود تونست کارما زندگیشو پر کنه وعملا کارشو توی دنیا تموم کنه و برگرده به جای اصلیش . چیزی که همه ما با هشتاد یا نود سال عمر بازهم نمی‌تونیم بهش برسیم . ببخشید پر حرفی کردم روحش شاد.

سلام الان شیبا بگیرم؟

دیروز در تایم فریم روزانه یدونه کندل سبز بزرگ برگشتی زده بنظرم امروز رشد خوبی کنه

Shiba این جذاب لعنتی رو در این قیمت از دست ندید.
تجربه ثابت کرده هر ارز دیجیتال سقف قبلیشو میزنه یا یه سقف و رکورد جدید میزنه
قیمت حال حاضر این ارز محبوب ۳ ریال هست.
اگر بهتون بگن پراید یک میلیون تومان هست نمیخرید؟؟؟
و اگر بگن پراید یک میلیارد ت قیمتشه میخرید؟!
قیمت حال شیبا مثال پراید یک میلیون تومانی هست…
اندکی تفکر و صبر صبر صبر صبر

سلامت و شاد و پرسود باشید با آرزوی بهترین ها برای هموطنان عزیزم
تشکر ویژه از مجموعه متخصص و تلاشگر رمز ارز نیوز

نظر کاملا شخصی هستش. تصمیم با خودتون

سلام داداش خوبین ..داداش بنظرتون شیبا تا چه سطحی بالا میره؟

سطوح حمایت :
۰۰۰۰۰۸۴
۰۰۰۰۰۷۷
۰۰۰۰۰۷۰
۰۰۰۰۰۶۳
بنظرم ۰۰۰۰۰۸۴ از بقیه سطوح معتبرتر هست.
میشه گفت محدوده کف سازی شیبا همین محدوده هاست. رشد خوبی میکنه ، صبور باشید.

معنی حقوق بشر را فهمیدیم یعنی دزدی یکدرصدی ها از مردم نودو نه درصد .در ارز شیبا کاملا مشخص است دولت آمریکا دارد کلاهبرداری میکند

فدرال رزرو و نهنگها بازار را دستکاری و از مردم ساده دزدی میکند

دوستان کانال خوب معرفی کنید

اگه کسی از شیبا تحلیل داره بی زحمت اعلام کنه

سلام محمد . پاسخ شما را بالاتر دادم.
سئوالی داشتید. همینجا مطرح بفرمایید در حد بضاعت پاسخ میدم.
مواظب خودت باش

سلام، دوستان،
شیبا حداقل ماهی دوبار پامپ می کند

جدی

ابزار جالبیه

کسی در مورد شیبا تحلیل نداره بزاره ما منتظر بودیم صفر کم کنه داره صفر اضاف میکنه
ممنون

ترید کن سود خوبی میده

سلام جواب گرفتی؟

سلام اسمش روشه دیگه میگه شیبش با ما سقفش هم با شما

آخرین ویرایش 9 ماه پیش توسط حسین

به نفت رسیدیم تبریک میگم

شیبا تا ۰۰۰۰۳۰۰۰/ رشد میکنه.

لطفن یه تحلیل درست و متطقی بزارین

دوستان در نوسانات قیمت شیبا خیلی مواظب باشید، اگر بسرعت نزول کرد ، خیلی ضرر می کنید،
برعکس در سیر صعودی ، سود خوبی داره،
سالم و تندرست باشید، با تشکر از ادمین

دوستان عزیز کسی اطلاع داره قیمت شیبا به تومان چقدر است

دوست عزیز در این صفحه می تونید قیمت تمام رمزارز ها از جمله شیبا را به تومان ببینید https://ramzarz.news/coins/

ممنون از شما

سلام دوستان ایا تحلیلگری از اساتید در مورد شیبا هست لطفا راهنمایی فرمایید

سلام این مطلب رو نامردی اگه درج نکنی تکنیکالت بدرد خودت میخوره من فانتوم رو ازش استعلام گرفبم یکساعته تا کیدا بفروش رو داد منه خرهم زیر قیمت سریع دادم رفت نه تنها پایین نیومد بلکه ۳درصد رفت بالا

سلام، دوستان ، کسی اطلاع داره شیبا کی صعود می کنه ؟

احتمالا تا ۳ روز دیگه صعود میکنه به ۰.۰۰۰۰۰۸۶. ولی حتی اساتید تحلیلگر هم احتمال می‌دهند، هیچ وقت هیچ کسی نخواهد توانست صد در صد ارزی را دقیق تحلیل کنه، نمودارها فقط می‌تواند نهایتا ۴۰ درصد را تحلیل کند چون عواملی چون ورشکستگی صرافی‌ها بانک‌ها و جنگهای کشورها و حتی جدیدا بیدار شدن کیف پول‌های مرده، تاثیرگذاری زیادی یا همان ۶۰درصد باقی مانده هستند. پس نمی‌شود گفت کی یا چه وقت ارز دیجیتال صعود یا سقوط می‌کند. ولی از لحاظ تفکر تعدادی از تحلیلگران و سرمایه داران کلان شیبا آینده خوبی خواهد داشت. اگر صبر داشته باشی که مقداری خرید کن و نگهدار، اگر ترید کنی با سودهای کم میتوانی از بازارهای صعودی و نزولی سود خوبی بگیری، ولی در هر دو مورد باید صبور باشی وگرنه نه تریدر و نه هولدر خواهی شد و ضرر پی ضرر خواهدبود. و خروج از ارز دیجیتال یا همان رمز ارزها به سود شما خواهد بود، لااقل سرمایه خودتان را از دست نمیدهید و از استرس و خود خوری و مسائل عصبی راحت خواهی شد.
راستی اگر وقت میتوانی صرف کنی تشریف ببر در خرید و فروش جفت ارزها ( فارکس) سودهی خوبی دارد، البته باید سیگنالها را بگیری، قول می‌دهم بهتون با ۲۰ دلار بتوانی حداقل روزی ۸۰ دلار سود کنی. گر صبر کنی زه غوره حلوا سازند.
همیشه شاد و جیبتان پر پول باشد

سلام-دنبال یه گروه vip خوب واسه فعالیت تو زمینه رمزارزها هستم-اگه گروه خوبی سراغ دارین معرفی کنین

الکی پولت رو دورنریز

بامن در ارتباط باش

سلام من باهات در ارتباطم حالا بگو الآن موقع گرفتن شیباست یا ریزش سنگین در راهه؟

سلام. شیبا کلی پایین اومد حالا توی این چند روز داره درجا می زنه تقریبا نه بالا می ره و نه پایین. آیا این یک نشانه و علامتی است که می خواد یک دفعه بالا بره یا می خواد یک دفعه پایین بره و به صفر نزدیک بشه؟ یا اصلا هیچ مفهوم خاصی که قابل پیش بینی باشه نداره؟

سلام دوستان پول باخت ها مثل بنده
این ارز شیبا سگی و دوج سگی پدر مردم در آوردند یه مشت از نهگ ها سود خود را زدند و در رفتند بی دست پاهای مثل منا گیر کردند حالا خدا خدا میکنیم که سر ب سر بشیم ب هر کدوم تحلیل ها هم که نگاه میکنی ماشالله وعده بخیر میدند ولی کو کجاست همش کشک وقتتون بخیر شادی جیبتون بی پول مثل من
😅😅

الان رو۵۹۰من ۱۱۱۷۰خریدم کی سربسرمیشه

بعضی از دوستان دائما دارند می گویند شیبا ارز خیلی خوبیه و خوش به حال کسانی که شیبا خریده اند و به زودی پامپ خواهیم داشت و صعود باور نکردنی خواهیم داشت. پس کی این پرواز انجام خواهدشد؟

بزودی ارزشیباپامپ میسه حساب رسمی توییترراه اندازی یک پروژه متاورسی رواعلام کرده

دوستانی که شیبا دارن شیبا به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۰ میرسه و دوباره کم کم شروع به بالا رفتن میکنه. اونایی که شیبا دارن صبر کنن و نفروشن و برای جبران ضرر و حتی سود در قیمتی که گفتم خرید کنن تا وقتی شیبا به قیمتی میرسه که انتظارش رو داشتن به اندازه ی سرمایشون سود کرده باشن. اونایی هم که شیبا ندارن خرید در قیمت بالا بهترین کار و بهترین سودهی برای سرمایشون هست .

عذرخواهی میکنم میتونم از شما راهنمایی بگیرم ؟؟

ما منتظر انفجار یا پرواز یا صعود باور نکردنی که دوستان وعده دادند هستیم

فقط این انفجاری که اتفاق میفته رو بینید و لذتش رو برید

برو بابا

باسلام خدمت دوستان همین طور که میبینید ریزشی هشت و الانم همه بیت کوین رو بهانه میکنن ولی در کل نهنگ ها سودشون رو از شیبا گرفتن و الان به مرحله رها شدگی هست و معلوم نیست تا .۰۰۰۰۲۵پایین بیاد یا نه ولی از این پایین تر نمیاد و یه پامپ میکنه ولی اینده ای نداره این همه جو ندین منم منتظرم پولم سربسر بشه بردارم

سلام من که بیچاره شدم کل زندگیمو گذاشتم خدا کنه بره بالا مردم بتوانند پولشونو بکشن بیرون یاعلی

نباید همچین کاری میکردی

خدایی چرا بدون دانش؛ قمار میکنید سر زندگیتون؟

انشالله بر اساس تحلیل فردا پامپ داریم

شیبا عالیه ،اصلا شیبا خود عشقه و ما به اینده شیبا خیلی امیدواریم

هر چی نماز و دعا هم میخونیم دیگه فایده نداره🤣🤣🤣🤣

شیبا به هیچ درد نمیخوره دارایی مردمم به باد میده هولد کردنشم فایده نداره

شیبا یه هفته ریزش میده ۲روزسبز میده امشب یافرداشب ۳۰درصد سودمیده اینوطبق عادت میگم

فک کنم اچ دی زده عادتش به عقب افتاده اگه زبونم لال داستان ادامه داشته باشه و از اونور دلارو تتر پایین بکشه شیبا دچار شوک هیپو وولومیک! میشه و میکشه پایین ۱تومن خواهشا مثل من نباشین و در خرید عجله نکنین البته از خوششانسی تو قله قاف وارد شددم تو زمستون و پاییز بدون بارش و با الودگی هوا!هم گیر کردم به جای ترید تا تهش ریدم!؟

دوستان آیا شیبا کی به ۱۷۰۰خواهد رسید

خوش بحالت…

سلام دوست گرامی به ۱۷۰۰ برسه طول میکشه امکان داره بروه بالا ولی نه به این زودی باید صبر کنی