نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم (مهر ۱۴۰۲)

Ethereum
ETH
$ 1,585.95
79,084,651 تومان
0.66%
ارزش کل بازار
$ 190,732,669,566
حجم معاملات 24 ساعته
$ 4,947,511,335
عرضه در گردش
120,232,366 ETH
عرضه کل
120,232,366 ETH
Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

تحلیل تکنیکال اتریوم

تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص را همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملاتش بررسی می‌کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال اتریوم یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده‌های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روندهای صعودی و نزولی بازار بسیار بااهمیت است. البته گاهی روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می‌رود. لازم به ذکر است که خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت‌های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای اتریوم بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران است. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال اتریوم

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال اتریوم کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

آموزش تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

نمودار تکنیکال اتریومتحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم یک پلتفرم منبع‌باز و عمومی است که بر پایۀ بلاکچین ساخته شده است. هدف از ایجاد اتریوم فراهم کردن بستری برای قراردادهای هوشمند و ساخت اپلیکشن‌های غیرمتمرکز (Dapp) بود. اتریوم از ارزهای دیجیتال نسل دوم به حساب می‌آید؛ یعنی ارزهای دیجیتالی که تلاش می‌کنند فعالیت‌های مختلف انسانی، از امور مالی گرفته تا شبکه‌های اجتماعی، را غیرمتمرکز سازند. اتر (ETH) ارز دیجیتال اختصاصی شبکه اتریوم است. تحلیل تکنیکال اتریوم می‌تواند در شناخت بهتر روند قیمتی این ارز دیجیتال ما را یاری کند.

اتریوم چیست؟

مؤسس شبکه اتریوم، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، قصد داشت ایده‌ای را در بیت‌کوین اجرا کند که به توسعه برنامه‌های کاربردی مربوط بود و اجرای طرحش در بیت‌کوین ناکام ماند. بوترین پس از راه‌اندازی بلاکچین اتریوم در سال 2015، همان ایده را در قالب قراردادهای هوشمند اجرا کرد. قرارداهای هوشمند قراردادهایی هستند که مفاد آن به صورت کد در شبکۀ اتریوم نگهداری می‌شود و توسعۀ اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بر پایۀ آن امکان‌پذیر شده است. امروزه می‌توانیم کاربرد قراردادهای هوشمند را در توکن‌های غیرمثلی (NTF) مشاهده کنیم. هر توکن NTF که خریده می‌شود و مجدداً به فروش می‌رود، در مفاد قراردادش ذکر شده که سهمی از هر معامله به هنرمند خالق اثر برسد و این به صورت کد در قالب قرارداد هوشمند خود‌به‌خود اجرا می‌شود. کاربرد قراردادهای هوشمند، تنها به این مورد محدود نمی‌شود و گستره‌ای از ابداعات و امکانات جدید را در بر‌ می‌گیرد. تحلیل تکنیکال اتریوم کمک می‌کند تا با رصد پیشینه قیمتی ETH بتوانیم آینده این ارز دیجیتال را پیش‌بینی کنیم.

تاریخچه قیمت اتریوم

پس از راه‌اندازی بلاکچین اتریوم تحت رهبری بوترین، با اینکه قیمت ETH در تمام سال 2015 زیر 1 دلار بود، اما سرمایه‌گذاران در این پروژه پتانسیل رشد زیادی را می‌دیدند. با شروع سال 2016، در هفتۀ اول، قیمت ETH مقاومت 1 دلاری را شکست. ماه بعد قیمتش دوبرابر شد و به بالای 2 دلار رسید. قیمت ETH تا پایان سال با همین سرعت به پیش می‌راند و در ماه جولای از 12 دلار هم فراتر رفت. سپس شرایط اتریوم تثبیت شد و پس از مدتی سال 2016 را در حول و حوش 8 دلار به پایان رساند. سال 2017 اما سال پُرنوسانی برای اتریوم بود و در این سال موفق شد جامپ قیمت کند، اوج قیمت به ثبت برساند و سپس عقب‌نشینی کند. بین ماه‌های آوریل و ژوئن، نخستین صعود انفجاری رخ داد و طی آن قیمت ETH از 45 دلار به 362 دلار رسید! پس از آنکه قله‌ها و دره‌های بیشتری را پیمود، در ماه دسامبر شگفتانه‌ آفرید و به قیمت باورنکردنی 826 دلار رسید. دست‌آخر، سال 2017 را با کمی تعدیل در قیمت 772 دلار به پایان برد.

سال 2018 در حالی برای اتریوم آغاز شد که قیمتش نسبت به ژانویه دو سال قبل 600 برابر شده بود! هنگامی که در 12 ژانویه قیمت ETH به اوج قیمت 1396 دلار رسید، این سرمستی حتی بیشتر هم شد. اما پس از این، شرایط برای اتریوم به جز افزایشی تا حوالی 816 دلار، تا پایان سال 2018 نزولی بود و تحت‌ تأثیر سقوط دسته‌جمعی ارزهای دیجیتال در آن سال، کار خود را با قیمت 141 دلار پایان داد.

پس از پایان دورۀ طلاییِ اول ارزهای دیجیتال، که عمدتاً به خاطر پامپ پروژه‌ها بیش از ارزش واقعی‌شان ایجاد شده بود، تا دو سال شرایط رکود بر بازار ارزهای دیجیتال حکم‌فرما بود. در خلال این دو سال، قیمت ETH بین 150 تا 730 دلار نوسان می‌کرد. این دامنۀ نوسان 600 دلاری با توجه به ماهیت متلاطم و پُرنوسان ارزهای دیجیتال و نسبت به آنچه که قرار بود در سال 2021 رخ دهد ملایم بود. تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که نرخ بازگشت سرمایه اتریوم از ابتدا تا به حال 700.000 % بوده است!

بازار NTF در سال 2021 رونق بزرگی داشت و با رشد عظیمش به صنعتی چند‌میلیارد دلاری تبدیل شد. مجموعه‌های NFT مانند CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club ده‌ها میلیون دلار معامله شدند. اتریوم به خاطر برخورداری از قابلیت قراردادهای هوشمند، محبوب‌ترین بلاکچینی بود که می‌توانست به منظور ضرب، خرید و معامله NFT ها به کار رود. در حال حاضر که کارمزد خدمات اتریوم افزایش یافته و ترافیک شبکه بالا است، رقبای جدیدی در این زمینه برای اتریوم پیدا شده است. افزایش تقاضا برای NFT تقاضای ETH را به شدت بالا برد. متقاضیان NFT ناچارند از کیف‌ پول مخصوصی استفاده کنند که در آن از ETH برای خرید توکن مورد نظرشان استفاده می‌شود. به همین دلیل، اصلاً جای تعجب نبود که قیمت ETH در اواخر سال 2020 به 4000  دلار رسید و در پی آن در نوامبر، اوج قیمت 4800 دلار به ثبت رسید. با شروع سال 2022، قیمت اتریوم فروکش کرد و به زیر 3000 دلار رسید. تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که اتریوم پتانسیل رشد بالایی دارد.

امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی در اختیار تحلیلگران ارزهای دیجیتال قرار دارد. در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت اتریوم را مشاهده می‌کنید. این نمودار با بررسی دقیق و تکنیکال نمودار قیمت اتریوم و تحلیل اندیکاتورهای مختلف، پیش‌بینی می‌کند که از نظر تکنیکال در بازه زمانی مورد نظر، چه اتفاقی برای قیمت اتریوم خواهد افتاد. دقت کنید برای استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم باید دانش حداقلی داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتماً آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و همچنین دوره رایگان آموزشی رمزارز نیوز را دریافت و مطالعه کنید.

پیش بینی قیمت اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم کمک می‌کند که با رصد پیشینه قیمتی ETH بتوانیم آینده این ارز دیجیتال را پیش‌بینی کنیم. در سال 2021، رشد و رونق صنعت NFT نقش مهمی در ثبت اوج قیمت تاریخی اتریوم داشت. این صنعت در ابتدای راه است و توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند. تب متاورس هم بالا گرفته و به نظر می‌رسد که گردش مالی فوق‌العاده‌ای در آینده خواهد داشت. از آنجا که بلاکچین اتریوم قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند را دارد، لذا تقاضا برای ETH جهت دسترسی به توکن‌های NFT در آینده هم افزایش خواهد یافت؛ هرچند که رقبای جدید اتریوم هم می‌توانند انتخاب متقاضیان خرید NFT باشند، اما اتریوم نیز در حال ارتقا و توسعه امکانات فنی خود است و خریداران ممکن است به خاطر سابقۀ اتریوم در این حوزه همچنان به این شبکه وفادار بمانند. نکته دیگر آنکه ارتقای اتریوم به نسخه دوم که در تاریخ 15 سپتامبر 2022 انجام شد و به‌روزرسانی ادغام (Merge) نام دارد، می‌تواند قیمت اتریوم و تمامی توکن‌هایی را که از بلاکچین این پلتفرم استفاده می‌کنند، به طرز چشمگیری افزایش دهد.

سایت پیش‌بینی changelly.com قیمت اتریوم را در تا پایان سال 2023 در محدوده 1952 تا 2269 دلار پیش‌بینی کرده است.

نگاه بنیادین

تحلیل تکنیکال اتریوم در کنار توجه به عوامل بنیادین می‌تواند درک مناسبی از این پروژه فراهم کند. اتریوم دومین رمزارز از لحاظ ارزش معاملات است و از قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند در شبکه خود برخوردار است. با ارتقای مرج، اتریوم از نسخه اثبات کار (PoW) به الگوریتم اثبات سهام (PoS) کوچ کرد. آپدیت Merge یا اتریوم 2.0 (Ethereum 2.0) سبب ارتقای این بلاکچین می‌شود و آسیب‌های زیست‌محیطی ناشی از استخراج توکن ETH را کاهش می‌دهد. افزایش امنیت و مقیاس‌پذیری شبکه و همچنین بهبود قابلیت‌های توسعه و کم شدن کارمزدها، مزیت‌های دیگر ادغام اتریوم است.

تحلیل های کاربران

نزولی

سلام. امروز میخوایم ارز دوست داشتتنی اما بی بخار کاردانو رو تحلیل کنیم. ارزی که خیلی از سرمایه‌گذارهای خودشو به خاطر کاهش قمیت و نداشتن یک افزایش قیمت نا امید کرده اما همچنان به نظرم...

صعودی

سلام. همانطوری که پیش بینی کرده بودیم، چرخه زمانی روند نزولی بیبی دوج babydoge به پایان خودش داره نزدیک میشه و میتونیم کم کم منتظر حرکت صعودی در این میم کوین باشیم. اما برای شکل...

خنثی

سلام. چارت روزانه رمزارز محبوب تون (TONCOIN)در صرافی کوکوین رو مشاهده میکنید. این ارز همونطور که میدونید متعلق به تلگرام هست و خیلی‌ها به آینده این ارز و اتفاقات خوبی که میتونه براش رقم بخوره...

صعودی

سلام. امروز میخوایم در کناره هم تحلیل دوج کوین، میم کوین اول بازار رو انجام بدیم. همین ابتدا عرض کنم خدمتتون این تحلیل فقط چارت دوج کوین رو بررسی میکنه و بر اساس همین چارت...

دیدگاه خود را ثبت کنید

1649 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

سلام دوستان مدتی است که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاسگزارم

سلام. دوستا تا ۲۴ ساعت آینده اتریوم به ۱۶۹۰ میرسه بنظرتون؟؟

سلام دوستان من مدت کوتاهی خرید میکنم اگه گروهی هست که همفکری دارن و میتونن به من راهنمایی کنن لطفا منم عضو کنید یا اگه لینک دارن بفرستید تشکر

سلام من ارز اتریوم۱۰روز پیش به مبلغ ۳۰میلیون خریداری کردم والان ارزشش شده ۲۶ میلیون لطفاً راهنمایی کنید الان بفروشم یا نگهدارم وچقدر زمان میبره نمودار مثبت بشه و اینکه پولم به ارزش قبلی برگرده ممنون

آخرین ویرایش 6 ماه پیش توسط محسن

سلام.
نگه دار، بر میگرده

نفروش نگهش دار

سلام بنظرتون خرید اتریوم الان منطقی هست و اینکه چقدر پتانسیل پیشرفت داره؟

برای چه بازه زمانی سوال میکنید؟ فیوچرز کار می کنی یا اسپات
هولدر هستی یا تریدر؟

اتریوم وارد کانال اصلاحی شده و کندل هفته روند نزولی رو پیش گرفته وحمایت قوی در ۱۴۲۵ داره و به احتمال قوی این منطقه رو لمس خواهد کرد الان در حال حاضر ۱۵۶۰ معامله میشه دوستان عزیز مواظب سرمایتون باشید این بازار خیلی stable نیست با احتیاط معامله کنید

تتر رو یکی بگیره داره میرسه به خدا

اتریوم قطعا میره بالا

باید منتظر یه ریزش دیگه در بازار رمزارزها باشیم

ما چه کار به آینده داریم ما در لحظه زندگی میکنیم

کلا تحلیل تکنیکال روی اتریوم موثر نیست

اتریوم آینده خیلی خوبی داره

اتریوم خدا بگم چه کارت کنه که فقط ضرر زدی به ما

انشالله روزی همه ما صعود خواهیم کرد و از شر همه نوسانها راحت خواهیم شد. پس تا اونروزترید میکنیم. علی برکت الله

سلام دوستان،
کسی می داند اتریوم صعود میکند یا نزول ؟

بله من میدونم

چه قدر خوب است که شما میدانید

سلام خسته نباشید

آیا نمودار عقربه ای قابل اعتماد است ومیشودمبنای خریدوفروش در تایم های بالای۴ساعت باشد یا خیر ممنونم باتجربه لطفا راهنمایی بفرمایند.

سلام هیچ ابزاری نمیتونه به تنهایی معیار کاملی برای خرید و فروش شما باشه، هر فردی باید بسته به اهداف و برنامه های خودش از یک سری روش و استراتژی به صورت ترکیبی استفاده کنه

سلام :متشکرم

من در کانال دکتر همتی خیلی سود بردم حتما برو رایگان است

سلام لینک کانال دکتر همتی رو لطف میکنید بفرستید

فقط شانسه تحلیل بی تحلیل ۳بار خرید زدم باهمین تحلیل عقربه ای هر سه مورد ضرر کردم

آخرین ویرایش 10 ماه پیش توسط حسین

با عرض سلام و وقت بخیر حضور تمامی دوستان حاضر دراین گفتگو

سلام:نمودارعقربه ای چراساعت وتاریخ ندارد وچراقیمت هادرآن باقیمت داشبورد متفاوت است واینها ،استفاده وتصمیم گیری رابرای تریدر سخت میکند لطفاپاسخ شفاف دهید.سپاسگزارم…

سلام این نمودار عقربه ای بر اساس بازه زمانی تعیین میشه و شما بر اساس بازه زمانی که تحلیل های خودتون رو انجام میدین باید این نمودار عقربه ای رو تنظیم کنین.

ببخشید منظورم از خط ها خط نارنجی و تیره که از پایین به بالا قطع بشه وقت خریده.دقیقا خط ها رو کجا ببینیم

تحلیل تکنیکال عقربه ایی برای هر لحظه ایی هست که آن را باز میکنید بستگی به کدوم رمز ارز هم باشد فرقی ندارد شما وقتی روی یک دقیقه کلیک میکنید یا پنج دقیقه یا تایم های دیگر یعنی یک دقیقه بعد رمز ارز صعودی خواهد بود یا نزولی و اعداد هم نشانگر مقدار صعود یا نزول هستند فرض کنید روی پنج دقیقه کلیک میکنید عقربه میره قسمت آبی و عدد آبی ۱۷و درقسمت قرمز ۱ یا ۲ نشون میده و میزنه STRONG BUY معنیش میشه تاکید به خرید در این لحظه چون پیش بینی کرده یک ربع دیگه قیمت نسبت به قیمت فعلی رشد خواهد کرد. وبرعکس این پروسه STRONG SELL تاکید به فروش چون یک ربع دیگر قیمت از قیمت فعلی افت خواهد کرد. البته این را هم در نظر داشته باشید تحلیل عقربه ایی چندان قابل اتکا نیست.

سلام میشه بابت این خط ها بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

به نظرتون اتریوم ازاین بالاتر می‌ره

سلام. بالای نمودار عقربه ای چرا فقط دقیقه داره؟

دوستان اتریوم بالاتر هم میره؟؟؟

تشکر از شما ودوستان باتجربه ای که از بحثشون استفاده میکنیم

بازم این تحلیلای شما برای ما که تازه واردیم شاید مفید باشه

سلام من حدودا ده روزه که در بایننس عضو شده ام وتو این ۱۰روز ۲تومن هم ضرر کردم دوستان اگر توصیه ای یا مطلبی لازم میدونن برام بگن خوشحال میشم اخه تا حالا تو این کارا نبودم وهیشکی هم دوروبرم نیست که بدونه رمز ارز چیه

حتما با آموزش بیشتری وارد بشید و اگر هنوز کامل به مسائل فنی بازار رمزارزها مسلط نیستین با مبالغ خیلی خیلی کم شروع کنید.

سلام
من هم اول خیلی ضرر دادم چه بورس چه رمز ارز
پیشنهادی که میدم بعداز باخت ۹۰٪ سرمایه و کلی تحقیق میگم امیدوارم قدر بدونی
تایم فریم ۴ ساعتها را از بالا انتخاب کن
اندیکاتور ma cross موینگ اوریج کراس را انتخاب کن
دو خط داری که یکی نارنجی و دیگری تیره رنگ هر زمان دو اندیکاتور از پایین به بالا مهمه که از پایین به بالا باشه همدیگر رو قطع کنند خرید کن و در اولین برخورد بفروش و تا زمانی که دوباره از پایین قطع نکردن خرید نکن تو گذشته نگاه کن مطمینا قبول میکنید که ضرر نداشته فقط هر برخوردی معنی خرید نمیده ۱ _ تایم ۴ ساعت و ۲ _ پایین به بالا

لطف کن ایدی خور بده داداش باتو کار دارم تشکر

سلام شماره تلفن یا جی میل لطف کنید با هم کار کنیم

منم پایه اتم یک گروه بزنیم توی پاتس آپ باهم مار کنیم.

داره اما ه میشه برای پرواز

تازه اتر میخواد رشد کنه.

سلام چقدر به این سیستم میشه اطمینان کرد برای خرید وفروش؟

شما باید از تمامی ابزارها و اندیکاتورها صرفا کمک بگیرین و بر اساس استراتژی معاملاتی خودتون تعیین کنید که کدوم ابزار به چه شکلی میتونه به شما کمک کنه، نمودار عقربه ای هم میانگینی از سیگنال های ورود و خروجی هست که اندیکاتور های به کار رفته در اون صادر کردن، در نهایت با توجه به تعداد سیگنال های ورود و خروج به شما میگه که الان در هر بازه زمانی وضعیت خرید و فروش به چه شکلی هست.

جواب بده

برای مثال اگر شما بازه زمانی ۱ روزه (۱ Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از ۱ روز (۲۴ ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است

سلام داداش میشه ایدی خود بدین با شما کار دارم من زیاد مشکل دارم

پس این توضیح بالا نمودار چیه که دادید

تا داره مره بالا عقربه چسبیده گاز اخر وقتی دره مریزه سریع عقربه میاد پاین واقعا خیلی زحمت مکشید

رو حساب شما هنوز نیم ساعت نشده بود

سلام نمودار عقربه ایی نشون میداد تا چهار ساعت دیگه بازار صعودی هست من خریدم رو حسابهنور نیم ساعت نشده بود نمودار تغییر وضعیت داد کایدضرر کردم

جناب نحوه استفاده شما از این نمودار اشتباه است
این نمودار به شما نشون نمیده که تا چند ساعت بعد چه اتفاقی میفته
این نمودار میانگینی از تمامی اندیکاتورها و ابزارهای مشخص شده رو در بازه زمانی موردنظر شما نشون میده

ولی در توضیحات نوشتین اگر به عنوان مثال روی بازه یک روز بزارین اگر sell رو نشون بده یعنی تا ۲۴ آینده بالا میره 🤔

سلام در مورد دوج کوین هم بنویسید ممنون

سلام در لیست اخبار و مقالات سایت مطالب زیادی در مورد دوج کوین آورده شده میتونین از اونها استفاده کنین.

سلام هدفش رو چنده؟

سلام.من تازه واردم. یه مقدار واسه شروع میخوام سرمایه بذارم. آیا اتریوم بخرم یا نه؟فعلا سرمایه کمی میذارم.ممنون.

اگه پول بیکار داری بخر وگرنه بزن به کار تولیدکه توش واردی

سلام اتریوم تا کی میشه ماین کرد؟

سلام

سلام دوستان من مدتيه عرض كردم در گروههاي ديگه اتريوم هنوز جا داره بره بالا از خريد اتريوم نترسيد البته براي بازه حداقل يكماه واگر در اين فاصله پايين امد نگران نشيد در قيمت پايين هم خريد كنيد چون اين ارزها بالا پايين شدن ذاتشونه ولي در كل اتريوم از نظر من هنوز خيلي جاي جهش داره البته با پول كناره وارد اين بازار بشين كه با خيال راحت هولي كنيد يا نگهداريد.

سلام
از دیروز نمودار عقر به ای بالا نمیاد

سلام وقت به خير نمودار عقربه اى براى تحليل بيت كوين چرا بالا نمياد چند روزه؟!؟!

سلام مقداری اتریوم وبیشتر بایننس خریدم
نظرات لطفا

چع اتفاقی برای نمودارها افتاده؟

سلام
به نظرتون بغیر از صرافی چطور میتونم رمزارز بخرم که هزینه انتقال و کارمزد کم باشه؟
بروکری مطمئن میشناسید که با ایران مشکلی نداشته باشه؟

سلام من بیست تا ارز اتریوم دارم هود کنم بهتره تا شیش ماه دیگه چقدر میتونه بهم سود بده
پیشاپیش سپاسگذارم

نگهداری کنید

پونصد میلیون

با سلام قیمت اتریوم در این لحظه در نوبیتکس ۴۵/۲۹۹/۹۰۰ هست ولی در این سایت ۴۴/۰۱۲/۶۸۲
علت این مقدار تفاوت فقط در کارمزد صرافی هست؟ از کدوم صرافی خرید بزنم که کارمزدش پایین تر باشه

الان پیشنهاد اکید به خرید داره میده نمودار تکنیکال؟