نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم

Ethereum
ETH
$ 243.30
5,535,613 تومان
ارزش کل بازار
$ 27,186,990,115
حجم معاملات 24 ساعته
$ 7,423,077,296
عرضه در گردش
111,741,618 ETH
عرضه کل
111,741,618 ETH

تحلیل تکنیکال اتریوم

 

تحلیل‌های تکنیکال هفتگی اتریوم را از بخش “تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم”  دنبال کنید.

برای مشاهده نمودار تکنیکال اتریوم تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم مورد نظر خود ، کافیست از قسمت بالای نمودار، تایم فریم دلخواه خود را انتخاب کنید. برای مثال برای تحلیل تکنیکال یک روزه، 1day را انتخاب کنید.

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال اتریوم یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال و مشاهده نمودار و قیمت لحظه ای اتریوم بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

نمودار تکنیکال اتریوموضعیت تکنیکال اتریوم

اتریوم (ETH) این روزها توجه اکثر تحلیل گران رمزارز را به خود جلب کرده است. زیرا در مقایسه با بیت کوین در چند ماه اخیر عملکرد تکنیکال بهتری داشته، و هم در مقایسه با کوین های پایین تر جدول (که بعضا رشدهای شگفت انگیزی داشته اند) اعتبار و ارزش بالاتری دارد. از طرفی توسعه گسترده بلاکچین های مبتنی بر اتریوم، روزانه بر اعتبار این رمزارز خوش نام می افزاید. فراموش نکنید اتریوم همچنان رقیب اصلی بیت کوین به شمار می رود. رقیبی که هنوز توان تهدید قیمتی بیت کوین را ندارد ولی از نظر تکنیکال و فاندامنتال اوضاع بهتری دارد.

چگونه قیمت اتریوم را پیش بینی کنیم؟

اکنون به لطف پیشرفت دانش برنامه نویسی و هوش مصنوعی، تحلیل تکنیکال اتریوم به صورت کاملا هوشمند و لحظه ای در اختیار شماست. اما برای تحلیل نمودار تکنیکال قیمت اتریوم و سپس پیش بینی قیمت اتریوم، حتما باید یک اطلاعات حداقلی در زمینه تحلیل تکنیکال داشته باشید. برای پیش بینی تکنیکال قیمت اتریوم، باید اندیکاتورهای مختلف را بررسی کرده و با توجه به مقدار آنها، درصد تغییرات قیمت را در بازه های زمانی مختلف پیش بینی کنیم. همچنین پیشنهاد میکنیم آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید.

guest
1 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
نادر
نادر
1 ماه پیش

اتر ترکوند