درباره ما

درباره رمزارز نیوز

رمزارز نیوز تارنمای خبری و تحلیلی در حوزه ارز دیجیتال و بلاکچین

رمزارز نیوز از سال ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به تکنولوژی شروع به کار کرد. حوزه تخصصی مجموعه ما، بلاکچین و رمزارز است. اکنون که استخراج رمزارزها به عنوان یک صنعت قانونی در کشورمان تعریف شده است و گستره و کاربرد رمزارزها در دنیا روزبه‌روز در حال افزایش است، اهمیت سطح دانش کاربران عزیز در این حوزه بیش از پیش احساس می‌شود.
رسالت رمزارز نیوز افزایش سطح آشنایی مردم در حوزه تکنولوژی رمزارزها و مشاوره برای استارتاپ‌ها در این زمینه است. همچنین ایجاد یک دید منطقی و واقع‌بینانه به پروژه‌های این صنعت محبوب، از اهداف اصلی مجموعه رمزارز نیوز بوده و خواهد بود.

تعداد بازدید ماهیانه ۵ میلیون بازدید
سال تاسیس شرکت فروردین ۱۳۹۷

روند رشد رمزارز نیوز

روند رشد مجموعه رمزارز نیوز از ابتدای سال تاسیس تاکنون
بهار ۱۳۹۷

پیدایش و آغاز به کار تیم مجموعه رمزارزنیوز در حوزه بلاکچین بهار ۱۳۹۷ تیم رمزارزنیوز آغاز به مطالعه، تحقیق و بررسی در مورد بلاکچین و رمزارزها نمود. برای این کار از تمامی مراجع معتبر خبری و آموزشی بهره‌گیری شد. در نهایت با هدف تبدیل شدن به یکی از مراجع معتبر در زمینه آموزش و اخبار حوزه رمزارزها و بلاکچین به راه‌اندازی وبسایت رمزارزنیوز اقدام شد.

بهار ۱۳۹۸

توسعه اهداف و مجموعه از ابتدای سال ۱۳۹۸ با اقدام برای افزایش تعداد کارکنان و جذب تعدادی نویسنده و مترجم به افزایش تعداد و نوع پروژه‌ها اقدام شد. در نتیجه این تغییرات تعداد پست‌های آموزشی و اخبار سایت رمزارزنیوز به شکل چشمگیری افزایش یافت. بدیهی است که این موضوع به افزایش بازدید سایت نیز کمک شایانی داشته است.

بهار ۱۳۹۹

توسعه فعالیت‌ها از ابتدای سال ۱۳۹۹ تصمیم برای ضبط و تولید دوره آموزشی رمزارزی گرفته شد. باتوجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع کرونا و لزوم برگزاری دوره‌های آفلاین یک دوره آموزشی به نام دوره آموزشی جامع لوتوس رمزارز به صورت ویدیویی و در هشت فصل با مدت زمان 13:30 ساعته به بازار عرضه شد.

بهار ۱۴۰۰

توسعه فعالیت‌ها و ابزارهای کاربردی سایت در سال ۱۴۰۰ یک دوره آموزشی رایگان و همچنین یک کتاب صوتی آموزشی رایگان جهت آشنایی بیشتر افراد تازه وارد با دنیای رمزارزها ضبط و به بازار عرضه شد. همچنین امکانات کاربردی متعددی همچون ماشین حساب استخراج و ماشین حساب ارزدیجیتال، جدول مقایسه قیمت صرافی‌های داخلی به سایت رمزارزنیوز اضافه شد.

بهار ۱۴۰۱

توسعه خدمات و همکاری‌ها بهار ۱۴۰۱ خدمت جدیدی تحت عنوان جذب کاربر ثبت نامی برای صرافی‌های رمزارزی به خدمات رمزارزنیوز اضافه شد. در بستر این سرویس، جذب کاربر تخصصی برای صرافی‌ها با استفاده از تمامی پتانسیل‌های تبلیغاتی رمزارزنیوز صورت می‌گیرد. همچنین جهت بهبود رفاه حال کاربران، برنامه ریزی‌ها و اقدامات اولیه جهت راه‌اندازی اپلیکیشن رمزارز نیوز انجام شد.

بهار ۱۴۰۲

توسعه خدمات، ابزارها و محصولات اواخر سال ۱۴۰۱ مراحل نهایی اجرای بخش ایده‌ها انجام شد. از ابتدای سال ۱۴۰۲ کاربران می‌توانند در بخش ایده‌ها به اشتراک نظر و تحلیل خود با دیگران بپردازند یا از ایده و تحلیل دیگر افراد استفاده کنند. همچنین با اضافه شدن بخش لیست صرافی‌های خارجی می‌توانید از اطلاعات و امکانات صرافی‌های خارجی بهره‌مند و مطلع شوید.

مشاهده لیست سرویس‌ها

سرویس های رمزارز نیوز

ارائه مجموعه‌ای از خدمات و سرویس‌های برتر از ابتدا تاکنون

مقایسه قیمت صرافی‌ها

مقایسه قیمت بهترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران به همراه معرفی امکانات آن‌ها

قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال

بررسی قیمت زنده ارزهای دیجیتال در ایران به همراه نمودار قیمت به تومان، درصد تغییرات و حجم معاملات روزانه

اپلیکیشن رمزارز نیوز

با استفاده از اپلیکیشن رمزارز نیوز می‌توانید به تمامی ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید

می‌خواهید با ما همکاری کنید؟

وبسایت رمزارز نیوز با هدف افزایش دانش کاربران ایرانی و روشنگری در حوزه تخصصی رمزارزها و ارزهای دیجیتال اقدام به جذب همکار می‌نماید.

رمزارز نیوز

رمزارز نیوز در شبکه های اجتماعی