نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین (آذر ۱۴۰۲)

Bitcoin
BTC
$ 43,653.70
2,207,848,780 تومان
0.46%
ارزش کل بازار
$ 854,419,806,549
حجم معاملات 24 ساعته
$ 11,981,670,497
عرضه در گردش
19,565,950 BTC
عرضه کل
21,000,000 BTC
Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص را همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملاتش بررسی می‌کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده‌های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روندهای صعودی و نزولی بازار بسیار بااهمیت است. البته گاهی روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می‌رود. لازم به ذکر است که خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت‌های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای بیت کوین بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران است. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

آموزش تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

نمودار تکنیکال بیت کوینبیت کوین چیست؟

بیت کوین نخستین ارز دیجیتال غیرمتمرکزی است که بدون دخالت و نظارت واسطه‌هایی مثل بانک و دولت عمل می‌کند. ساختار بیت کوین به گونه‌ای طراحی شده که از نرم‌افزار و رمزنگاری نظیر‌به‌نظیر (P2P) بهره‌ می‌گیرد؛ یعنی ارتباط مستقیم و بدون واسطه میان دو کاربر عضو شبکه. تمامی تراکنش‌ها و کپی‌های آن در یک دفتر کل عمومی به نام بلاکچین ثبت و در سرورهای سراسر جهان نگهداری می‌شود. هر فرد می‌تواند از طریق یک رایانه، یکی از همین سرورها را راه‌اندازی کند که اصطلاحاً به آن نود (Node) گفته می‌شود. از طریق اجماع میان نودها، تراکنش تأیید و بلاک ساخته می‌شود و با اضافه شدن بلاک‌ها بلاکچین شکل می‌گیرد. شبکه بیت کوین به گونه‌ای طراحی شده که با انگیزه دریافت پاداش، کاربران را به مشارکت در ساخت این زنجیره ترغیب می‌کند.

بیت کوین در سال 2009 به دست فردی ناشناس رونمایی شد و با پیمودن مسیر توسعه خود در سال 2010 به بهره‌برداری رسید. ارز دیجیتال در ابتدا مفهوم جدیدی بود و چندان مشتری نداشت. اما با گذشت زمان مزایای آن آشکار شد: سرعت بالای انتقال وجوه مالی، مخفی ماندن از چشم دولت‌ها و هزینه اندک انتقال.

تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهد که پتانسیل بالایی دارد و امروزه باارزش‌ترین ارز دیجیتال به شمار می‌آید، اما در آغاز راه چندان باارزش نبود. روزگاری قیمتش تنها 0.08 دلار بود و کارش به جایی رسید که در سال 2021 تا 68000 دلار بالا رفت.

تاریخچه قیمت بیت کوین

بیت کوین در سال 2009 رونمایی شد و انتظار می‌رفت بتواند در کاهش آثار مخرب بحران مالی همان سال مفید واقع شود. در جولای سال 2010، بیت کوین با قیمت 0.0008 دلار معامله می‌شد و در پایان ماه به 0.08 دلار افزایش یافت. پس از آن عملکرد نسبتاً ثابتی داشت و با شیبی ملایم به محدوده 10 دلاری پا گذاشت.

در آوریل 2013 اولین جهش مهم و کلان برای بیت کوین رخ داد و قیمت به 250 دلار رسید. در این دوره قیمت بیت کوین دائم در حال نوسان بود. در پایان سال 2013 بیت کوین توانست به اوج قیمتی جدیدی برسد: 1164 دلار.

بین سال‌های 2014 تا 2015 رکود و نوسان باعث شد شعلۀ قیمت پایین بیاید و در اکتبر 2015 به 245 دلار کاهش یافت. سال 2016 شروع افزایش قیمت پایدار بیت کوین بود؛ به طوری که سال را با 422 دلار آغاز کرد و با 959 دلار پایان داد. مقبولیت این ارز دیجیتال در سال 2017 افزایش یافت و به اعتبارش افزود. معرفی ارزهای دیجیتال جدید و مطرح شدن بیت کوین در رسانه‌های اجتماعی باعث شد قیمت این رمزارز 1729 درصد افزایش یابد و در دسامبر به حوالی 19000 دلار برسد. اما نوسانات بیت کوین همچنان پابرجا بود و مجدداً تا مرز 3000 دلار سقوط کرد. برخی با استناد به این سقوط تاریخی استدلال کردند که این دارایی قابل‌اعتماد نیست و حبابی است که رسانه‌های شرکت‌های ذی‌نفع ایجاد کرده‌اند.

سال 2020 فرصتی بود که توانایی بیت کوین در مقابله با بحران مالی ناشی از کرونا به آزمون گذاشته شود. با شروع سال 2020 و در پی شیوع همه‌گیری، قیمت بیت کوین 30 درصد کاهش یافت و به 4,841 دلار رسید، اما تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌داد که رشد عظیمی در راه است. پایین بودن قیمت، فرصتی برای خرید فراهم کرد و با بروز تورم و کاهش ارزش قدرت خرید ارز فیات، از این ارز دیجیتال استقبال بی‌سابقه‌ای شد. رالی بیت کوین آغاز شده بود و تمام سال ادامه یافت و در پایان سال به حوالی 30000 دلار رسید. افزایش قیمت بیت کوین در سال 2021 هم ادامه داشت و در نوامبر اوج قیمتی تاریخی ثبت کرد: 68649 دلار. پس از ثبت این اوج قیمت بیت کوین به سراشیبی نزول افتاد.

بیت کوین سال 2022 را با قیمت 47,737 دلار شروع کرد اما به تدریج با افت بیشتر قیمت مواجه شد و تا 15,000 دلار نیز در ماه نوامبر ریزش داشت و به یک زمستانی رمزارزی فرو رفت.

پیش بینی قیمت بیت کوین

بخش مهمی از افزایش قیمت در سال 2021 مربوط به انتشار خبر خرید 1.5 میلیون دلاری تسلا از بیت کوین بود و اعلام پذیرش آن به عنوان وسیله پرداخت. بخش دیگر نیز به رشد صنعت دیفای و رونق توکن‌های غیرمثلی (NFT) مربوط می‌شد. مقبولیت و پذیرش بیت کوین از سوی کسب‌و‌کارها عاملی است که قیمت را به بالا سوق می‌دهد و در این میان رشد متاورس هم بی‌تأثیر نبوده است. هرچند که بیت کوین توانست در جنگ میان روسیه و اوکراین به عنوان ابزار مالی مفیدی برای هر دو طرف نقش ایفا کند، اما مادامی که سایۀ ریسک تنش‌های بین‌المللی بزرگ‌تر وجود دارد، نمی‌توان به افزایش پایدار قیمت این ارز دیجیتال چندان دلخوش بود. از طرفی تنظیم‌گری و مقررات دولت‌ها مانع بزرگی بر سر اوج‌گیری مجدد ارزهای دیجیتال است.

سایت پیش‌بینی changelly.com قیمت بیت کوین را در تا پایان سال 2023 در محدوده 26,331 تا 31,166 دلار پیش‌بینی کرده است.

امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی در اختیار تحلیلگران ارزهای دیجیتال قرار دارد. در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین را مشاهده می‌کنید. این نمودار با بررسی دقیق و تکنیکالی نمودار قیمت بیت کوین و تحلیل اندیکاتورهای مختلف، پیش‌بینی می‌کند که از نظر تکنیکال در بازه زمانی مورد نظر، چه اتفاقی برای قیمت بیت کوین خواهد افتاد. دقت کنید برای استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین باید دانش حداقلی داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتماً آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و همچنین دوره رایگان آموزشی رمزارز نیوز را دریافت و مطالعه کنید.

نگاه بنیادین

علاوه بر تحلیل تکنیکال بیت کوین، توجه به عوامل بنیادین هم می‌تواند مفید باشد. با اینکه بیت کوین پیشگام و پیشتاز بازار است، اما هیچ بعید نیست که مقام نخست را در آینده‌ای نه‌چندان دور از دست بدهد. استفاده از الگوریتم گواه اثبات کار، قدیمی، انرژی‌بر و پرهزینه‌تر است و مورد انتقاد نهادهای حافظ محیط زیست قرار دارد. از طرفی بیت کوین از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کند و رقیبان تازه‌نفسش مقتدرانه وارد صحنه شده‌اند. عامل بنیادین دیگری که بر سر راه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال قرار دارد، به نوسانات تقریباً همیشگی ارزهای دیجیتال مربوط است. بیت کوین برای آنکه بتواند به عنوان وسیله پرداخت مورد استفاده قرار بگیرد باید بتواند ذخیره ارزش کند، اما نوسانات قیمت مانع بزرگی در این راه به شمار می‌آید. با تمام این مشکلات، مقبولیت بیت کوین پیوسته در حال افزایش است و این شرط لازم (و نه کافی) هر دارایی‌ای است که می‌خواهد به وسیله پرداخت تبدیل شود.

تحلیل های کاربران

صعودی

امروز در خدمتتون هستیم با تحلیل اتریوم (ETH) در تایم فریم ۳ روزه. به نظر میرسه اتریوم در حال حاضر یک بریک آوت موفق از خط روند بالایی کانال خودش رو داشته. این خط روند...

صعودی

امروز در خدمتتون هستیم با تحلیل ارز SAND. این ارز بیش از یک سال هست که زیر خط روند نزولی خودش در حال معامله شدن هست. با توجه به شرایط کلی بازار به نظرم دیگه...

صعودی

یک طرح ساده از بیت کوین: ۱). خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۳، ۲). در سال ۲۰۲۴ آن را مدیریت کنید، ۳). در سال ۲۰۲۵ بفروشید و از سود به دست آمده لذت ببرید، ۴). در...

صعودی

با توجه به نزدیک شدن سال ۲۰۲۴ و حجم تقاضا برای خرید، قیمت بیت کویین تا چشم انداز بالای ۴۰۰۰۰ دیده می شود....

دیدگاه خود را ثبت کنید

1684 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

سلام هرکی تحلیل درست بیت کوین می خواد بسم الله .

سلام تحلیل یک ماهه شما چطور هست و یا حرکت نزولی بعدی کی اتفاق میافته؟

سلام لطفاً تحلیل ۳۰ دقیقه و ساعتی هم انجام بدید ممنون میشم

هرچی بیت کویین و etf Lدارین بفروشین کارش تمومه

ارز seiدر اربیترون داره میره بالاانشالله

فقط دوج کویین ویا لایت کویین به اوج خودش در این ۲سال خواهد رسید تا روزها ویا ساعاتی دیگر
اگر درست گفتم رحمت کنید وگرنه لعنت

برای اسکلپر ها سقف و کف رنج مناسبه ولی چون رنج متلاطم هست باید صبر به خرج بدین و مواظب استاپ هانت ها باشین

بیتکوین داره اصلاح تایم فرم بلند مدت خودش رو تکمیل میکنه و برای حرکت بعدی آماده میشه و هنوز RESESHENاون به بلوغ کامل نرسیده و برای حرکت بعدی باید منتظر تایید باشین و زیاد به اندیکاتور توجه نکنید وبرای تحلیل بهتر فقط به چارت خالی و قدرت روند و برای باز کردن پوزیشن منتظر ضعف روند و کندلهای تایید باشین بعد ورود کنید واز راه نرسیده نپرین تو معامله

آخرین ویرایش 4 ماه پیش توسط مهدی حسینی

بچهای عزیر سلام بیت تا ۳۵الی ۳۸ دلار می ره و از انجا می تونید هر چی خرید کردین سیو سود کمید چون باز تا ۲۴ یا ۲۳ دلار میاد پایین و این اخرین موج نزولی هست و انشااله از انجا به بعد موج جدید صعودی جذابش شروع میشه

سللم بله درسته فقط میتونم آدرس ایمیل شما رو داشته باشم .ممنون

بیت اگه ۲۸.۸۰۰ عبور کنه میره برای ۳۱و۳۲ وگرنه باید منتظر بودبرای ۲۵

امروز ، ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۲ بیت کویین ، امروز ۲۸۰۰۰ دلار و قیمت دلار امروز ۱۵ فروردین ۵۲۰۰۰ تومان ، بماند برای ثبت در تاریخ به یادگار

آخرین ویرایش 8 ماه پیش توسط ارش

کی فکرش رو می کرد به این زودی به تاریخ بپیونده این قیمت

ممنون از شما

بهترین صرافی برای خرید فروش ارز دیجیتال چیه به نظرتون

بهترین صرافی تبدیل هست از همه صرافی ها در ایران بهتره

سلام کمکم میگنی؟

تو بیتکوین هجده هزار هرچی دارین بخرین ضرر نمیکنین

اصلأ به ۱۸هزار دلار میرسه که میگی تو این قیمت بخرید

هرکسی اندیکاتور حرفه ای و صددرصد میخواد اطلاع بده

من میخام

میخوام

سلام من میخوام

سلام چجوری

۱۰میلیون بیت کوین تو کیف پولم دارم فعلا تا ب این لحظه ۱ت از ارزشش کم شده.به نظرتون بیت کوین بفروشم یا نگه دارم؟نگه دارم بیشتر ضرر نمیکنم؟

آخرین ویرایش 9 ماه پیش توسط Sara

در دراز مدت قطعا افزایش قیمت خواهیم داشت. ولی در بازه زمانی کوتاه مدت، احتمال کاهش قیمت خیلی زیاده

سلام اصلا نفروش، چون رو به رشد هست. باتوجه به توافقات ایران و عربستان و امارات و بقیه هم تو صف هستن و چون ثبات در منطقه ایجاد میشود. و این یعنی کارایی بیشتردر معاملات.

البته که نگه دارید

سلام به نظرتون بیت کوین می ره بالا یا میاد پایینتر

اگر کسی از این راه به ثروتی رسیده معرفی کنید بشناسیم‌ منظور تریدر هاست نه‌کسانی که در کار استخراج وماین هستند؟ بیشتر صرافی های خارجی قیمتها‌ رو دستکاری میکنند تا بهتر ملت رو لیکویید کنند

حسن آقا لطفا کتاب ها یا مقالاتی که در این زمینه مطالعه فرمودید یا اگر تحقیقاتی انجام دادید رو با سایرین به اشتراک بذارید.

اصلا میدونی لیکویید یعنی چی؟

بیت کوین‌ از دست پخت کشورهای استعمار گر میاد وقصد وهدف اونها غارت تک تک افرادسرمایه دارکلان و خرد میباشد که در تمام کشورها درحال رشد میباشند لذا اینها پول مردم دنیا را غارت نکنند عمرا مردمی را ثروتمند کنند

آفرین حسن سمت بیت نری خطرناکه حسن

عزیز دل من خودم با نوسانگیری از همین بیت مظلوم بالغ بر ۷۰ دلار روزانه دارم مهم اینه که بلدی باشی یا همینجوری اومده باشی

یعنی این کارو رفتیم و اومدیم با ۲۰۰ تومن سرمایه بعد ۱ سال به ۳۰۰ بزور رسید الان یه سری بیت و اتر و ریپل تو کیف پول گداشتم۱۰۰ تومن هم تو یه شرکت طبق پیشنهاد بستگان کانادا بود گذاشتم ۱۰ درصد میگیرم فعلا هم ۷ ماهه ۷۰ تومن گرفتم

عجب

برای سرمایه گذاری چه ارزی را معرفی میکنید؟

استیک ارز اژاکس هفت درصد ماهیانه

دوج کوئین شیبا اتروم اترویم کلاسیک و بی آن بی

سلام بیت کوین چرا اینقد با سرعت بالا میره اصلاح و کف سازی تو کارش نیست

بخاطر افت شاخص دلار، فعلا نخرید، احتمال اصلاح هست

آخرین ویرایش 10 ماه پیش توسط یاس

البته توی یه الگوی مثلث کاهشی، باید منتظر بمونید از کدوم طرف خارج میشه از الگو، و مک دی در حالت اشباع، که نشانه خوبی نیست

سلام
من اولین خرید حدودا ۲۰ میلیون
چی بخرم خوبه؟

این روزا، تقریبا همه خوبن، چون از سقف تاریخیشون حدود ۸٠ درصد پایین اومدن بصورت متوسط
ولی
لایت کوین نزدیک به هاوینگ و نقره دیجیتال
بایننس و شیبا افزایش توکن سوزی دارن
اتم و فانتوم قوی هستن
اتریوم هم که گفتن نداره.
این ها فقط جهت اطلاعتون بود. سیگنال خرید نیست

دیجی بایت / هارمونی / زیلیکا

اژاکس سود ۷ درصد ماهیانه

این بنده خدا رئس جمهور کجا بود الساوادور بود یادم نیست یکسال و اندی گذشته اما اومد بیت رو بعنوان پول رسمی کشورش وانتخاب کرد هیچ ب ملت هم گفت تا میتونین برید تو قیمت ۵۰هزار دلار ب بالا اینکارو کرد ازون روزا تا‌الان بیت چ برسر کسایکه سرمایشون رو تبدیل بهس کردن اورد این بازار اسمن بدون واسطه و غیر متمرکز هست اما در عمل نشون داد ک راحت بازارش دست یکسری سوداگر هست و هرطرف ک ب نفعشون باشه میبرنش و از طرفی چون نهادهای سنتی وبانکها و شرکتهای سهامدار سنتی بنفعشون نبود این بازار و این تکنولوژی رو حمایت نکردن هیچ ک کلی تخریب هم کردن و ازطرفی هم نظارت کافی در این بازار نبود هرکسیاومد امثال دوکوان یا….با پروژهای میلیاردی کلاه مردم رو برداشت رفت تا زمانیکه نظارت و فانونمند نشه خریدو فروش و نگهداریش و حمایت قانون و نهاد مستقل و مجزایی برای کریپتو در امر پولشویی و تراکنشهای ملیون دلاری نداشته باشه ۹۵ درصد سرمایه گزاران بازنده و فقط ۵درصد یا کمتر برنده هستن بدرود

!!!!!!!!!!!!!!!

تا حالا اسمتون رو بعنوان کارشناس نشنیدم!

تمام بازارهای مالی رو ب چشم قمار و شرط بندی نگاه کن

بیت ده هزار بماند بیادگار

به یادگار !!!! یه تحلیل بذار که بازدید کننده یه درکی از حرفات پیدا کنه!!

این بیت ۱۰۰۰۰ چی شد مهندس یادگار

دوستان عزیز ارز TechTrees تو کوین مارکت کپ بررسی کنید . این ارز طی ۲ ماه از ۰.۰۰۰۳ به ۱ سنت رسید. ایلان ماسک از این ارز حمایت کرده و این ارز طی ۲ ماه از مارکت ۴۰۰ هزار دلار رسید به ۶۰ میلیون دلار . الان قیمتش اصلاح شده و فرصت رو از دست ندین. الماس کریپتو

ممنون از تیم رمز ارز نیوز

سلام پایین ترین حد بیت چقدر میشه لطفا

۲۸شهریور ۱۴۰۱ بیت کویین ۱۸۵۰۰دلار بماند به یادگار …..

امروز ، ۱۶ فروردین سال ۱۴۰۲ بیت کویین ، امروز ۲۸۰۰۰ دلار و قیمت دلار امروز ۱۶ فروردین ۵۲۰۰۰ تومان ، بماند برای ثبت در تاریخ به یادگار

۱۸۰ میلیون وام گرفتم بنظرتون منطقیه ارز بخرم؟

اصلا این کارو نکن

این کارو نکنیا

منطقی نیست که با وامی که گرفتید بیاین ارز بگیرین .
اگه میخواین ارز خریداری کنین ۱۰ میل یا نهایتا ۲۰ میل بگیر ارز بخر اونم ارزهای که درست درمیون باشه برای هولد یا استیک .
ولی هیج وقت ترید نکن تا اموزش ندیدی

سلام تضمینی ترید یادت میدم

اگه باهاش بتونی اسپات بگیری و اونم ازطریق یه نفر مطمئن بهت اطلاعات درموردارزبده و تو سرمایه گزاری کنی خوبه الان بیت کوین تو مرحله خیلی خوب براسرمایه گزاری واسپات هستش.

تشکر از شما

بکش بالا اقا بکش بالاااا

ضمن عرض سلام و خسته نباشید، نحوه و روش تحلیل شما، جذاب و مفید بود… ممنونم… دست گلتون درد نکنه…

سلام راستی دوج کوین رو به نابودیست؟

سلام من ۳۴ میلیارد تومن حالا خرید کنم سود میکنم؟

فهمیدیم ۳۴ میلیارد تومن داری

افریییین من میخواستم بگم

تو ۳۴میلیارد داشتی اصلا بسته اینترنتی نمیگرفتی چه برسه بیای اینجا بگی یارانتو بگیر حال کن

بچه ها بذبخت شدم تعداد ۴هزاز فانتوم گرفتم تو ۱۱ هزار تومان الان بگین چکار کنم

بفروش برادر میاد پایین

اصلا نفروش ، قیمت ارزها همیشه سینوسیه . باید صبر کنی و حتما بالا میاد. چاره اش صبر. فراموشش کن و بنداز بمونه

صبر کن تا قیمت طی ۲سال اینده به ۱۰دلار میرسه

امروز ۱۰۶۷۰تومنه خوب بفروش . جلوی ضررو هر وقت بگیری فایدست

سلام.چرا چند روزه نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین در سایت نیست؟

سلام نمودار Technical Analysis for BTCUSDT به صورت روزانه اپدیت میشه.

دوستان برای خرید عجله نکنین احتمال اینکه قیمت کف های پایین تری رو تجربه بکنه هست

سلام.من کمی بیت داشتم فروختم و بعد که پایین آمد تو رنج ۲۶ خریدم ولی الان توضرر هستم آیا به
نظر شما بفروشم یا نگه دارم.ظاهرا تحلیل شما درست بوده.ممنون

اگر کسی سبد ارزی مناسب برای معرفی داره لطف کنه پیشنهاد بدن با تشکر از همگی

احتمال ایجاد کف های جدید وجود داره به نظرم

سلام ایمیل بفرست

سلام
من تقریبا ۷۰ تا ارز مختلف گرفتم حالا مونده به شانس کدوما منو بالا بکشه یا …..

یجی بایت منطقی خریدس

سولانا، پولکادات، اواکس،فایل کوین

با تشکر از سایت خوبتون.

بنظر یه سری حرکاتی داره میزنه بیت ..

تحلیل تکنیکال روی بیت اثر داره اصلا؟

سلام ، ممنون از بابت اطلاعاتی که در اختیار می ذارید

بنظرم بیت تا ۳۰ هزاردلار میریزه

فکرکنم بیت کوین شده ابزاری برای غارت پول مردم دنیا …همش دست خودشونه …مثل بورس ایران .این تحلیل تکنیکال وغیره همش کشکه …دارن بازیتون میدن …بریم دنبال کاروکاسبی دیگه ای . یاحق

ادمین محترم، لطفا نسبت به حذف اکانت من از سایت اقدام فرمایید. چندین مرتبه از طریق جیمیل با پشتیبانی تماس گرفتم ولی اکانت حذف نشد

اکانت یا نام کاربری یا هر چیزی شما اسمشو میذاری، من پیام دادم گفتم تمامی پیام ها منتسب به من و جیمیل ثبت نامی من از سایتتون پاک بشه.

شما خودتون وقتی دارید پیام می گذارید باید قسمت نام رو یک نام دیگه بگذارید و حتی می تونید با یک ایمیل دیگه پیام بگذارید.

سلام ، یکی از دوستان گفته بود ساعت ۳:۳۰ شب مشخص میشه که صعود داره یا نزول ،
انشاالله که صعود کنه

تشکر از زحمات شما در این سایت

هم ولایتی

با سلام و خسته نباشید ،ببخشید در مورد آموزش تکینیکال ارزها میخاستم نظرشمارو جویا شم ،از کجا شروع کنم به تکنیکال و شناخت رفتاری یه ارز مثلا بیت کوین…ممنونم

با سلام از این صفحه شروع کنید و ویدیو های رایگان رو هم تماشا کنید . https://ramzarz.news/beginners/

ادمین، ظاهرا یک نفر میتونه چندین بار لایک یا دیسلایک کنه. چک کنید

من با کامپیوتر چند بار امتحان کردم .

همین الانم دوباره در مورد پستایی که رای داده بودم، دوباره امتحان کردم،

این هم تعداد زیاد از یک موبایل .بیشترشو شخص من آنلایک کردم که متوجه بشید.دیگه هر جور صلاح میدونید

الگوی کنج نزولی هم میتونه در روند صعودی شکل بگیره و هم در روند نزولی. و یک الگوی ادامه دهنده س. امیدواریم با تشکیل این الگو بیت به روند صعودیش ادامه بده. در صورت شکست الگو اصلاح بیشتر. خدا نگهدار همه تون. پر سود باشید

عجب، یارو اینم دیسلایک کرده. برادر تو باید از خدات باشه حتی جوابتو بدم،