نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین (مهر ۱۴۰۱)

Bitcoin
BTC
$ 20,217.42
648,461,596 تومان
ارزش کل بازار
$ 387,617,150,058
حجم معاملات 24 ساعته
$ 48,476,629,053
عرضه در گردش
19,161,825 BTC
عرضه کل
21,000,000 BTC

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال بیت کوینیا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای بیت کوین، بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

آموزش تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

نمودار تکنیکال بیت کوینبیت کوین چیست؟

بیت کوین نخستین ارز دیجیتال غیرمتمرکزی است که بدون دخالت و نظارت واسطه‌هایی مثل بانک و دولت عمل می‌کند. ساختار بیت کوین به گونه‌ای طراحی شده که از نرم‌افزار و رمزنگاری نظیر‌به‌نظیر (P2P) بهره‌ می‌گیرد؛ یعنی ارتباط مستقیم و بدون واسطه میان دو کاربر عضو شبکه. تمامی تراکنش‌ها و کپی‌های آن در یک دفتر کل عمومی به نام بلاکچین ثبت و در سرورهای سراسر جهان نگهداری می‌شود. هر فرد می‌تواند از طریق یک رایانه، یکی از همین سرورها را راه‌اندازی کند که اصطلاحاً به آن نود (Node) گفته می‌شود. از طریق اجماع میان نودها، تراکنش تأیید و بلاک ساخته می‌شود و با اضافه شدن بلاک‌ها بلاکچین شکل می‌گیرد. شبکه بیت کوین به گونه‌ای طراحی شده که با انگیزه دریافت پاداش، کاربران را به مشارکت در ساخت این زنجیره ترغیب می‌کند.

بیت کوین در سال 2009 به دست فردی ناشناس رونمایی شد و با پیمودن مسیر توسعه خود در سال 2010 به بهره‌برداری رسید. ارز دیجیتال در ابتدا مفهوم جدیدی بود و چندان مشتری نداشت. اما با گذشت زمان مزایای آن آشکار شد: سرعت بالای انتقال وجوه مالی، مخفی ماندن از چشم دولت‌ها و هزینه اندک انتقال.

تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهد که پتانسیل بالایی دارد و امروزه باارزش‌ترین ارز دیجیتال به شمار می‌آید، اما در آغاز راه چندان باارزش نبود. روزگاری قیمتش تنها 0.08 دلار بود و کارش به جایی رسید که در سال 2021 تا 68000 دلار بالا رفت.

تاریخچه قیمت بیت کوین

بیت کوین در سال 2009 رونمایی شد و انتظار می‌رفت بتواند در کاهش آثار مخرب بحران مالی همان سال مفید واقع شود. در جولای سال 2010، بیت کوین با قیمت 0.0008 دلار معامله می‌شد و در پایان ماه به 0.08 دلار افزایش یافت. پس از آن عملکرد نسبتاً ثابتی داشت و با شیبی ملایم به محدوده 10 دلاری پا گذاشت.

در آوریل 2013 اولین جهش مهم و کلان برای بیت کوین رخ داد و قیمت به 250 دلار رسید. در این دوره قیمت بیت کوین دائم در حال نوسان بود. در پایان سال 2013 بیت کوین توانست به اوج قیمتی جدیدی برسد: 1164 دلار.

بین سال‌های 2014 تا 2015 رکود و نوسان باعث شد شعلۀ قیمت پایین بیاید و در اکتبر 2015 به 245 دلار کاهش یافت. سال 2016 شروع افزایش قیمت پایدار بیت کوین بود؛ به طوری که سال را با 422 دلار آغاز کرد و با 959 دلار پایان داد. مقبولیت این ارز دیجیتال در سال 2017 افزایش یافت و به اعتبارش افزود. معرفی ارزهای دیجیتال جدید و مطرح شدن بیت کوین در رسانه‌های اجتماعی باعث شد قیمت این رمزارز 1729 درصد افزایش یابد و در دسامبر به حوالی 19000 دلار برسد. اما نوسانات بیت کوین همچنان پابرجا بود و مجدداً تا مرز 3000 دلار سقوط کرد. برخی با استناد به این سقوط تاریخی استدلال کردند که این دارایی قابل‌اعتماد نیست و حبابی است که رسانه‌های شرکت‌های ذی‌نفع ایجاد کرده‌اند.

سال 2020 فرصتی بود که توانایی بیت کوین در مقابله با بحران مالی ناشی از کرونا به آزمون گذاشته شود. با شروع سال 2020 و در پی شیوع همه‌گیری، قیمت بیت کوین 30 درصد کاهش یافت و به 4,841 دلار رسید، اما تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌داد که رشد عظیمی در راه است. پایین بودن قیمت، فرصتی برای خرید فراهم کرد و با بروز تورم و کاهش ارزش قدرت خرید ارز فیات، از این ارز دیجیتال استقبال بی‌سابقه‌ای شد. رالی بیت کوین آغاز شده بود و تمام سال ادامه یافت و در پایان سال به حوالی 30000 دلار رسید. افزایش قیمت بیت کوین در سال 2021 هم ادامه داشت و در نوامبر اوج قیمتی تاریخی ثبت کرد: 68649 دلار. پس از ثبت این اوج قیمت بیت کوین به سراشیبی نزول افتاد.

پیش بینی قیمت بیت کوین

بخش مهمی از افزایش قیمت در سال 2021 مربوط به انتشار خبر خرید 1.5 میلیون دلاری تسلا از بیت کوین بود و اعلام پذیرش آن به عنوان وسیله پرداخت. بخش دیگر نیز به رشد صنعت دیفای و رونق توکن‌های غیرمثلی (NFT) مربوط می‌شد. مقبولیت و پذیرش بیت کوین از سوی کسب‌و‌کارها عاملی است که قیمت را به بالا سوق می‌دهد و در این میان رشد متاورس هم بی‌تأثیر نبوده است. هرچند که بیت کوین توانست در جنگ میان روسیه و اوکراین به عنوان ابزار مالی مفیدی برای هر دو طرف نقش ایفا کند، اما مادامی که سایۀ ریسک تنش‌های بین‌المللی بزرگ‌تر وجود دارد، نمی‌توان به افزایش پایدار قیمت این ارز دیجیتال چندان دلخوش بود. از طرفی تنظیم‌گری و مقررات دولت‌ها مانع بزرگی بر سر اوج‌گیری مجدد ارزهای دیجیتال است.

امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی در اختیار تحلیلگران ارزهای دیجیتال قرار دارد. در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین را مشاهده می‌کنید. این نمودار با بررسی دقیق و تکنیکالی نمودار قیمت بیت کوین و تحلیل اندیکاتورهای مختلف، پیش‌بینی می‌کند که از نظر تکنیکال در بازه زمانی مورد نظر، چه اتفاقی برای قیمت بیت کوین خواهد افتاد. دقت کنید برای استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین باید دانش حداقلی داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتماً آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و همچنین دوره رایگان آموزشی رمزارز نیوز را دریافت و مطالعه کنید.

نگاه بنیادین

علاوه بر تحلیل تکنیکال بیت کوین، توجه به عوامل بنیادین هم می‌تواند مفید باشد. با اینکه بیت کوین پیشگام و پیشتاز بازار است، اما هیچ بعید نیست که مقام نخست را در آینده‌ای نه‌چندان دور از دست بدهد. استفاده از الگوریتم گواه اثبات کار، قدیمی، انرژی‌بر و پرهزینه‌تر است و مورد انتقاد نهادهای حافظ محیط زیست قرار دارد. از طرفی بیت کوین از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کند و رقیبان تازه‌نفسش مقتدرانه وارد صحنه شده‌اند. عامل بنیادین دیگری که بر سر راه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال قرار دارد، به نوسانات تقریباً همیشگی ارزهای دیجیتال مربوط است. بیت کوین برای آنکه بتواند به عنوان وسیله پرداخت مورد استفاده قرار بگیرد باید بتواند ذخیره ارزش کند، اما نوسانات قیمت مانع بزرگی در این راه به شمار می‌آید. با تمام این مشکلات، مقبولیت بیت کوین پیوسته در حال افزایش است و این شرط لازم (و نه کافی) هر دارایی‌ای است که می‌خواهد به وسیله پرداخت تبدیل شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

1380 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

۲۸شهریور ۱۴۰۱ بیت کویین ۱۸۵۰۰دلار بماند به یادگار …..

۱۸۰ میلیون وام گرفتم بنظرتون منطقیه ارز بخرم؟

تشکر از شما

بکش بالا اقا بکش بالاااا

ضمن عرض سلام و خسته نباشید، نحوه و روش تحلیل شما، جذاب و مفید بود… ممنونم… دست گلتون درد نکنه…

سلام راستی دوج کوین رو به نابودیست؟

سلام من ۳۴ میلیارد تومن حالا خرید کنم سود میکنم؟

فهمیدیم ۳۴ میلیارد تومن داری

افریییین من میخواستم بگم

تو ۳۴میلیارد داشتی اصلا بسته اینترنتی نمیگرفتی چه برسه بیای اینجا بگی یارانتو بگیر حال کن

بچه ها بذبخت شدم تعداد ۴هزاز فانتوم گرفتم تو ۱۱ هزار تومان الان بگین چکار کنم

بفروش برادر میاد پایین

اصلا نفروش ، قیمت ارزها همیشه سینوسیه . باید صبر کنی و حتما بالا میاد. چاره اش صبر. فراموشش کن و بنداز بمونه

صبر کن تا قیمت طی ۲سال اینده به ۱۰دلار میرسه

امروز ۱۰۶۷۰تومنه خوب بفروش . جلوی ضررو هر وقت بگیری فایدست

سلام.چرا چند روزه نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین در سایت نیست؟

سلام نمودار Technical Analysis for BTCUSDT به صورت روزانه اپدیت میشه.

دوستان برای خرید عجله نکنین احتمال اینکه قیمت کف های پایین تری رو تجربه بکنه هست

سلام.من کمی بیت داشتم فروختم و بعد که پایین آمد تو رنج ۲۶ خریدم ولی الان توضرر هستم آیا به
نظر شما بفروشم یا نگه دارم.ظاهرا تحلیل شما درست بوده.ممنون

اگر کسی سبد ارزی مناسب برای معرفی داره لطف کنه پیشنهاد بدن با تشکر از همگی

احتمال ایجاد کف های جدید وجود داره به نظرم

سلام ایمیل بفرست

با تشکر از سایت خوبتون.

بنظر یه سری حرکاتی داره میزنه بیت ..

تحلیل تکنیکال روی بیت اثر داره اصلا؟

سلام ، ممنون از بابت اطلاعاتی که در اختیار می ذارید

بنظرم بیت تا ۳۰ هزاردلار میریزه

فکرکنم بیت کوین شده ابزاری برای غارت پول مردم دنیا …همش دست خودشونه …مثل بورس ایران .این تحلیل تکنیکال وغیره همش کشکه …دارن بازیتون میدن …بریم دنبال کاروکاسبی دیگه ای . یاحق

ادمین محترم، لطفا نسبت به حذف اکانت من از سایت اقدام فرمایید. چندین مرتبه از طریق جیمیل با پشتیبانی تماس گرفتم ولی اکانت حذف نشد

اکانت یا نام کاربری یا هر چیزی شما اسمشو میذاری، من پیام دادم گفتم تمامی پیام ها منتسب به من و جیمیل ثبت نامی من از سایتتون پاک بشه.

شما خودتون وقتی دارید پیام می گذارید باید قسمت نام رو یک نام دیگه بگذارید و حتی می تونید با یک ایمیل دیگه پیام بگذارید.

سلام ، یکی از دوستان گفته بود ساعت ۳:۳۰ شب مشخص میشه که صعود داره یا نزول ،
انشاالله که صعود کنه

تشکر از زحمات شما در این سایت

هم ولایتی

با سلام و خسته نباشید ،ببخشید در مورد آموزش تکینیکال ارزها میخاستم نظرشمارو جویا شم ،از کجا شروع کنم به تکنیکال و شناخت رفتاری یه ارز مثلا بیت کوین…ممنونم

با سلام از این صفحه شروع کنید و ویدیو های رایگان رو هم تماشا کنید . https://ramzarz.news/beginners/

ادمین، ظاهرا یک نفر میتونه چندین بار لایک یا دیسلایک کنه. چک کنید

من با کامپیوتر چند بار امتحان کردم .

همین الانم دوباره در مورد پستایی که رای داده بودم، دوباره امتحان کردم،

این هم تعداد زیاد از یک موبایل .بیشترشو شخص من آنلایک کردم که متوجه بشید.دیگه هر جور صلاح میدونید

الگوی کنج نزولی هم میتونه در روند صعودی شکل بگیره و هم در روند نزولی. و یک الگوی ادامه دهنده س. امیدواریم با تشکیل این الگو بیت به روند صعودیش ادامه بده. در صورت شکست الگو اصلاح بیشتر. خدا نگهدار همه تون. پر سود باشید

عجب، یارو اینم دیسلایک کرده. برادر تو باید از خدات باشه حتی جوابتو بدم،

آخرین پیام. دوستان،با وجود حمایت خوب بیتکوین در محدوده ۵۴۰۰۰ و تشکیل کنج نزولی، با توجه به اینکه کندل ها به زیر این الگوها نفوذ کردند، میتونه خطرناک باشه، حد ضرر رو حتما رعایت کنید. حد ضرر من ۵۰۰۰۰، موفق باشید

این پیام دقیقا قبل از اصلاح اخیر بیت کوین ارسال شد! امیدوارم دوستان ازش استفاده کرده باشن،کسایی که دیسلایک کردن مشخص در چه حد اندازه ای هستن.جرات داشته باش اگه دانشی داری در جواب پیام دیگران دلیلتو بنویس، شاید استفاده کنن. اگرم نداری دیگران رو گمراه نکن.

چرا ۱۰۰۰دلار بشتر نشون میده قیمت رو ده بار صفحه رو رفرش کردم قیمت بالای صفحه ۱۰۰۰ داربیشتره با تحلیل از روی این قیمت شتباه و منجر به ضرر میشه

دوستان، احتمال پایان اصلاح زیاده، بیت کوین به کف کانال صعودی برخورد کرده، با رعایت حد ضرر وارد شید.
بایننس، اتریوم، لایت کوین، چین لینک و شیبا اینو وضعیت خوبی دارن. موفق باشید

دوستان:لحظه خریدفرارسیده بایک تیر دونشان بزنید،۱-باخریدخودبه سودبرسید۲-دریکی از حساس ترین وضعیت های بیت کوین حمایت خودرااز آن اعلام نمائید،موفق وپرسود باشید….

ما کی باشیم از بیت کویین حمایت کنیم🤣کل دارایهامو بزارم رو هم با یک کلیه او مثبتم نهایتا بشه۰.۶بیت کوین😁😁😁😁😂😂🤢🤢دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی حرفه ای دلی انجام بده خواهش میکنم مارو از لطف خودش محروم نکنه یک ماه و نیمه اومدم تو این بازار ۱۵م ضرر کردم و ابروی خودمو و ارز دیجیتالو بردم!!؟؟

[email protected]

نگران نباشید، بلند مدت فکر کنید.

سلام دوست عزیز.من ۴ سال تجربه فشرده دارم از بازار های مالی.تازه دارم سود میگیرم و َضررهام کم شده.چند تا تجربه ناب بهت می گم آویزه گوشت کن.۱.فقط از چارت هفتگی و ماهانه استفاده کن.۲.زیاد معامله نکن.۳.صبر کن ارز به مقاومت هفتگی اش برسد.۴.همیشه و همیشه اول بیت کوین رو روی چارت هفتگی تحلیل کن.۵.موقعیت بیت کوین خوب بود ۵ تا ارز با بیشترین ارزش معاملات و هرچه کوچکتر باشه ارزش بازارش بهتره.۶.دنبال سودهای نجومی تو مدت کوتاه نباشی.زیاد به بازار فک نکن

درود بر شما

عالی گفتی منم به همین نتیجه رسیدم

حاج حمید الان تقریبا وقت خرید، البته واسه اطمینان کامل منتظر قطع شدن مک دی در تایم روزانه بمونید

سلام از حسن توجه شما سپاسگزارم دوست عزیز…

آق حمید ظاهرا خیلی دوست داری به خودت لایک بدی .همه لایکا مال خودت .ما که رفتیم .تا جایی که میتونی آنلایک کن .خخخ

سلام آقا،ازشمابعید بوداین حرفاازظاهرقضیه پیداست یکی باشما مشکل داره ومارو دستاویز کارش قرارداده…(لطفازودافرادراقضاوت نکنیدو…)

سلام این ریزش تا کی ادامه داره ممنون میشم 🙏🙏😁

برخورد بیت به کف کانال

خیلی ممنون

من یه مدت سعی کردم دوستان در این سایت رو راهنمایی کنم به خاطر دینی که به سایت داشتم بابت استفاده از اطلاعات سایت، ولی دیسلایکیون با دیسلایک های متعدد این انگیزه رو از من گرفتن. اگه کسی میخواد منو دنبال کنه و اونجا سیگنال و… بگیره. موفق باشید

میشه خواهش کنم به ایمیلم سیگنال بفرستی [email protected]

ادرس جیمیلم dollari.signal @gmail.com

اقا من نمیتونم پیدات کنم اگه برات مقدوره یه پیام بهم بده[email protected]

به ایملتون جواب داده شد

چطوری میشه دنبالت کرد؟

در اینستا گرام dollari.signal

سلام دوستان یه توضیحی بابت قشمت پایینی عقربه تحلیل تکنیکال دارم اعدادی که زیر کلمه خرید و خنثی و فروش هست نشانگر چیه اگه کسی بتونه منو راهنمایی که ممنونم

سلام..اون اعداد خرید و فروش و نگهداری رو تو هر بازه ی زمانی نشون میده اگه اعداد خرید بیشتر باشه و عقربه روی استرانگ بای تاکید داره روی خرید و برعکس

سلام، ببین داداش این نمودار نتیجه ترکیب کلی اندیکاتور و اسیلاتور(نوعی اندیکاتور نوسانی) هستش، و اعداد زیر نمودار میگه چندتا از این ها خرید، خنثی یا فروش نشون دادن، ولی چون تعداد اسیلاتورهاش نسبت به اندیکاتورهای روندی بیشتره، پس نمیتونه درست باشه، چون اندیکاتورهای روندی مهم تر هستن و اونا معمولا دیر تغییر میکنن ولی اسیلاتورها زود نوسان میکنن.

کاردانو بخرید جا نمونید له شده ها کندلهای سبز معروفشو داره میزنه !!!!!!!!

دمتون گرم

حالا ببینیم تا کجا رشد میکنه فکر کنم تا۳۲۲۵۰ بیشتر نتونه بره.ان شاءالله که دیگه اینقدر نریزه.

سلام:دوستان فقط لطف کنن با دید بلند مدت به رمز ارزها نگاه کنن وسرمایه گذاری بلند مدت داشته باشن تا به سودبرسن وباهر نوسان بازار سریع واکنش نشان نداده تاموجبات ریزش بازاررافراهم نکنند موفق وپرسودباشید….

بعضی از عساتید !! به سلام کردن هم دیسلایک میدن !!! خخخ .دوست عزیز وقتی از منطقه زمانی مهم صحبت میشه مثل الان بیت کوین ،یعنی از لحاظ تکنیکال در محدوده فیبوی زمانی قرار گرفته و ممکنه در این منطقه واکنش خوب یا بد نشون بده .چندین عامل مهم در این زمان با هم همراه شدن.۱. نزدیک شدن به فیبوی زمانی که تاریخ ۱۸ هم به بعد رو در تایم روزانه نشون میده. ۲. نزدیک شدن به کنج که باید تعیین تکلیف بشه به سمت بالا یا پایین بشکنه .۳.آزاد سازی بیت کوین های گری اسکیل در ۱۸ هم و … در ضمن فقط منتظر بالا رفتن نباشید بعضی وقتا بهتره افت کنه تا در قیمت مناسب تر بخرید . حالا بکوب دیسلایکو انرژی بگیریم.

بکوب دیسلایکو ! ورود به منطقه زمانی مهم . آخرین پیام .موفق باشید

چی میزنی ساقی موتوری کار داده دستت

کارم به اونجا نکشیده که با هر کسی دهن به دهن بشم..ساقی موتوری هم مخصوص شماست سطح ما با شما فرق داره. از ضرر هات لذت ببر .

تیموری تحلیل بلد نیستی بشین نگاه کن چیزی نگو تا ۲۹ ۳۰ ریزش کرد با توهماتت چیزی نگو کسانی تحت تاثیر قرار میگیرن واقعا بیسوادیتو با چیزای ک مینویسی نشون دادی چ اصراریه بخاهی مطلب بزاری

يعني تيموري اينقدر تاثيرگذاره؟! D:

بیسواد خودتی من نظرمو نوشتم و الان یادم نیست طبق تحلیل کارشناسی که گفته بود نظرمو دادم.در ضمن اگه من بیسوادم وای به حال آن سوادهایی که شما خود را صاحب آن میدانید نظر من فکر کنم جز بر شما بر کس دیگه ای تاثیر گذار نبوده. خیلی دهن بین نباش .اینجا هر کسی برای خودش نظرشو میده.

در ضمن من چه تحلیلی کردم که شما باسواد شدی؟جز یک نظر شخصی چه نوشته بودم؟ پس چرا اکثرا تاییدش کردن؟

آقای عزیز اینجا هرکسی میتونه نظرشو بگه .مگه تو چکاره ای که مردم را باسواد و بیسواد تشخیص میدی.قضاوت نکن

دورت بگردم چرا الکی بحث مکنی . ول کن خون خودتو کثیف نکن فعلا که پبت پنجاه هزاره 😄😄😄

دوستان همونطوری که قبلا گفتیم خوشبختانه بیت کوین به کانال ۴۰۰۰۰ هزار صعود کرد و پس از عبور از میانگین ۲۰۰ ظاهرا یه پولبک زده که مجدد توسط میانگین ۲۰۰ حمایت شده .همچنین این حمایت در کف کانال صعودی کوتاه مدت رخ داده که امیدوارم زمینه صعود تا ۴۷۰۰۰ رو فراهم بکنه .موفق باشید .

سلام بر دیسلایکیون . متاسفانه بیت کوین بازیچه دولت ها و افراد مشهور شده و متاسفانه تریدر های کوچیک و غیر حرفه ای هم به جای دید بلند مدت و عدم واکنش به اتفاقات، جوگیرانه وارد فروش و خرید میشن.اینکه یک خبر باعث ریزش قیمت میشه دلیلی بر نادرستی تحلیلهاتون نیست و جدا از تحلیل کوتاه مدت پرهیز کنید . قبلا هم گفتم .احتمال سقوط بیت کوین زیر ۳۰ هزار بسیار کمه و این محدوده مناسب خریده .هر چند هر تحلیلی امکان اشتباه داره.کماکان به برگشت بیت کوین به بالای محدوه سقف قبلی تا پایان سال معتقدم .موفق باشید خدانگهدارتون

من هم به صعود بیت کوین امیدوارم ولی تا صد هزار و صدوبیست هزار حداقل دوسال طول میکشه.هرچند دوست دارم تا پایان سال میلادی امسال به این رشد برسه.

دوستان وارد بازار رمز ارزها میشید خواهشا بلندمدت فکر کنید و بیشتر هولدر باشید تا تریدر.توی بازار بیت کوین و آلت کوین ها فقط هولدرن برنده ن

بیت کوین هم دیگه مردم را خسته کرد با این کار مردم از بیت کوین ناامید میشن.به نظر من باید یه رشد بیست درصدی بکنه.وگرنه کسی بیت نمی خره.

سلام کسی هست تحلیل درست بلدباشه

بیت کوین به قدری خراب کرده که هیچ کارشناسی نظر قطعی نمی تونه بده.چون با حرف یک نفر چندین درصد ریزش و با حرف کسی دیگه رشد میکنه.

تشخیص تحلیل درست و غلط بستگی به استراتژی و تحلیل شخصی هر تریدر داره. بهترین و درستترین تحلیل دنیا به دلیل عدم دانش کافی شخص بیننده ممکنه نادرست به نظر برسه.بنابراین توصیه میشه دانش کافی در زمینه تحلیل کسب کنید .استراتژی مخصوص به خودتون داشته باشید . تا زمانیکه شناخت کافی از تحلیل گر ندارید از تحلیل پیروی نکنید مگر زمانی که با تحلیل خودتون همخوانی داشته باشه.موفق باشید

دوستان فعلا بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته پس از عبور از میانگین ۱۰۰ روزه و برخورد به سقف کانال نزولی کوتاه مدت در این محدوده نوسان میکنه و ظاهرا میانگین ۱۰۰ نقش حمایتی خوبی رو ایفا کرده .امید است با حفظ این حمایت و محدوده ۳۶۵۰۰ با افزایش حجم معاملات مقاومت پیش رو رو بشکنه و به کانال ۴۰۰۰۰ برگرده.در غیر این صورت نزول تا محدوه ۳۰ هزار محتمله.به نظر میرسه تئوری اول محتملتره.موفق باشید

ای بیت کوین بی قانون جون مادرت یا درست و حسابی ریزش کن یا رشد کن .تکلیفت را لااقل با خودت روشن کن.همین حق تو هسته که مردم سهامشونو از بیت خالی میکنن و کم بیت میخرن.

اگه چهارمین کندل را هم مثبت بزنه طبق گفته کارشناسان رشد قطعی خواهد کرد.

دوستان در یک واگرایی چند ماهه فرو رفته بیت کوین وارزها یعنی اینکه در محدوده های مشخصی نوسان میکنن اگر میتونین حجم خرید رو پایین بیارین و با فروشهای به موقع وخریدهای پایین ارز اضافه کنین اگر که نه بیخیال شید اومد بالا بفروشین والا کیش ومات میشین از ما گفتن بود

دوستان من خیلی تو یکماه ضرر کردم پولم تو ۴۰ درصد ضرر دوج خریدم دوشب پیش باز اومد پایین امروزم بدتر لطفا بگید چه کنم ولا از اینهمه ضرر بدبخت شدم خیلی هم حرفه ای نیستم به پولم برسم خدارو صدبار شکر میکنم

تو اوج خریدی . اگر نمیتونی ریسک و نوسان این بازار رو تحمل کنی ، همین الان بفروش

سلام من نفروختم هنوز به نظرتون چه کنم؟

الان که داره میاد بالا .چهار کندل را هم زده.

ضرر کردی دیگه نفروش،هولد کن تا ضرورت جبران بشه

لطفا اگه راهی بهتر بود به منم بگید خدا خیرتون بده الان یکشنبه ۱۰شب

سلام بازار ارز دیجیتال یک بازار پرنوسانه که عالیه برای افراد حرفه ای- و یک بازار پر بازده برای افراد صبور . اگر به پولتون نیاز ندارید صبر کنید .محدوده تقریبی بزای خرید مجدد ۲۸ سنت تا ۳۰ سنت. در صورت توان مالی در این محدوده ها خرید مجدد کنید و از ریزش بازار نترسید .موفق باشید

نگران نباش من خودم دوج کوین خریدم تو ضررم ولی می دونم که دوج کوین در آینده خیلی خوبه

ممنون

این نظر منه
نگه دار به احتمال بسیار زیاد تا سقف قبلیش بالا میره
وقتی رفتی تو سود ببندش
بعد اگر خواستی ترید کنی حتما تحلیل تکنیکال را یاد بگیر یه استراتژی برای خودت درست کن و پایبند بهش باش
اون وقت دیگه برای هر پایین اومدن ارز برنامه داری و اینطور آشفته نمیشی

تشکر از شما

نگران نباش دوباره بالا میاد .بیت از ۳۴۰۰۰پایین تر نمیره .میاد بالا.

بیت کوین چنان آسیبی به سهامدارانش وارد کرده که مردم همه نوع ارز دیجیتال خرید و فروش میکنند جز بیت کوین.به معاملاتش دقت کنی هر سه الی چهار دقیقه معامله را می نویسه.کم کم فکر کنم راحت تر اینه که هر ساعت بنویسه و مردم زیاد انتظار نکشن.لااقل هر ساعت یک بار نگاه کنن.

جناب تیموری معاملاتی که شما ملاحطه میکنید مربوط به صرافی شماست این چه فرمایشی هست بیت در ثانیه هزاران تراکنش میخوره نمودار جهانی رو ببین متوجه میشی

این تحلیل تکنیکال مربوط به چند وقت پیش یا آینده است نفهمیدم الان جمعه ۱۴ خرداد ساعت۱۶ و ۵۸دقیقه است قیمت بیت کوین را۳۶۵۵۷ نشون میده در حالیکه الان قیمت واقعی که داره معامله میشه ۳۵۷۶۰ است.

گفتم تا۳۷۷۵۰ رشد میکنه.

جناب تیموری با خودت چند چندی دم خروست رو باور کنیم یا قسم حضرت عباست بنظر مث بقیه نظاره گر باشی بهتره تا با این تحلیلهای دوغکی که هر چند ثانیه له یه شکلی تغییر میکنه

جناب زیاد سخت نگیر.