قیمت لحظه ای پالی گان (ماتیک) + نمودار قیمت 🖥️ آذر ۱۴۰۲

Polygon
MATIC
رتبه: 15
$ 0.900647
45,516 تومان
2.19%
ارزش کل بازار
$ 8,358,901,478
حجم معاملات 24 ساعته
$ 674,700,206
عرضه در گردش
9,282,848,646 MATIC
عرضه کل
10,000,000,000 MATIC


درباره پالی گان (ماتیک)

ارز دیجیتال پالی گان (Polygon) قصد دارد هم مقیاس پذیری در بلاکچین را افزایش دهد و هم مشکل عدم همکاری متقابل بین شبکه‌های بلاکچین را حل کند. اگر موفق به انجام این دو هدف شود می‌تواند پیشرفت بزرگی در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین ایجاد کند. در فوریه 2021، راه‌حل مقیاس پذیری لایه 2 Ethereum Matic Network با نام تجاری Polygon ارائه شد.
ارز دیجیتال پالی گان که قبلاً با نام Matic Network شناخته می‌شد، چارچوبی برای ایجاد شبکه‌های بلاکچین به هم متصل (interconnected) است.
پلی گان(Polygon)  برای تسهیل آینده‌ای ساخته شده است که دیگر بلاکچین‌های مختلف مثل سوله‌های بسته و فضای اختصاصی کار نمی‌کنند، بلکه به عنوان شبکه‌هایی هستند که در یک فضای گسترده‌تر به هم پیوسته قرار می‌گیرند و می‌توانند با هم تعامل داشته باشند.
پلی گان با ماشین مجازی اتریوم سازگار است که آن را برای کسانی که عادت به ساخت برنامه در اتریوم و برنامه‌نویسی در Solidity دارند، جذاب می‌کند.
قیمت ارز دیجیتال پالی گان از ابتدای عرضه تا مدت‌زمان زیادی در یک محدوده مشخص دارای نوسان بود و فراز یا فرود خاصی در نمودار قیمتی آن به ثبت نرسیده است. بعد از گذشت چند سال، در ماه ژانویه سال 2021 قیمت ارز دیجیتال Polygon رشد خود را آغاز کرد و این حرکت رو به رشد را با شیب زیادی ادامه داد و بعد از این صعود قیمتی، نمودار قیمت کوین MATIC رکورد جدیدی از خود بر جای گذاشت. بعد از ثبت این رکورد، مجدداً نمودار قیمت توکن متیک وارد یک فاز اصلاحی شد. با توجه به اهداف این پروژه، در صورت محقق شدن آنها می‌توان آینده روشنی را برای قیمت ارز دیجیتال پالی گان متصور شد.

توکنومیک ارز دیجیتال پالیگان (MATIC)

توکنومیک ارز دیجیتال پالیگان توزیع اولیه ارز دیجیتال MATIC به شرح زیر است:
  • ۱۲ درصد به پاداش‌های استیکینگ،
  • ۲۳٫۳ درصد به اکوسیستم،
  • ۲۱٫۹ درصد به بنیاد،
  • ۴ درصد به مشاوران،
  • ۱۶ درصد به تیم،
  • ۳٫۸ درصد به سرمایه‌گذاران خصوصی،
  • و ۱۹ درصد به عرضه در لانچ پد (Launchpad) بایننس، اختصاص داده شده است.
برنامه زمانی عرضه ارز دیجیتال MATIC.
برنامه زمانی عرضه ارز دیجیتال MATIC.
پیش‌بینی می‌شود که عرضه و توزیع ارز دیجیتال پالیگان تا آوریل سال ۲۰۲۵ تکمیل شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

2130 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

بهترین استراتژی بیرون گود نظاره گر بودن است