قیمت لحظه ای پولکادات + نمودار قیمت 🖥️ مرداد ۱۴۰۱

Polkadot
DOT
$ 7.41
225,975 تومان
ارزش کل بازار
$ 8,461,916,914
حجم معاملات 24 ساعته
$ 448,080,251
عرضه در گردش
1,143,116,201 DOT
عرضه کل
1,224,065,334 DOT

تغییرات قیمت

تغییرات 1 ساعته

-0.1 %

تغییرات 1 روزه

-5.2 %

تغییرات 7 روزه

-22 %

تغییرات 14 روزه

-15.8 %

تغییرات 30 روزه

-1.3 %

تغییرات 1 ساله

-72 %

بالاترین قیمت تاریخ54.98 $
پایین ترین قیمت تاریخ3.7 $
سقف قیمت 1 روزه7.86 $
کف قیمت 1 روزه7.3 $
سهم از کل بازار 0.82 %

نمودار قیمت پولکادات

  • بازه زمانی
  • یک ساعته
  • روزانه
  • هفتگی
  • ماهانه
  • سالانه
  • از ابتدا
  • نوع نمودار
  • نمودار خطی
  • نمودار شمعی

کیف پول های پولکادات

کیف پول
اتمیک
بایننس چین والت
دارما
هایپر پی
لجر
مث والت
متامسک
اونبیت
پریتی ساینر
سیف پل
ترزور
تراست والت

لیست صرافی های پولکادات

درباره پولکادات

پولکادات (DOT) یک پروژه منبع باز است که بر اساس وب 3 ایجاد شده است. پولکادات یک پروتکل شاردینگ (Sharding) است که امکان هم‌افزایی شبکه‌های بلاکچین را فراهم می‌کند. توکن DOT سه هدف مختلف را دنبال می‌کند: حکومت بر شبکه، استیکینگ و باندینگ.
یک ویژگی که آن را از سایر رقبای اتریوم همچون پروژه کاردانو (ADA) و چین‌لینک (LINK) متمایز می‌کند این است که پولکادات به جای رقابت، توانایی همزیستی با قراردادهای هوشمند پیشرو در پروتکل بلاکچین را دارد. در نگاه برخی از سرمایه‌گذاران، این نوع رابطه به جذابیت آن می‌افزاید؛ زیرا جنگیدن با اتریوم می‌تواند حتی برای پروژه‌هایی با تکنولوژی برتر، به منزله بازی با دم شیر باشد.
پولکادات، همچون اتریوم، یک اکوسیستم فعال دارد. بر اساس گزارشات پولکاپراجکت (PolkaProject)، پولکادات در حال حاضر میزبان 197 پروژه است و انتظار می‌رود تعداد این پروژه‌ها روز‌به‌روز افزایش یابد.
این رمزارز در سال 2016 از سوی گوین وود (Gavin Wood)، فردی برجسته در توسعه زبان برنامه‌نویسی اتریوم و تکنولوژی‌های مشابه (Parity Technologies)، ایجاد شده است.
کوین DOT رمزارز اختصاصی پلتفرم Polkadot است. به علاوه، پولکادات حامیان زیادی در یوتیوب دارد، به طوری که در آن بستر، بزرگ‌ترین رمزارز بعد از معرفی اتریوم نامیده می‌شود. برخی نسبت به رشد خیره‌کننده پولکادات بلافاصله بعد از معرفی ناگهانی آن، بسیار شگفت‌زده هستند.
این حقیقت که DOT یکی از پروژه‌هایی است که فضای مالی غیر متمرکز (DeFi) را مدیریت می‌کند، انگیزه لازم را برای موفقیت‌های بعدی نیز فراهم می‌آورد.

قیمت پولکادات

قیمت پولکادات در زمان اولین عرضه آن در اگوست 2020 در حدود 2.7 دلار بود. بلافاصله طی چند روز قیمت Polkadot به 6.84 دلار رسید که نشان‌دهندۀ استقبال خوب از این ارز دیجیتال است. با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد Polkadot انتظار می‌رود که قیمت DOT با افزایش مناسبی همراه شود.

آینده قیمت پولکادات

عملکرد قوی Polkadot بیشتر به دلیل پتانسیل بسیار زیاد آن در توسعه برنامه‌های غیر متمرکز(DApps) است. شبکه بلاکچین امکان توسعه برنامه‌ها را فراهم می‌کند.
همچنین به عنوان یک شبکه نسبتاً جدید، گفته می‌شود که نسبتاً سریع‌تر و قوی‌تر از رقبای موجود است.
اگرچه شبکه اصلی در سال 2019 راه‌اندازی شد، اما Polakdot به سرعت محبوب شده و قیمت پولکادات با رشد مناسبی مواجه شده است.
همچنین استقبال برخی از پروژه‌های معروف کوساما (Kusama)، Edgeware و سورا (Sora) از پولکادات سبب شده که آینده قیمت پولکادات بسیار درخشان و امیدوارکننده باشد و انتظار می‌رود قیمت پولکادات در سال 2021 با بازدهی مناسبی مواجه شود.


دیدگاه خود را ثبت کنید

1490 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

من امروز وارد پولکادات شدم دیدم تقریبا رو حمایته از لحاظ نموداری توکل برخدا

پامپ شروع شده تا یکماه آینده میترکونه

چقدرریزش داره

من از سال ۹۶ دارم با این بازار اشنا هستم وکار می کنم ولی همیشه حد خودم را رعایت کردم زندگی خوبی دارم تصمیات درست گرفتم کف سقف را رعایت کردم عرضه تقا ضا را می شناسم خودم را در بازار غرق نکردم موج سوارم زود هم پیدا می شوم حسرت هم نمی خورم

برا همین هنوز تو اینکاری هرکی یچیزی بدرد بخور خرید و هولد کرد ملیاردر شده و رفته