کاترین هان (Kathryn Haun) کیست؟ بیوگرافی همکار صندوق اندرسین هورویتس

زمان مطالعه: 2 دقیقه
محل تولدآمریکا، سان فرانسیسکو
دسته بندیسرمایه‌گذاری – قانون و سیاست
محل تحصیلدانشگاه بوستون – دانشگاه استنفورد
علت شهرتمبارزه با جرایم سایبری و رمزارزی
شبکه‌های اجتماعی

در برخی مواقع، اولین پذیرندگان فن‌آوری‌های جدید، مجرمان هستند. مجرمان همیشه به دنبال روزنه‌ها یا راه‌های جدیدی برای سوء‌استفاده از سیستم‌ها هستند.

بیوگرافی کاترین هان (Kathryn Haun)

کاترین هان (Kathryn haun)، دادستان سابق فدرال در وزارت دادگستری ایالات متحده، از ام تی گاکس (mt.Gox) تحقیق کرد و در ریزش بازار در سال 2018 نقش داشت. این شخص مدتی بعد به سمت سرمایه‌گذاری در رمزارز روی آورد و برای مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری اندرسین هورویتس انتخاب شد.

عملکرد کترین هان

دوره رایگان آموزش ترید ارزهای دیجیتال
با دریافت و مشاهده دوره آموزش ارزهای دیجیتال، به دنیای جذاب و پرسود رمز ارزها وارد شوید.

دانلود رایگان

در ماه می، کاترین هان به عنوان یکی از مشاوران شرکت نکست بلاک (NextBlock Global Limited) منصوب شد، اما در این شرکت سرمایه‌گذاری نکرد. این شرکت به دلیل دروغ گفتن به سرمایه‌گذاران در مورد هیئت مشاوره خود، بیش از 500 هزار دلار جریمه شد كه به گفته دادستان ارشد دادگاه این پرونده، این جریمه شامل کاترین هان نیز می‌شود.

زمانی که پروژه لیبرا (Libra) در فیسبوک فاش شد، کاترین هان به عضویت A16z در کنسرسیوم فورتون (Fortune) درآمد و با این کار فیسبوک را به کنوانسیون قانون اساسی واگذار کرد. در ماه اکتبر، کاترین هان وام‌دهی در فضای مجازی را پولشویی دانست و گفت که این کار باید با پول فیات انجام شود تا جنبه دیگر داشته باشد.

در سال 2021، بسیاری از فعالیت‌های اندرسین هورویتس (Andresseen Horowitz) در حوزه ارزهای دیجیتال به ثمر می‌نشیند که از آن‌ها می‌توان به راه‌اندازی استارتاپ هفت هفته (Seven Week)، راه‌اندازی مدرسه رمزارز  و پیش‌برد احتمالی پروژه لیبرا (Libra) فیسبوک اشاره کرد. ما انتظار داریم که هان توضیحی درباره تغییر وضعیت نظارتی خود ارائه دهد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments