کریس لارسن (Chris Larsen) کیست؟ بیوگرافی بنیانگذار ریپل

زمان مطالعه: 2 دقیقه
محل اقامتآمریکا، سان فرانسیسکو
دسته بندیتکنولوژی – خیریه
علت شهرتبنیانگذار رمزارز ریپل – تأسیس چند خیریه
شبکه‌های اجتماعی

بدون شک بلاکچین‌ها و ارزهای دیجیتالی بازارهای مالی و رشد بیشتری نسبت به بازارهای سنتی خواهند داشت که در اینترنت نیز ثبت خواهد شد.

بیوگرافی کریس لارسن (Chris Larsen)

کریس لارسن (Chris Larsen) پیش از کناره‌گیری از سمت مدیرعامل ریپل در سال 2016، یکی از بنیانگذاران و مدیران ریپل (Ripple) بود. در حال حاضر این شخص به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره ریپل مشغول به کار است. قبل از پیوستن به ریپل، کریس لارسن یک بازار وام نظیر به نظیر (P2P) به نام پروسپر (Prosper) را تأسیس کرده بود. او همچنین مدیرعامل ای لون (E-Loan) نیز بوده که اولین شرکت دسترسی به اعتبار آزاد مردم بوده است. کریس لارسن بر آینده استراتژیک رمزارز ریپل نظارت می‌کند و به خیریه‌های زیادی کمک کرده است.

عملکرد کریس لارسن

دوره رایگان آموزش ترید ارزهای دیجیتال
با دریافت و مشاهده دوره آموزش ارزهای دیجیتال، به دنیای جذاب و پرسود رمز ارزها وارد شوید.

دانلود رایگان

در تاریخ 29 ژوئیه 2019، کریس لارسن و بنیانگذاران ریپل و برد گارلینگهاوس با یک نامه به کنگره آمریکا از آنها خواست که مقررات صنعت بلاکچین که باعث پیشرفت نکردن آنها و رمزارزهای دیگر می‌شود را تغییر دهند. کریس لارسن همچنین به انجام فعالیت‌های خود در زمینه کارهای خیرخواهانه ادامه می‌دهد. کریس لارسن و همسرش لینا لام (Lyna Lam) 25 میلیون دلار ریپل را به دانشگاه سان فرانسیسکو اهدا کردند که گفته می‌شود بزرگ‌ترین کمک مالی به صورت رمزارز به یک دانشگاه در آمریکا است.

ما انتظار داریم که کریس لارسن به هدایت استراتژیک رمزارز ریپل ادامه دهد و شاید مشاغلی را نیز در این زمینه ایجاد کند. همچنین انتظار می‌رود که این شخص به کمک‌های خود به خیره‌های مختلف ادامه دهد. جالب است بدانید که او طرفداران زیادی را از این راه به دست آورده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments