نمودار تحلیل تکنیکال وی چین (آذر ۱۴۰۱)

VeChain
VET
$ 0.019171
698 تومان
ارزش کل بازار
$ 1,391,593,062
حجم معاملات 24 ساعته
$ 39,902,219
عرضه در گردش
72,511,146,418 VET
عرضه کل
85,985,041,177 VET
۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!

ثبت نام

تحلیل تکنیکال وی چین

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال وی چینیا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای وی چین، بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال وی چین

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال وی چین، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال وی چینتحلیل تکنیکال ویچین (Vechain)

ویچین (Vechain) پس از قرار گرفتن در میان 50 رمزارز برتر و عملکرد فوق‌العاده‌ای که در سال 2020 و 2021 داشت، جایگاه خود را باز یافته است.گراف خریداران و فروشندگان همچنان مبهم است و می‌تواند به هر سو برود. در 10 ماه گذشته، قیمت توکن VET از 0.003 دلار به 0.06 دلار جهش یافت و بیش از 20 برابر مقدار اولیه خود رشد کرد. بررسی پیشینه قیمت، یکی از اجزای اصلی تحلیل تکنیکال ویچین (Vechain) است.

پلتفرم معاملاتی Binance رسماً اعلام کرد که پس از راه‌اندازی شبکه ‌اصلی، توکن VET به توکن VEN تغییر می‌یابد و علاوه بر نماد، نام آن نیز به VechainThor تبدیل می‌شود. ضمناً بایننس معاملات این ارز دیجیتال را بر اساس VEN بازگشایی خواهد کرد که هر توکن VEN معادل 100 VET خواهد بود.

تعدادی از صاحبان ارزهای دیجیتال برای ممانعت از سقوط قیمت دارایی‌های دیجیتال خود، شبکه خود را به شبکه اصلی تبدیل کردند و با نظر به افزایش قیمت قبلی خود، می‌توانیم بگوییم که این ترفند همچنان کارساز است و مطمئناً به شمار سرمایه‌گذاران اضافه خواهد کرد.

بررسی سابقه تحلیل تکنیکال ویچین (Vechain) نشان می‌دهد که توکن VET در روند رو به رشد خود در اوایل سال 2021 مرز محدوده قیمت 0.06 دلار اوج قیمت به ثبت رساند. با این اوصاف به نظر می‌رسد که VEN به زودی جایگزین VET شود.

ویچین (Vechain) در میان ارزهای دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار قرار دارد و از آنجایی که 36% از عرضه آن هنوز باقی مانده، تحلیل تکنیکال ویچین (Vechain) نشان می‌دهد که احتمال آن نیز وجود دارد که بیش از وضعیت فعلی خود در رتبه‌بندی بالا برود.

فناوری آینده VET تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای است که از پلتفرم بلاکچین X برخوردار است و ویژگی‌های متفاوتی دارد. مثلاً از ابزارهای مدیریتی بهره‌مند است که برای مسائل مدیریتی متفاوت در سراسر جهان به کار می‌آید؛ از پروتکل گواه اثبات اقتدار (Proof of Authority) استفاده می‌کند که می‌تواند تمام جزئیات تراکنش را در شبکه نگهداری کند؛ از مقیاس‌پذیری بالایی برخوردار است و قابلیت زنجیره جانبی (Side Chain) دارد؛ یعنی توکن VET به زودی بر اساس فرآیند تراکنشی فعالانه‌ای در دسترس قرار خواهد گرفت که نسخه پشتیبان نیز دارد و اگر سیستم آن در عمل دچار نقص فنی شود، تراکنش همچنان در شبکه باقی خواهد ماند. امکان دیگر آن اینترنت اشیا یا به اختصار IOT است که نخستین بار در ارز دیجیتال IOTA به کار رفت و علاوه بر پایین بودن کارمزد تراکنش، سرعت بالایی هم دارد و تفاوتی ندارد که مقدار پرداخت چه قدر کم یا زیاد باشد. ویژگی دیگر آن انعطاف‌پذیری است که می‌تواند در انواع مختلف شرکت‌هایی که مقدار ارزش بازار متغیری دارند به کار رود.

تحلیل تکنیکال ویچین (Vechain) در کنار بررسی وضعیت طرح توسعه آن می‌تواند بینش سودمندی از آینده آن ترسیم کند

دیدگاه خود را ثبت کنید

1422 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ایا برای بلند مدت (مثل یک سال) خوبه ؟! هر سایت و پیجی که میبینم میگه اینترنت اشیا اینده داره ولی نمیدونم بخرم یا نه؟

تشکر از شما

ممنون