نمودار تحلیل تکنیکال بایننس کوین (آذر ۱۴۰۲)

BNB
BNB
$ 235.91
11,905,708 تومان
1.39%
ارزش کل بازار
$ 36,326,401,706
حجم معاملات 24 ساعته
$ 937,814,250
عرضه در گردش
153,856,150 BNB
عرضه کل
153,856,150 BNB
Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص را همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملاتش بررسی می‌کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال بایننس کوین یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده‌های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روندهای صعودی و نزولی بازار بسیار بااهمیت است. البته گاهی روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می‌رود. لازم به ذکر است که خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت‌های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای بایننس کوین بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران است. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بایننس کوین

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بایننس کوین کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال بایننس کوینتحلیل تکنیکال بایننس کوین (Binance Coin)

بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال از حیث حجم معاملات روزانه در جهان است که در جولای 2017 کار خود را آغاز کرد. این صرافی قصد دارد مبادلات ارزهای دیجیتال را در صدر فعالیت‌های مالی جهانی قرار دهد. اسم صرافی بایننس (Binance) اشاره دارد به پارادایم جدیدی در امور مالی جهانی که از کلمات ابتدایی و انتهایی عبارت Binary Finance مشتق شده است.

بایننس کوین چیست؟

بایننس، علاوه بر اینکه بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان به شمار می‌آید، اکوسیستم کاملی از امکانات و قابلیت‌ها را نیز برای کاربرانش فراهم آورده است. شبکۀ بایننس از اجزایی مانند بایننس چین (Binance Chain)، بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain)، بایننس آکادمی (Binance Academy)، تراست والت (Trust Wallet) و تعدادی پروژه تحقیقاتی تشکیل شده که همگی در راستای معرفی امور مالی نوین به جهان، تکنولوژی بلاکچین را به کار می‌گیرند.

بایننس کوین رمزارز اختصاصی این صرافی است که با نماد BNB نمایش داده می‌شود و جزء جدایی‌ناپذیر بسیاری از زیرپروژه‌های بایننس به شمار می‌آید. کارمزد معاملات و مبادلات و برخی فعالیت‌های درون صرافی می‌تواند بر حسب BNB پرداخت ‌شود. تحلیل تکنیکال بایننس کوین می‌تواند ما را در مسیر فهم تغییرات قیمتی این ارز دیجیتال مشهور یاری کند.

تاریخچه قیمت بایننس کوین

BNB یا همان بایننس کوین در سال 2017 با قیمت 0.11 دلار عرضه شد و صرافی بایننس به منظور تبلیغ و افزایش قیمت آن تخفیف‌های ویژه‌ای، تا 50 درصد، در کارمزدهای معاملاتی اعمال کرد. اقدامات تبلیغی ظاهراً موفق بود و باعث شد قیمت BNB در کمتر از یک‌ماه از 0.11 به 2.7 دلار برسد. بعد از آنکه دوران طلایی اولیۀ ارزهای دیجیتال در اواخر سال 2017 سر رسید، قیمت بایننس کوین هم اوج گرفت و با افزایش حجم خرید توانست در آخرین روزهای سال 2017 قلۀ 5.7 دلاری را فتح کند و در سال 2018 نیز پیاپی صعود می‌کرد و به اوج قیمت 22.7 دلار رسید. اما سرنوشت تراژیک BNB همانند سایر ارزرهای دیجیتال در آن سال حتمی بود. قیمت بایننس کوین در دومین ماه سال جدید به 6.7 دلار رسید. از این بازه تا سال 2021 قیمت بایننس کوین همراه با توسعه و گسترش امکانات و فعالیت‌های صرافی آرام و پیوسته در حال افزایش بود و به حول‌و‌حوش 45 دلار رسید.

دورۀ طلایی دوم ارزهای دیجیتال درست پس از پیدایش همه‌گیری کرونا آغاز شد و در این میان BNB از این موج افزایش قیمت بهره بسیاری برد. از طرفی دیگر، سیاست بایننس برای کنترل قیمت در سمت عرضه متمرکز شد و طی آن با توکن‌سوزی سعی شد تا قیمت افزایش بیابد. بایننس دیگر به بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال تبدیل شده بود و کاربران برای استفاده از خدمات و بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه صرافی باید از BNB استفاده می‌کردند. همۀ این‌ها باعث شد قیمت BNB سر به فلک بکشد. در کمتر از سه ماه BNB به قیمت خیره‌کننده و باورنکردنی 675 دلار رسید. از نظر مقدار ارزش بازار هم به رتبه سوم برترین رمزارزها رسید.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

پس از فروکش‌ کردن بازار، قیمت BNB هم کاهش قابل‌توجهی یافت و تا 264 دلار پایین آمد. شانزدهمین توکن‌سوزی بایننس در 18 ژوئیه 2021 به داد این توکن رسید و مجدداً قیمت را به سمت بالا هل داد؛ به نحوی که با کاهش عرضه، قیمت بایننس کوین به 504 دلار رسید. دور هفدهم توکن‌سوزی در ماه اکتبر قیمت BNB را بیش از پیش به بالا سوق داد و تا 650 دلار هم رسید.

قیمت بایننس کوین در سه ماه نخست سال 2022 روندی نزولی در پیش گرفت و هجدهمین توکن‌سوزی هم نتوانست تأثیر چندانی بر قیمت بگذارد؛ زیرا نزولی بودن بازار اثر آن را خنثی کرد. بایننس تصمیم گرفت که به جای برگزاری توکن‌سوزی فصلی از الگوریتمی خودکار برای از چرخه خارج کردن توکن‌های خود استفاده کند. تحلیل تکنیکال بایننس کوین نشان می‌دهد که توکن‌سوزی در جامپ قیمتی این ارز دیجیتال بسیار تأثیر داشته است.

پیش بینی قیمت بایننس کوین

با توجه به تحلیل تکنیکال بایننس کوین و رشد فوق‌العادۀ آن در سال 2021، این کوین گزینۀ جذابی برای سرمایه‌گذارن فردی و سازمانی به حساب می‌آید. علاوه بر پتانسیل رشد بالا، حتی اگر نتواند در زمینه‌ پیشبرد پروژه‌های خود توفیقی کسب کند، مادامی که ارز اختصاصی صرافی شماره یک ارزهای دیجیتال باشد، کاربران برای آن تقاضا خواهند داشت و این امر هم در قیمت و هم در ارزش بازار این ارز دیجیتال تأثیرگذار خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که قیمت بایننس کوین با الگوی خودکار توکن‌سوزی مجدداً افزایش یابد، به نحوی که برخی کارشناسان تخمین می‌زنند که تا پایان سال 2022 تا حوالی 600 دلار افزایش یابد.

امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی در اختیار تحلیلگران ارزهای دیجیتال قرار دارد. در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت بایننس کوین را مشاهده می‌کنید. این نمودار با بررسی دقیق و تکنیکال نمودار قیمت بایننس کوین و تحلیل اندیکاتورهای مختلف، پیش‌بینی می‌کند که از نظر تکنیکال در بازه زمانی مورد نظر، چه اتفاقی برای قیمت بایننس کوین خواهد افتاد. دقت کنید برای استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین باید دانش حداقلی داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتماً آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و همچنین دوره رایگان آموزشی رمزارز نیوز را دریافت و مطالعه کنید.

نگاه بنیادین

بایننس اکوسیستمی بی‌بدیل از شبکه‌های غیرمتمرکزی است که بر بستر بلاکچین احداث شده‌اند. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های رقابتی بایننس به انگیزه این صرافی برای توسعه مربوط می‌شود. زمانی در ابتدای تأسیس صرفاٌ یک صرافی ساده بود که به معامله رمزارزها می‌پرداخت، اما امروزه فعالیت‌هایش به حوزه‌های مختلفی گسترش یافته است و در نظر دارد برای کل اکوسیستم بلاکچین خدمات زیرساختی ارائه دهد. بایننس کوین از ابتدای کار خود توجهات زیادی را به خود جلب کرد و با افزایش قیمت قابل‌توجه‌اش در سال 2021 بر جذابیتش افزوده شد و توانست به یکی از گزینه‌های مطلوب سرمایه‌گذارانِ سازمانی تبدیل شود.

استفاده از پروتکل BEP-95 طرحی است ضدتورمی که با افزایش قیمت بایننس کوین و سوزاندن تراکنش، به کنترل قیمت و بهبود قیمت BNB کمک می‌کند. بر اساس این طرح، سوخت کارمزد در شبکه اسمارت چین بیش از پیش کاهش یافت. این طرح در اصل از EIP-1559 اتریوم الگوبرداری شده بود و به بایننس کمک کرد تا جلوی برخی از سوءاستفاده‌ها و هک ‌شدن‌های اسمارت چین را بگیرد و علی‌رغم چنین هک‌هایی هنوز هم کاربران به خاطر کارمزد پایین به اکوسیستم بایننس وفادارند.

خوشنامی صرافی بایننس، بالا بودن حجم معاملات صرافی و مزایایی که در کاهش کارمزد و اعطای تخفیف‌های ویژه کسب کرده، باعث می‌شوند تقاضا برای بایننس کوین افزایشی باشد. تحلیل تکنیکال بایننس باید در کنار تحلیل بنیادین پروژه بایننس درک شود و در این میان توجه به مزایای رقابتی این ارز دیجیتال حائز اهمیت است.

تحلیل های کاربران

صعودی

امروز در خدمتتون هستیم با تحلیل ارز SAND. این ارز بیش از یک سال هست که زیر خط روند نزولی خودش در حال معامله شدن هست. با توجه به شرایط کلی بازار به نظرم دیگه...

صعودی

یک طرح ساده از بیت کوین: ۱). خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۳، ۲). در سال ۲۰۲۴ آن را مدیریت کنید، ۳). در سال ۲۰۲۵ بفروشید و از سود به دست آمده لذت ببرید، ۴). در...

صعودی

با توجه به نزدیک شدن سال ۲۰۲۴ و حجم تقاضا برای خرید، قیمت بیت کویین تا چشم انداز بالای ۴۰۰۰۰ دیده می شود....

صعودی

با توجه به کاهش قیمت وینک (WINK) و رسیدن به ناحیه حمایتی بلند مدت خودش به نظر میرسه این توکن در حال حاضر در محدوده‌ای مناسبی برای خرید بلند مدت قرار دارد. تصویری که مشاهده...

دیدگاه خود را ثبت کنید

1684 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

تمام این رمزارزها وابسته به بیت کویین هستند پس کلآ ما ول معطلیم اون میره بالا همه حرکت می کنند میاد پایین همه میکشن پایین بقیه رو جمع کنن این باشه سرمایه گذاری بیخوده مگر پول زیاد داشته باشی با بیت کوین بازی کنی

چرا نظرها همه قدیمیه؟

چون دیگه کسی bnb هولد نمیکنه!

چرا؟

با درودی دیگر
درتکمیل عرایضم خواهشا درهمین حد کمک به تصمیم گیری درمقوله تکنیکال بفرمایید شاخص ویا نمودار دیگری که بتواند مکمل نمودارعقربه ای برای تصمیم گیری وسیگنال خرید وفروش به ما کمک کنه را هم بفرمایید.البته بنده درامر تکنیکال اصلا اموزش ندیدم ودرحد همین اموزشهای پراکنده دراینترنت و کارشناسانی چون گروه شما دریوتیوپ و غیره.
هرچند فاندامنتال رابیشتر موثرمیدانم وواردتر هستم و اخبار و آیتمهای مورد نیاز این بخش رابیشتردنبال میکنم.
سپاس از کمک شما

میخواستم جواب سوالات پرسیده شده رو بدونم با تشکر

درود برشما
نمیدونم نتیجه ای که از نمودارعقربه ای تکنیکال گرفتم میشه گفت اگر بایننس قیمتش ۳۷۰ دلار دراین لحظه باشد برطبق نمودار ماهانه عقربه ای که آبی بوده وپیشنهاد خرید قوی میدهد آیا بدین معنی هست که ای خریدار شما بخرید قویا چون تا یک ماه دیگر قیمتش بالاتر هست صددرصد مثلا ۳۷۰/۰۱
خوب اگر این مثال صادق باشه صددرصد من ضرر هنگفتی کردم .اگر اشتباه نتیجه گیری کردم از عزیز کارشناس ان شرکت خواهش میکنم مفهوم وسیعتری ار نمودار عقربه ای را بفرمایید کاش میشد ازاین نمودار درصد افزایش برای خرید یا قویا خرید همچنین فروش ویا قویا فروش مشخص گردد.مثالهای زیادی میشه گفت که درعین انکه خریدار بشدت ضرر کرده باشد نمودار خرید قایا راصادر کرده ودرواقع هم درصد بالایی گفته نمودار درست خواهد بود ولی این کجا و ما کجا
سپاس از اینکه سریعتر جواب بنده رابفرمایید

سلام وقت بخیر
نمودار عقربه ای برآیند سیگنالها و وضعیت یک سری ابزار و اندیکاتور رو به کاربران اطلاع میده و قاعدتا نمیتونه به تنهایی ابزار مناسبی برای تصمیم گیری نهایی شما باشه.هر فرد باید بسته به اهداف خودش، اولویتش، روش معامله گریش، روش تحلیلش و عوامل دیگه از این ابزار به صورت کمکی استفاده کنه.

این دیگه چی هم خانی ندارن این قیمت بالا ی چیز قیمت شمع کمتر این چه وضعشه

سلام دوستان
این مطلب رو تو خاطرتون باشه
که بیت باید بریزه امروز یا فردا یا ۱۰ روز دیگه
اولین هدف از نطر من تا ۲۸ هزار بیاد و مسقیم بره بالای ۴۰ هزار
یا تا ۲۰ هزار بیاد که زمان میبره پس مراقب باشید و در صورت توانایی یا هولد کنید میان مدت یا ترید کنید کولی با دقت که سرمایتون نره در غیر اینصورت نقد باشید تا وضعیت بیت مشخص بشه
امروز هم اومد پایین خدا کنه تا ۲۸ بره
ولی فک نکنم بره

آقا محسن امروز نظرتون در مورد خرید bnbچیه؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید..

کاملا از تکنیکال تبعیت می‌کنه.هدف اول ۴۴۰دلار.

سلام کسی میدونه هدفش رو چنده؟ و چقدر زمان میبره بره بالا؟

این تحلیل تکنیکال کاملا اشتباهه.هر بار ازش استفاده کردم اشتباه از آب در اومده.

دقیقا داره به حرکات بورسی ایران تبدیل میشه.یک عده را با خاک یکسان کرد.

ریپل و دوج یکمی ترسناک هستند و میتونن به آدم ضرر بزنن ولی باینس کویین چون بونیه قوی داره و واسه نگهداری خیلی خوبه

حالا رمز ارزها در اصلاح هستند من نمیدونم بعضی از افراد چرا ریزش میگن وحالا باینس چون از نقطه قبلی بالاتر رفته بعد از مدتی یک اصلاح کوچک می‌کنه وصعودی میشه بازهم

سلام تحلیلی که زیر نمودار هست بسیار قدیمیه چطور به روز نمیکنید

سلام خدمت اساتید محترم من خواست وعلاقه ام یادگیری وآموزش کامل تکنیکال ،اندیکاتورها ،ست لطفا راهنمایی بفرمایین؟شرایط و…. چطور میتونم شروع کنم ؟عنایت بفرمائید متشکرم

سلام برای آموزش دیدن میتونین از دوره های صفر تا صدی لوتوس رمزارز استفاده کنید. سرقصل دوره رو میتونین از لینک زیر ببینین:
https://lotus.ramzarz.news/courses/crypto/

درودو ادب برا هفته ی پیش رو چه نظری دارین افزایش یا کاهش

آخرین ویرایش 2 سال پیش توسط hadi zare

همه چیز نشون از صعود می ده

این تحلیلشون واقعا اشتباهه.

دقیقا

سلام نگه داریم یا خیر ریزش زیاده

بایننس کوین بنیاد بسیار قوی‌ای داره و جز رمزارزهای برتر خواهد بود.

سپاس من پیشنهادمم اینه دوستان نگه دارن این هفته عالیه

من با اینکه مطمئن نیستم ولی نمی فروشم.

من فکر میکنم ریزش میکنه.

خیلی ریزش کرد

سلام اصلاح تا کجا ادامه خواهد داشت

کی باز میشه وارد شد؟ من هی دست دست کردم نخریدم متاسفانه

BNB به دلیل پشتوانه قوی اون یعنی مجموعه بایننس آینده خوبی داره.

ممنون از راهنماییتون

امشب بخر.هفته بعد میره بالا.البته به امید خدا

به نظرتون بفروشيم يانه؟

من که دیگه جرات ندارم نگه دارم !!!

چرا اینقدر قیمت همخونی نداره

قیمت نرم افزار نوبیتکس با اینجا

خیلی عالی بود

متشکر علی عزیز

بدون شک آینده این ارز در رتبه دوم است. و در جای اتریوم قرار خواهد گرفت صبور باشید و با اصلاح سازی. فورا نفروشید

خیلی اصلاح خورد دیگه باید حمایت بشه.دیگه مردم دارن میترسن.و میفروشن.

درود فراوان. من مقداری خرید کردن چند بار هم در نوسان گیری سود داشت واسم ولی الان روی ۲۶۷ خرید کردم. میخواهم بگزارم بمونه امیدوارم مجداد. بالای سیصدو چهل را تاچ کنه. نظر شما را دوست دارم بدونم در مورد آینده نزدیک

تحلیل سایت اکسکوینو ( صرافی ایرانی ) تارگت های این ارز و ۴۸۰ و ۱۰۰۰ و ۲۲۲۰ و ۶۰۰۰ دلار برای ۲۰۲۱ اعلام کرد پس بهتره نگهدارید اگر میتونید با نوسان تعدادش را اضافه کنید

تا اردیبهشت فقط نگاه کنید قیمت رو اگه بفروشید اشتباه کردید این ارزی نیست که نوسان بگیرید چون وضعیت عالی داره

آخرین ویرایش 2 سال پیش توسط رضا

مرسی از تحلیل خوبتون👏🏻👏🏻👏🏻

سلام دیگه نفروشید فقط بشینید نگاه به قیمت شارپی کنید

عالی

الان بفروشیم بانگه داریم

عالی
ممنون م 🙏

دمتتون گرم
عالی هستش

سلام حسته نباشید .سپاس وقدر دانی میکنم