شیلا وارن (Sheila Warren) کیست؟ بیوگرافی رئیس بلاکچین فوروم اقتصاد جهانی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
محل اقامتآمریکا سان فرانسیسکو
دسته بندیقانون و سیاست
محل تحصیلدانشگاه هاروارد
علت شهرتحمایت از بلاکچین‌ها در مقابل تأثیرات اجتماعی و سیاست‌های جهانی
شبکه‌های اجتماعی

به نظر من از بین بردن اعتماد جامعه یکی از بزرگ‌ترین بحرانی‎‌هایی است که با آن روبه‌رو هستیم. زیرا می‌تواند باعث ایجاد هرج و مرج شود و همه چیز را تغییر دهد.

بیوگرافی شیلا وارن (Sheila Warren)

شیلا وارن (Sheila Warren) رئیس یک شرکت بلاکچین بزرگ و رئیس تکنولوژی غیر متمرکز لجر (Ledger) است و در فوروم اقتصاد جهانی فعالیت می‌کند. پیش از این، شیلا وارن جانشین استراتژیک آلاینس (Strategic Alliances) و مشاور تک سوپ (TechSoup) بود. TechSoup یک شبکه خصوصی است که راه‌حل‌های مختلفی را به دیگر سازمان‌های غیردولتی ارائه می‌دهد. شیلا وارن همچنین مسئول تشکیل ان جی او سورس (NGOsource) نیز بوده که یک طرح متمرکز مبتنی بر بلاکچین است.

عملکرد شیلا وارن

دوره رایگان آموزش ترید ارزهای دیجیتال
با دریافت و مشاهده دوره آموزش ارزهای دیجیتال، به دنیای جذاب و پرسود رمز ارزها وارد شوید.

دانلود رایگان

در سال 2019، شیلا وارن و اعضا فوروم اقتصاد جهانی (WEF) داوطلب پروژه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی بودند که هدف آنها بررسی مزایای CBDC و ایجاد چارچوبی مشخص برای استفاده از آن است. همچنین این شخص با مجمع جهانی اقتصاد، بر تشکیل کنسرسیومی که وظیفه بررسی نحوه استفاده از فناوری بلاکچین در معدن و فلزات را داشت، نظارت کرد.

با رواج و شناخته شدن بیشتر بلاکچین‌ها و ارزهای دیجیتالی در فوروم‌های جهانی موضوعات امور مالی، معاملات، کمک‌های بشردوستانه و دیگر موارد، انتظار داریم تلاش‌های شیلا وارن در فوروم اقتصاد جهانی با پیشرفت همراه باشد. طرفداری این شخص برای ایجاد راه‌حل‌های مناسب به همراه ظرفیت‌های موجود، می‌تواند یک راه سالم و بدون تنش را در جامعه بسازد که هر کسی توان اظهار نظر داشته باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments