نمودار تحلیل تکنیکال ترون (مهر ۱۴۰۲)

TRON
TRX
$ 0.084644
4,221 تومان
0.62%
ارزش کل بازار
$ 7,539,181,196
حجم معاملات 24 ساعته
$ 194,184,666
عرضه در گردش
89,108,200,657 TRX
عرضه کل
89,108,908,344 TRX
Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

تحلیل تکنیکال ترون

تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص را همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملاتش بررسی می‌کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال ترون یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده‌های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روندهای صعودی و نزولی بازار بسیار بااهمیت است. البته گاهی روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می‌رود. لازم به ذکر است که خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت‌های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای ترون بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران است. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال ترون

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال ترون کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال ترونتحلیل تکنیکال ترون

ترون ریشه آسیایی دارد و یکی از معروف‌ترین رمزارزهای بازار است. با توجه به رشد قیمت این ارز دیجیتال در طول دو سال گذشته، افراد بسیاری با بررسی تحلیل تکنیکال ترون به دنبال یافتن فرصت‌های خرید هستند. ترون که جزو ارزهای پرحاشیه نیز محسوب می‌شود، رقیبی برای اتریوم است؛ زیرا می‌تواند از قراردادهای هوشمند پشتیبانی کند. این رمزارز با نماد TRX در اغلب صرافی‌های داخلی و خارجی رمزارزی قابل خرید و فروش است.

ترون چیست؟

ترون (Tron) در اواخر تابستان سال ۲۰۱۷ به دست جاستین سان (Justin Sun) توسعه یافت. جاستین سان یک مهندس آسیایی است که سوابق متعددی در حوزه بلاکچین دارد. او ابتدا تلاش کرد اصلاحاتی در بیت کوین به وجود آورد و سپس ارز دیجیتال TRX را توسعه داد. بلاکچین اختصاصی ترون در ژوئن ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد. این شبکه خیلی زود به یکی از مهم‌ترین رقبای اتریوم در میزبانی از برنامه‌های متمرکز (DApps) تبدیل شد.

ترون جزو آن دسته از ارزهای دیجیتالی است که از الگوریتم اثبات سهام نمایندگی (DPoS) برای اجماع استفاده می‌کند. الگوریتم DPoS یکی از شاخه‌های الگوی اثبات سهام است که سرعت و انعطاف بیشتری دارد. البته بسیاری از کارشناسان بلاکچین مانند ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، خالق اتریوم، این الگو را به تمرکزگرا بودن متهم می‌کنند.

عرضه اولیه ترون یکی از مهم‌ترین رویدادهای بازار کریپتو در سال ۲۰۱۷ بود؛ زیرا منجر به جمع‌آوری بودجه‌ای ۷۰ میلیون دلاری برای توسعه این پروژه شد. در آن زمان چنین رقمی یک رکورد محسوب می‌شد.

تاریخچه قیمت ترون

عرضه ترون با قیمت بسیار اندک (زیر 0.00۵ دلار) آغاز شد اما به یکباره نمودار قیمت TRX اوج گرفت. در ژانویه ۲۰۱۸ و تنها ۴ ماه پس از معرفی ارز دیجیتال Tron قیمت این توکن در یک پرواز ناگهانی به 0.23 دلار رسید که رشدی حیرت‌انگیز در مقایسه با قیمت ابتدایی محسوب می‌شد. البته این رشد دوام چندانی نداشت و در کمتر از یک ماه قیمت ترون تا مرز 0.02 دلار سقوط کرد. با این حال رشد حاصل از این پامپ و دامپ باز هم چشمگیر بود و سود خوبی نصیب سرمایه‌گذاران ابتدایی رمزارز ترون شد.

تحلیل تکنیکال ترون

اوج‌گیری مجدد قیمت ترون در می ۲۰۱۸ بود که قیمت تا 0.1 دلار نیز پیش رفت. در آن برهه شیب نمودار TRX در مقایسه با رشد قبلی کمتر بود. به همین تناسب کاهش قیمت نیز با روند آرامتری آغاز شد و در نهایت تا آگوست ۲۰۱۸ (مرداد ۱۳۹۷) قیمت ترون به 0.019 دلار رسید. بدین ترتیب نمودار TRX به پایین‌ترین ناحیه خود پس از شروع سال ۲۰۱۸ رسید.

نوسان قیمت TRX در همین محدوده تا حدود سه سال بعد ادامه داشت. با شروع سال ۲۰۲۱ و رشد شگفت‌انگیز ارزش بیت کوین، نمودار ترون نیز توانست به رکوردهای قبلی نزدیک شود و تا مرز 0.17 دلار پیش رفت. پس از مدت کوتاهی و با کاهش قیمت بیت کوین، ترون نیز دچار افت شد. رشد بازار کریپتو در پاییز ۲۰۲۱ نیز نتوانست ترون را به رکوردهای قبلی نزدیک کند. در نهایت نمودار TRX/USD سال ۲۰۲۱ را در محدوده 0.07 دلار به اتمام رساند.

روند کاهش قیمت‌ها در سال 2022 ادامه یافت. ترون هم یکی دو بار اوج گرفت و تا محدوده 0.09 دلار بالا رفت اما اغلب نزولی بود و تا 0.05 پایین آمد.

پیش بینی قیمت ترون

برای سال ۲۰۲۳ انتظار می‌رود قیمت TRX حداکثر تا 0.14 دلار رشد کند و احتمالاً در محدوده 0.12 دلار نوسان داشته باشد. سال ۲۰۲۴ نیز احتمالاً سال خوبی برای نمودار ترون خواهد بود و این ارز دیجیتال مرز 0.21 دلار را لمس می‌کند و میانگین قیمت در حدود 0.18 دلار خواهد بود.

با توجه به پیش‌بینی پلتفرم changelly سال ۲۰۲۵ احتمالاً قیمت ترون رشد چشمگیری ندارد و حداکثر به 0.25 دلار می‌رسد. با این حال ۲۰۲۶ می‌تواند سال احیای ترون باشد و قیمت TRX تا 0.42 دلار نیز افزایش پیدا کند. حداکثر و حداقل قیمت برای سال ۲۰۳۰ حدود 1.87 و 1.56 دلار در نظر گرفته شده است و میانگین قیمت در آن سال نیز می‌تواند در محدوده 1.61 باشد.

پلتفرم‌ها و ابزارهای بسیار متنوعی برای تحلیل قیمت رمزارزها طراحی شده‌اند و در دسترس کاربران کریپتو قرار گرفته است. شما می‌توانید در بالای این صفحه نمودار پیش بینی قیمت ترون را مشاهده کنید. با استفاده از این نمودار به راحتی می‌توانید تحلیل تکنیکال قیمت TRX را انجام دهید. همچنین امکان استفاده از اندیکاتورهای مختلف برای تعیین مسیر نمودار این رمزارز وجود دارد. در نتیجه امکان پیش بینی قیمت ترون برای روزها و هفته‌های آینده میسر است. توجه داشته باشید برای آنالیز نمودار Tron باید مقداری آگاهی و دانش از بازار رمزارزها و اصول تحلیل تکنیکال داشته باشید. بدین منظور شما می‌توانید از آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و دوره رایگان آموزشی رمزارزنیوز جهت یادگیری تحلیل تکنیکال و درک بهتر اندیکاتورهای گوناگون برای تحلیل تکنیکال ترون بهره بگیرید.

نگاه بنیادین

ترون طرفداران بسیار زیادی در آسیا دارد. این ارز دیجیتال که به دست یک مهندس چینی توسعه یافته است، توانست روند پیشرفت را خیلی زود طی کند. در حال حاضر بلاکچین ترون یکی از مهم‌ترین میزبان‌های تتر (USDT) محسوب می‌شود. تتر برترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال است و حجم تراکنش‌های روزانه بسیار بالایی دارد. طبق آخرین آمارها بیش از ۱۰ میلیون آدرس USDT در شبکه ترون فعال هستند و حجم کل عرضه تتر در این شبکه بیش از ۴۰ میلیارد دلار است. این رقم بیش از ۵۰ درصد کل تترهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال است.

دلیل اصلی محبوبیت شبکه ترون کارمزدهای اندک و سرعت بالای پردازش شبکه است. تیم توسعه ترون با استفاده از الگوریتم اثبات سهام نمایندگی توانسته مقیاس‌پذیری شبکه را به خوبی افزایش دهد. با وجود تمام انتقادهایی که به این الگو وارد می‌شود اما از نظر معماری فنی عملکرد بسیار قابل قبولی داشته است.

تحلیل تکنیکال ترون

از دیگر دلایل شهرت و محبوبیت ترون، حواشی بسیار زیاد جاستین سان است. این مهندس چینی که در سال ۲۰۲۲ از سمت خود استعفا داد، یکی از چهره‌های برتر رسانه‌‌ای در حوزه بلاکچین محسوب می‌شود. پرداخت ۴.۵ میلیون دلار برای یک قرار شام با وارن بافت (Warren Buffett)، مدیرعامل شرکت Berkshire Hathaway، فروش اولین توییت به عنوان NFT و خرید شبکه اجتماعی Steemit با وجود اعتراض کاربران، تنها بخشی از فعالیت‌های جنجالی این مهندس جوان است. جالب است بدانید که او پس از استعفا از بنیاد ترون، به عنوان سفیر کشور گرانادا در سازمان تجارت جهانی منصوب شد تا باز هم ثابت کند کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است.

در حال حاضر ترون در کنار شبکه‌هایی مثل ایاس، سولانا، کاردانو و تزوس، یکی از رقبای اصلی اتریوم در حوزه میزبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز و پشتیبانی از قراردادهای هوشمند محسوب می‌شود. با توجه به افزایش استقبال مردم از این برنامه‌ها، به نظر می‌رسد آینده روشنی در انتظار تمامی این شبکه‌ها باشد.

تحلیل های کاربران

نزولی

سلام. امروز میخوایم ارز دوست داشتتنی اما بی بخار کاردانو رو تحلیل کنیم. ارزی که خیلی از سرمایه‌گذارهای خودشو به خاطر کاهش قمیت و نداشتن یک افزایش قیمت نا امید کرده اما همچنان به نظرم...

صعودی

سلام. همانطوری که پیش بینی کرده بودیم، چرخه زمانی روند نزولی بیبی دوج babydoge به پایان خودش داره نزدیک میشه و میتونیم کم کم منتظر حرکت صعودی در این میم کوین باشیم. اما برای شکل...

خنثی

سلام. چارت روزانه رمزارز محبوب تون (TONCOIN)در صرافی کوکوین رو مشاهده میکنید. این ارز همونطور که میدونید متعلق به تلگرام هست و خیلی‌ها به آینده این ارز و اتفاقات خوبی که میتونه براش رقم بخوره...

صعودی

سلام. امروز میخوایم در کناره هم تحلیل دوج کوین، میم کوین اول بازار رو انجام بدیم. همین ابتدا عرض کنم خدمتتون این تحلیل فقط چارت دوج کوین رو بررسی میکنه و بر اساس همین چارت...

دیدگاه خود را ثبت کنید

1649 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

کسی در مورد سایت یونایتد ترید اطلاعات داره که ایا کلاهبرداری هست یا نه؟

آخرین ویرایش 11 ماه پیش توسط فرشته

سپرده گذاری میخوای کنی برو bqit

لطفاً راهنمایی کنید تا اول مرداد بیشتر پایین میاد یا میره بالا

الان ۱۳مرداد هست.شده ۲هزارو ۱۶۰تومن

سلام دوستان کسی تحلیلی درباره آینده ترون داره تا یک ماه دیگه

این برنامه دروغ نمیگه؟

این ابزار با توجه به چندین اوسیلاتور و میانگین متحرک که در آموزش استفاده از آن نیز توضیح داده شده است، میتواند شما را در تحلیل تکنیکال راهنمایی کند. با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال و مشاهده نمودار و قیمت لحظه ای بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

واقعا ترون خیلی خوب خودش رو نگه داشت تو این بازار

ترون رشد خوبی داشت این چند روز

ميره ياپايين يابالا نترسيد

دوستان به نظرتون آینده، ترون جهش داره یانه؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاع کافی داره راهنمایی کنه

دوستان میشه با لایک و دیس لایک بهم بگین این تحلیل تکنیکال نتیجه بخش هست؟

سلام اینده چند روز ترون بنظرتون چجوریه؟
من اولین قدمم در رمز ارز هست و میخوام با سرمایه ۲۰۰ هزاری یه ارز بخرم نظر تون چیه شما؟ ترون یا شیبا؟

ترون

حتما ترون بخر چون داره اوج میگیره وشیا رو به سقوطه

فقط ترون

سلام دوست عزیز ارز خریدی یانه

سلام دوستان ترون در شش ماه آینده میترکونه و قیمتی در حدود یک دلار پیدا می‌کنه و سپس حرکت خود رو برای ۵دلار آغاز می‌کنه دوستانه که میتونن این ارز رو که الان تقریبا کف قیمت هست رو خریداری کنن و نگهداری کنن و به هیچ وجه نفروشن آینده خوبی در انتظار ترون هست

بر چه اساس اینو میگی؟ منو داغون کرده. مدیرعاملش هم گفته دارم میرم

اره جون عمت

ببینید شما پول گرفتی که چیزای دروغ میگی .بازارشون داغ میکنی .پول ملتو خوردن رفت

سلام بر چه اساسی چنین تحلیلی دارین؟

سلام .امروز ۶ماه گذشت و هنوز قیمتش ۲۱۰۰تومنه!!!!

اگه ترون دارین سرمایه گذاری دوساله کنید ماهانه ده درصد سود ثابت بگیرین

سلام بنظرتون ترون کی افزایش دارد ؟؟میشه راهنمایی کنید ممنون

از کجا فهمید که ترون ۱۶۰۰ شده یا بیشتر یا کمتر؟منظورم قیمت ریالی آنی ترون چجوری بفهمم چقد شده؟

از کجا بفهمم ترون بالا اومده؟؟منظور از +۲/۹۸یعنی چه؟

خیلی ممنون از مطلب خوبتون

سلام از دیشب تا الان ۱۰۰تومن ضرر کردم

اگه تا الان نفروختی نگهدار قیمت ترون بالا می‌ره به زودی

ترون میشه ماین کرد؟

عالی

عالی

روی سقف قیمت می خرید بعد به عالم و آدم فحض میدید؟ :(( یکم سواد، یکم علم، یکم منطق برید بخرید

داداش های گلم یک تحلیل در سایت تریدینگ ویو هست که شکل پروانه هست رو مشاهده کنید حتما، طبق این تحلیل که توسط شخصی با تجربه بیش از ۱۵ سال در بازار رمز ارز داده شده و همیشه هم تعداد قابل توجه ای لایک میگیره گفته شده که ترون یک نزول شدید به زودی پیدا میکنه و بعد از اون مجداد میره بالا . اونجور هم که من فهمیدم میگه یک ماهی هم وقت میبره. در کل همیشه کف قیمت بخرین و حتما این وبسایت رو مشاهده کنید تا تجربه بقیه رو داشته باشین. برای من همینقدر که شما ها ضرر کمتر بدین و یا اصلا ضرر نکنید کافیه. امیدوارم به کارتون بیاد. برای افردای هم که انگلیسی بلد هستن اخبار روز مربوط به ترون در همون صفحه وجود داره. حالشو ببرین هم وطن های عزیز.

سلام این ریزش ترون الان اتفاق افتاده؟ ممنونت میشم اگه جـواب بدی

اگه آدم خودش تحلیل بلد باشه نیاز به نظر دیگران نداره، بیشترین ضررهای من زمانی بوده که از کامنت ها و تحلیل های دیگران استفاده کردم، صرف لایک زیاد گرفتن یا فالوور بالا داشتن به معنی این نیست که طرف خیلی درسته کارش.

ممنون از شما

کاردانو به نظرم آینده خیلی خیلی روشنی داره برای سرمایه گذاری

سلام
اسم چیه؟

آخرین ویرایش 4 ماه پیش توسط ali

یکسری مواقع هست که ممکنه کف قیمت بخرین و در رشد بفروشین و تا یک مدتی هم سود خوبی داشته باشین ولی یادتون باشه این امر همیشگی نیست و نمیشه روش حساب کرد. اون موقعی که سود خوب داشتین در مسیر رشد بودین ، اما اگر در مسیر نزول باشین دیگه در کوتاه مدت به این راحتی نمیشه سود کرد ، در این حالت فروشنده ها می خوان که با کمترین ضرر بفروشنن و خریدار ها هم میخان با کمترین مبلغ ممکن بخرن ، این وسط یکسری هم هستن که میخان با عجله خرید یا فروش کنن. پس اگه در این حالت اقدام به خرید کنید بخاطر جو منفی که در بازار به وجود اومده سخته که بخاین ازش سود در بیارین. این حالت تا دست کم یک هفته بعد از هر ریزش شدید ادامه داره. در ضمن به هیچ عنوان به تحلیل تکنیکال بلند مدت اعتماد نکنید ، الان میگین چرا ؟ تحلیل تکنیکال بلند مدت نمیتونه تاثیر وقایعی مثل اتفاقات اقتصادی و سیاسی رو که میتونه روی ارز تاثیر داشته باشه رو پیش بینی کنه و بهتون بگه بخرید یا بفروشید.

لامصب چه موقعی هم داره میاد بالا. یکم دیگه همه خابیدن ، من با کی معامله کنم . مرده بودی ترون لعنتی توی روز تکون بخوری.

سلام اگه ترون دارین سرمایه گذاری کنید ماهانه ده درصد سود ثابت بگیرین

یا ذکر سلوات بلاخره بیت کوین داره میاد بالا. ترون هم دست از لجبازی برداشته و داره میاد بالا. اگر اشتباه نکنم طبق یک تحلیل حرفه ای خارجی ما رشد زیادی برای ترون داریم. فقط یادتون باشه که این رشد حالت زیگ زاگی داره و یکدفعه نیست. ولی خوب چه ریزش و یا جه افزایش هدف رشد قیمت به مقدار زیاده طبق اون تحلیل. لطفا باز هم خودتون برسی های لازم رو انجام بدین قبل خرید. موفق باشین.

صلوات

امروز و در این زمان ترون اومد زیر ۲۵۵۰۰ و کاهش شدیدی داشت نسبت به روز قبلش و احتمال داره که بیاد برسه به ۲۵۰۰۰ . الان بیت کوین هم اومده پایین و داره مقاومت میکنه که بلکه فرجی بشه.خلاصه اگر قصد خریدن دارین قبلش تحلیل تکنیکال بیت کوین هم نگاه کنید بد نیست ( من که زیاد از تحلیل خوشم نمیاد ) . اصولا اول باید بیت کوین بیاد بالا و بعد پشت سرش ارز ها دیگه رشد میکنن. سعی کنید اگه انگلیسی بلد هستین وارد وبسایت های خارجی بشین و اخبار بیت کوین و ترون رو مطالعه کنید تا حداقل یک تحلیل بنیادی درست و حسابی بیاد دستتون. ولی خوب این دفعه خوب شد ترون ریزش شدید سریع نداشت که در عرض دو ساعت کلی بیاد پایین. داره هر روز کمی میاد پایین تر که این یعنی :
قدرت بازار به دست خریدار ها افتاده.
کسایی هم که ارز خریده بودن قبلا انگیزه ای براشون نمونده که بخان نگهش دارن.
بیت کوین هم با ریزش خودش قشنگ روی اعصاب سرمایه گذار ها داره اسکیت میکنه.

ممکنه براتون سوال بشه سود و ضرر ترون چه ربطی به بیت کوین داره ؟
بیت کوین بزرگترین رمز ارز دنیا هست ، اگر چنین ارز بزرگی ریزش شدید داشته باشه خود به خود این باور برای کلیه بازار های دیگه ایجاد میشه که سرنوشت ارز اونا چی میشه اونم وقتی که بزرگترین ارز دنیا الان این شکلی نزولی هست. یکسری هم اینو فرصتی برای رشد ارز های دیگه میدونن و اقدام به خرید میکنن. خلاصه خرید بالا و فروش زیاد دست به دست هم میدن و ریزش این شکلی رو ایجاد میکنن. در کل هر موقع بیت کوین رشد کنه بقیه ارز ها رشد میکنن و هر موقع منفی بشه بقیه هم منفی میشن . اینم بدونید که استخراج بیت کوین به زودی خیلی دشوار میشه چون الان باید یک کارت گرافیک دو گیگ اشغالی رو ۶ میلیون تهیه کنید ، مدل های خوب هم نگم بهتره. کمبود قطعات برای تعمیر هم داریم ، بازار دسته دو هم که برای استخراج مناسب نیست ، مشتری توان خرید نداره و شرکت سازنده گرافیک هم دیر یا زود به غلط کردن میوفته .

سلام دوست عزیز و گرامی
مطلبی که گفتین درسته
اگه از ترون بیایم بیرون ، خیلی مواقع بازار بعضی از ارزها برعکس بیت کوین میرن و همه رو غافلگیر میکنند مثلا کاردانو یا آدا دقیقا بعد سقوط شدید بیت کوین در اواخر خرداد ۱۴۰۰ خیلی ارزشش بالا رفت و همه رو غافلگیر کرد
هنوزم با نظر شما موافقم چون همین امثال کاردانو بعد جهششون باز الان وابسطه به قیمت بیت کوین هستند
حالا فکرشو بکنین بیت کوین برسه به سقف قبلی و حتی اگه بزنه بره به بالای ۶۰ هزار ، مطمعنن ارزایی مثل کاردانو ، ترون ، ویچین ، پولکادات حتی نم و نئو که الان در پایین ترین قیمت خودشون هستن جهش خیلی بیشتری نسبت به بیتکوین خواهند داشت(نسبت درصد رش قیمت دلاری) چرا این ارزها بیشتر از بقیه به ذهنم رسید؟ چون تیم فوق العاده قوی و هدف بزرگی دارن و مهمتر از همه از وقتی اومدن لیست شدن جایگاهشون رو عالی حفظ کردن (شاید چند رتبه بالا پایین شدن ولی این ضعف اونارو نشون نمیده بلکه عملکرد بهتر ارزای دیگه در اون برهه از زمان رو نشون میده) اما باز بین ۷۰ تای برتر خودشونو نگه داشتن
من که آرزومه همه هموطنانم در این وضعیت سود کنن
ببخشید طولانی شد
محمدعلی کوچیک شما 🌹🌹🌹

امروز هم ترون فقط درجا زد ، بیت کوین هم هنوز تصمیم به برگشت نگرفته و فعلا داره مقاومت میکنه ، البته اگه فایده ای داشته باشه. بازار برای بیت کوین نزولی و در حال خنثی شدن در بازه بین ۲۵۵۰۰ تا نهایتن ۲۷۰۰۰ هست. روند فردا هم به احتمال زیاد همینه. خلاصه باز هم دارم میگم اگر قصد خرید دارین سعی کنید تا حد ممکن کف قیمت رو در نظر بگرین و بر طبق اون خرید کنید تا هم ضرر کمتر بدین در صورت ریزش دوباره و هم اگر سود کردین به میزان قابل توجه ای باشه. برسی بازار بیت کوین هم فراموش نکنید. اگر خوب توجه کنید متوجه میشید مثل ترون درجا میزنه. هر موقع بیت کوین دوباره قصد رشد کرد بدونید که احتمال رشد ترون هست .

بازار بیت کوین بدجوری ریزش داره. از اونجایی که یکسری از ارز ها مثل ترون به این بازار وابسته هستن پیشنهاد میکنم با توجه به بازار بیت کوین اقدام به خرید و فروش کنید. بعد از ریزش شدید بیت کوین ارز ترون هم بدجوری اومده پایین که این اتفاق امید به رشد دوباره ترون رو بدجوری میاره پایین. بنابراین داداش های گلم تا زمانی که وضعیت بیت کوین مشخص نشده ریسک هیچ خرید و فروشی رو متحمل نشین. الان امروز ترون هر چقدر مقاومت میکنه فایده نداره باز هم میاد سر خونه اولش یعنی ۲۵۵۰۰ . ترون هر چند وقت یکبار یک رشدی بزرگی میکنه و دوباره ریزش شدید میکنه. بنابراین اگه بازار بیت کوین اجازه بده دو تا حالت وجود داره :
۱ : حالت اول اینکه یک رشد زیاد و کوتاه مدت ممکنه داشته باشیم.( با توجه به سوپرایزی که ترون میخاد ارائه بده)
۲ : حالت دوم که خیلی ها روش تاکید دارن رشد در بازه زمانی دو هفته تا یک ماه هست.
حتما با توجه به بازار بیت کوین اقدام به خرید و فروش ترون کنید.
اینم بگم که با توجه به قیمت بالای کارت گرافیک که با شمش طلا برابری میکنه اگه باز هم بیت کوین ریزش کنه دیگه ماین کردن زیاد پیشنهاد نمیشه چون دخلش به خرجش ارجعیت نداره.

سلام به نظر من ترون سیر نزولی داره اما در بلند مدت خوبه بازم نظر با خود عزیزانه

سلام، تحلیگران عزیز نظر بدید این لعنتی ترون خیلی کند میاد بالا باز بر میگرده سرجای اولش ، ایا با ضرر بدم بره یا فعلا نگهدارم، واقعا پول لازم هستم اما فعلا خیلی توی ضررم راهنمایی کنید

هیچ تحلیلی حتی نزدیک واقعیت نیست الان این تحلیل ها تو سایتتون لحظه ای تغییر میکنه این واقعا مشکل داره خلاصه اگه گفتن چیزی به تحلیل نیاز داره الکی گفتن

سلام دوستان من پارسال قیمت یک میلیون ترون خریدم فقط ۶۰۰ تا تونستم به کیف پولم انتقال بدم الان نزدیک ۵ هزارتا دیگه دارم ولی به کیف پول انتقال نمیده اصلا باز نمیشه کسی میدونه مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

از چه کیف پولی استفاده میکنین؟

خیلی ممنون از مقاله تون

سلام خسته نباشید من کلی ترون خریدم تو ۲۹۰۰ تومن ولی خییلی افت کرده چ کار کنم بفروشم یا بزارم بمونه؟
جای امید واری هست برسه ب همون قیمت

سلام عزیز ازه سقف ریزش تموم شده و ان شاا… برمیگرده فقط یکماه باید صبر کنی

فقط دو هفته دیگه صبر کن بالای ۳ تومان میشه

سلام دوباره خدمت رسیدم خواستم بگم اگه نفروختی بازم صبر کن دیروز دوستم تحلیل میکرد کوتاه مدت بین)۲_۳( ماه قیمت بین ۱۰الی ۲۲ تومن میشه انشاله سود خوبی بگیری ازش

سلام نفروش بازار الان در اصلاح قیمت هست واسه همین قیمت پایین هست ۲ماه دیگه قیمت ها باز برمیگرده

میخواستم بگم دوماه گذشت….

راستش من درست هست هنوزتوسودم ولی ۳سال هست بازارراچنین ندیده بودم

حالا متوجه شدم چرا نظر کارشناسان رمز ارزها اشتباه بود .چون نمیشه به نوبیتکس اعتماد کرد.ارز دیجینالی که با حرف سهامداری یک ماه ریزش پشت سر هم داشته باشه دقیقا میشه بورس ایران.اینجا هم مردم را داره بدبخت میکنه.تا کی این فضاحت ادامه پیدا میکنه هیچ کارشناسی هم نمی دونه.

سلام بنده توی صرافی نیل خرید و فروش اتریوم انجام دادم و پولم یک دهم شد و وقتی تماس گرفتم اظار کردن که مشکل از شماست و ارزی را با ده برابر قیمت خریدی آیا میتوان شکاین کرد

خیر نمیشه.

همینه دیگه اگه سود ده برابری میکردی بازم شکایت میکردی؟

بنده به نیاز سود ده برابری خرید نکردم و فکر هم نمیکردم چنین چیزی وجود داره و یه صفر بیشتر زدن . چون صفر کمتر نمیزنند که سود ببری اما برای حرام خوری زرنگی زیاد به خرج میدن و بنده هم به فکر سود ده برابری نبودم

نیل خیلی بده و واقعا حروم خورن

خوش به حال اون طرف . چه سعادتی نسیبش شده. ))

سلام تا کی اینجوری میمونه ترون

تا ۲۰می nftترون هم میاد احتمال زیاد داره رو قیمت خود ترون هم تاثیر زیاد بزاره .

سلام دوستان میشه پیشنهاد بدید که چه ارزی بخرم

کاردانو . پولکادات . همین ترون

کاردانو . پولکادات .bnb

داداش شما به صورت فرضی تصور کن که الان به ارزش ۵ میلیون یک ارز رو خریدی ، ببین میتونی ارز فرضی به چه سودی میرسه ؟ ضررش چقدره ؟ و ریسک های موجود چیه ؟ هر موقع تونستی جواب اینا رو پیدا کنی ااقدام به خرید و فروش کن . پیشنهاد میدم همون اول با مبلغ زیاد وارد نشی.

سلام دوستان میشه پیشنهاد بدید که ارزی بخرم

دوستان خرید کنید که میخواد بالا بره.

سلام وقت بخیر اگه ممکنه راهنمایی کنید امروز ارز ترون خریدم آمد پایین ضرر هستم نگه دارم یا بفروشم این دو ماه فقط ضرر کردم در ضمن از سایت خوبتون تشکر میکنم

سلام دوست عزیز نگران نباش حداقل سودی که خواهی کرد در این هفته ۳۰ درصد هست شاید هم بیشتر صبر کن فقط

میگم اصلا خبر داری که با چه قیمتی خریده که داری میگی ۳۰ درصد سود میکنه ؟

سلام دوست عزیز منم ترون خریدم ودر ضرر هستم اما ترون بالا میرود نگران نباش صبور باش تحلیلهارو دنبال کن

سلام خسته نباشید لطفا به پن جواب دقیق بدید درقسمت کامنتهای ارز دیجیتال نوشتم هیچکس جوابم رو نمیده فقط لایک ودیسلایک
من بااپلیکیشن ترون لینک کار میکنم وترید میکنم تو مارکت پولونی دکس کلی سفارش خرید وفروش گذاشتم که الان نزدیک به یک ماهه هیج ج ره نمیتونم کنسلشون کنم وارزهامو پس بگیرم

عزیز من همین مشکل با ترون لینک داشتم . یه جای کار میلنگه . من تو پلوتی معامله نکردم . ولی یا قرارداد اسمارت میخواد یل ترون ازاد یا انرژی . بتظرم با فیلتر شکن خوب هم برو احتمالا بشه .

اول برسی کن ببین شاید فروش رفته .
اگر فروش نرفته بود یکبار از اپلیشن یا وبسایت خارج شو و مجددا وارد شو.
اگر باز هم نشد با پشتیبان برنامه یا وبسایت تماس بگیر و موضوع رو باهاشون درمیان بزار.
سعی کن بفهمی نوع کیف پولت چیه و محدویت هاش چی هستن.
اگر باز هم نشد ازشون دیگه باید شکایت کنی. هر تصویر و مدرکی که میتونه ثابت کنه ارز شما فروش نرفته و شما امکان مدیریت ندارین رو جمع اوری کن .

بلندمدت تا چند وقت بنظرتون رشد عالی خواهد داشت،،
فقط ترونه که درجا میزنه،،

این ارزی نیست که برای مدت طولانی بتونه رشد خودش رو حفظ کنه.

دوستان بنظرم ترون با بلندپروازیهای سان اینده داره .ولی فعلا پامپیه و رو نوسانش مانور کنید . ولی از من به شما چند تا ارز خوب تو افت بازار بخرید بزارید بمونه . تریدر نیستی ترید نکن

داره میره بالا تا فردا عالیه

عجب اشتباهی کردم ترون خریدم درجا میزنه فقط

همیشه قبل از خرید هر ارزی اول پیشینه قبلش رو نگاه کن.

چراقیمتی که اینجا میزنه با نوبیتکس فرق داره؟

هر صرافی خریدار و فروشنده خودش رو داره. با توجه به قیمت جهانی هر کسی قیمت خودش رو میذاره ، بنابراین اگر جایی دیدی که همه یکنواخت و مثل هم قیمت میذارن بدون که صرافی داره از ربات خرید و فروش استفاده میکنه. بازار که خریدار و فروشنده واقعی داشته باشه قیمت هاش به هیچ عنوان همه یکی نمیشه.

به نظرتون ترون برای بلند مدت چجوریه

سلام ترون بهترین سهم برای خریدوفروش ونوسان گيري هست.

به نظرتون ترون آیندش چجوریه؟

تا کی اینجوری میاد پایین؟

نوسان میزنه درس میشه

سلام وقت بخیر امروز برای خرید ترون خوبه بالا میره راهنمایی کنید ممنونم