نمودار تحلیل تکنیکال اف تی ایکس توکن (مرداد ۱۴۰۱)

FTX
FTT
$ 30.70
932,669 تومان
ارزش کل بازار
$ 4,129,360,043
حجم معاملات 24 ساعته
$ 53,458,841
عرضه در گردش
134,598,602 FTT
عرضه کل
330,467,939 FTT

تحلیل تکنیکال اف تی ایکس توکن

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال اف تی ایکس توکنیا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای اف تی ایکس توکن، بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال اف تی ایکس توکن

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال اف تی ایکس توکن، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال اف تی ایکس توکن


دیدگاه خود را ثبت کنید

1367 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

salam
vaghan tahlilatoon doroste?
alan 2 haftas ke har rooz check mikonam tahlil haro. too kole in 2 hafte tahlil gofte (sell)
vali gheymat, bala ham rafte chand rooz.
nemishe etemad kard be tahlil

سلام روز بخیر
بازه زمانی که از این ابزار استفاده میکنین مهمه
علاوه بر اون این ابزار مجموعه ای از اندیکاتورها و ابزارها رو بررسی میکنه و نتیجه برآیند سیگنال اونها رو به صورت خرید یا فروش به شما ارائه میده. قاعدتا نباید با استفاده از یک ابزار به خرید و فروش اقدام کنین و باید خودتون هم کنارش چارت و نمودار رو بررسی کنین و از این ابزار یا ابزارهای مشابه به صورت کمکی استفاده کنید.