نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک (آذر ۱۴۰۱)

Chainlink
LINK
$ 7.44
270,779 تومان
ارزش کل بازار
$ 3,660,676,633
حجم معاملات 24 ساعته
$ 412,949,197
عرضه در گردش
491,599,971 LINK
عرضه کل
1,000,000,000 LINK
۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!

ثبت نام

تحلیل تکنیکال چین لینک

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال چین لینکیا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای چین لینک، بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال چین لینک

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال چین لینک، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال چین لینکوضعیت تحلیل تکنیکال چین لینک (Chainlink)

ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) از طریق عرضه اولیه (ICO)، تأمین وجوه کرد و موفق شد در سپتامبر 2017 خودش را بالا بکشد. در سال 2018 قیمت توکن چین لینک (LINK) دو برابر شد. چندین بار قیمتش اوج گرفت و به 1 دلار رسید. در سال 2019 اخباری به بیرون درز کرد که از همکاری چین لینک با سرویس فضای ابری گوگل حکایت داشت و باعث شد که قیمت چین لینک جهش کند و پس از مدتی از 2 دلار نیز بگذرد. هنگامی که در لیست صرافی ظاهر شد، به 4.5 دلار رسیده بود و در آگوست همان سال با سقوطی تراژیک به سطح 1.61 دلار بازگشت. لینک در ژانویه سال 2020 حرکت قیمتی چشمگیری را آغاز کرد و در فوریه به حرکت خود پایان داد. در دوره مذکور، از 1.74 به 4.6 دلار رسید. در ماه مارس لینک مجدداً به سطح قیمت 1.74 دلار بازگشت و در ماه آوریل به قیمت 3 دلار صعود کرد. در ماه جولای خبر راه‌اندازی شبکه بلاکچین ملی کشور چین و ادغام آن با شبکه اوراکل چین لینک، باعث افزایش چشمگیر قیمت Chainlink شد و در 5.6 دلار اوج قیمت تاریخی خود را تجربه کرد. روند صعودی قیمت، تا اواخر سپتامبر ادامه داشت اما در ماه اکتبر ورق برگشت و سرازیری آغاز شد.

تحلیل تکنیکال چین لینک و قیمت توکن لینک (LINK) در گذشته نشان می‌دهد که چندین بار سقوط کرده است. این مسأله در بررسی و پیش ‌بینی قیمت Chainlink اهمیت دارد. در علوم مالی، وقتی پیشامدی چند بار تکرار شود، نشان از احتمال تکرار مجدد آن در آینده دارد. اما نمی‌توان نسبت به این مسأله تنگ‌نظر بود؛ زیرا چین لینک موفق شده که جای پای خود را در میان ده رمزارز برتر استوار کند.

پیش ‌بینی قیمت چین لینک (Chainlink)

به عقیده کارشناسان سایت CoinmarketCap با توجه به قرار گرفتن چین لینک در میان رتبه‌بندی 10 رمزارز برتر، احتمال می‌رود که بتواند به سطح قیمت 15 دلار برسد.

با توجه به احساسات مساعد بازار نسبت به چین لینک، تحلیل تکنیکال چین لینک نشان می‌دهد که قیمت آن تا پایان سال 2021 به 30 دلار برسد. باید توجه کرد که این صرفاً یک پیش‌‌بینی محافظه‌کارانه است؛ زیرا اغلب پیش‌بینی‌ها به مقادیر بیشتری اشاره کرده‌اند.

همچنین بر اساس تحلیل تکنیکال چین لینک تا پیش از پایان سال 2025 احتمالاً ارز دیجیتال Chainlink رشدی انفجاری را تجربه خواهد کرد و ممکن است قیمت هر کوین آن به حدود 130 دلار برسد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

1422 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

سلام.به خریداران چین لینک.بفروشیم یا نگه داریم ؟

پیشنهاد به نگه داری دارم