نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین کش (آذر ۱۴۰۱)

Bitcoin Cash
BCH
$ 112.62
4,097,713 تومان
ارزش کل بازار
$ 2,166,914,824
حجم معاملات 24 ساعته
$ 445,636,572
عرضه در گردش
19,243,294 BCH
عرضه کل
21,000,000 BCH
۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!

ثبت نام

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال بیت کوین کشیا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال، نمودار و قیمت لحظه ای بیت کوین کش، بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

آموزش استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین کش

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

نمودار تکنیکال بیت کوین کش



دیدگاه خود را ثبت کنید

1422 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

این چه مقاومتی بود که شکسته نشد؟هر کسی را میبینی میگه مقاومتش شکسته بشه.

دوستان لطفا چرت وپرت ننویسید به زبان ساده صحبت کنید:این ارزآینده خوبی داره واگربگیرید ونگه هم که دارید ضررنمی کنید،به امید روزهای خوب وپرسودهمه.والسلام.

باسلام این ارز موج ۱را گذارنده است موجه ۲اصلاحی رابه احتمال صددرصد تا محوطه ۹۰درصد موجه ۱ گذارنده است الان دراولین موجه موجه سوم بزرگ است این ارز آینده خوبی داره

سلام تحلیل بیت کوین کش رو دارید

تا کی اصلاح آن تمام می‌شود

باید مقاومت ش بشکن