قیمت لحظه ای اولانچ + نمودار قیمت AVAX 🖥️ اسفند ۱۴۰۲

Avalanche
AVAX
رتبه: 10
$ 35.82
2,057,643 تومان
3.35%
ارزش کل بازار
$ 13,537,480,052
حجم معاملات 24 ساعته
$ 507,080,735
عرضه در گردش
377,186,515 AVAX
عرضه کل
435,876,207 AVAX


درباره اولانچ

پروتکل ارز دیجیتال Avalanche، محاسن تمامی پروتکل‌های قبلی را در یک پروتکل خلاصه کرده است. در پروتکل ارز دیجیتال Avalanche چیزی در حدود دو ثانیه طول می‌کشد تا این پروتکل به قطعیت برسد. این بدان معنا است که تنها بعد از دو ثانیه، تراکنش شما پردازش و تأیید می‌شود. همچنین این پروتکل توانایی پردازش هزار الی ده هزار تراکنش در ثانیه را دارد.
برخلاف سایر شبکه‌های بلاک چین که فقط یک بلاک چین و یک مجموعه اعتبارسنج دارند، پروتکل اولانچ (Avalanche) شبکه‌ای ناهمگِن از تعداد زیادی بلاک چین و مجموعه‌های مختلفی از اعتبارسنج‌ها است.
درست همان‌طور که اتریوم به افراد اجازه می‌دهد اپلیکیشن غیرمتمرکزی ایجاد کنند که با یک قرارداد هوشمند تعریف شده است، اولانچ نیز به افراد اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی راه‌اندازی کنند که یک ماشین مجازی (Virtual Machine) آنها را تعریف می‌کند. اما برخلاف اتریوم، در اولانچ، هر اپلیکیشن غیر متمرکز روی بلاک چین مستقل خود اجرا می‌شود و هر بلاکچین توسط یک زیرشبکه (Subnet) بررسی و اعتبارسنجی می‌شود. زیرشبکه مجموعه‌ای پویا و سفارشی از اعتبارسنج‌ها است. با استفاده از این ویژگی می‌توان بلاکچین‌هایی خصوصی ایجاد کرد.
پروتکل ارز دیجیتال اولانچ فقط پلتفرمی برای ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز سفارشی نیست، بلکه از ایجاد و معامله دارایی‌های هوشمند دیجیتال نیز در پلتفرم خود پشتیبانی می‌کند. یعنی هر کس می‌تواند توکن اختصاصی خود را برای بلاک چین خود بسازد.
قیمت ارز دیجیتال اولانچ (Avalanche) در سال 2020 تقریباً راکد و ایستا بود اما قیمت AVAX با آغاز سال 2021 همراه با سایر ارزهای دیجیتال روند صعودی قدرتمندی را در پیش گرفت.
فروش توکن AVA در ژوئیه 2020 برگزار شد و در کمتر از چند ساعت 45 میلیون دلار به خود جذب کرد. پس از عرضه شبکه خود، مجدداً توکن خود را در پلتفرم معاملاتی متفاوتی با نام IOU لیست کرد. صرافی Binance گزارش می‌دهد که قیمت ارز دیجیتال اولانچ (Avalanche) در ابتدای شروع معاملات 0.85 دلار بوده است و آن طور که در گزارش آمده در تاریخ 22 سپتامبر 2020 قیمت ارز دیجیتال اوالانچ به حدود 6 دلار آمریکا دست یافته است. قیمت اولانچ (Avalanche) در پلتفرم معاملاتی دیگری از مرز 15 دلار عبور کرد و قیمت توکن AVAX در عرضه اولیه، نزدیک به 1000% افزایش قیمت را از سر گذرانده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

2276 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments