ارز دیجیتال دگ کوین (Dagcoin) کلاهبرداری یا واقعی؟

زمان مطالعه: 9 دقیقه

مقدمه

دگ کوین (Dagcoin) یک ارز دیجیتال است که توسط شرکت ساکسس فکتوری (Success Factory) ارائه می‌شود. بر اساس وب‌سایت رسمی این شرکت، دگ کوین اولین ارز دیجیتالی است که برای مبادله و خرید و فروش طراحی نشده و هدف اصلی ارائه‌دهندگان آن، استفاده از این ارز دیجیتال است. به عبارت دیگر، ارز دیجیتال دگ کوین می‌خواهد امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را مانند هر نوع پول رایج دیگری برای افراد زیادی فراهم کند.

با این حال، بسیاری از ادعاهای این شرکت درست نیست. علاوه بر این، ساختار کسب و کار شرکت دگ کوین، بسیار مشابه با پروژه اسکم و کلاهبرداری وان کوین (OneCoin) است و حتی ارتباط‌هایی میان این دو پروژه نیز مشاهده شده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس میتونی ۳۰,۰۰۰ شیبا جایزه هدیه بگیری!

دریافت جایزه

در این مقاله قصد داریم به معرفی دگ کوین، روش کلاهبرداری دگ کوین و ساکسس فکتوری، شرکت ارائه‌دهنده دگ کوین بپردازیم. با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال دگ کوین (Dagcoin) چیست؟

همان‌طور که در وب‌سایت رسمی ارز دیجیتال دگ کوین آمده است، این شرکت با این هدف که فناوری ارزهای دیجیتال را در دسترس همه افراد در سراسر جهان قرار دهد، تأسیس شده است. به ادعای دگ کوین، این شرکت با ارائه معاملات سریع و کارآمد، دسترسی حداکثر افراد به رمزارزها و اعمال محدودیت‌های کم به منظور افزایش آزادی عمل مشتریان، می‌خواهد صنعت ارزهای دیجیتال را هدایت کند.

کلاهبرداری دگ کوین

علاوه بر این، دگ کوین ادعا می‌کند که با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین سیستم‌های امنیتی، از زیرساخت‌های این ارز دیجیتال در برابر ویروس‌ها و حملات سایبری محافظت می‌کند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال دگ کوین

شرکت Dagcoin ادعا می‌کند که قابلیت‌های زیر را در اختیار کاربران می‌گذارد:

حداقل کارمزد تراکنش

به گفته دگ کوین، هیچ کارمزد تراکنش پنهانی از حساب اعضای آن کسر نمی‌شود. برای این شرکت، ارزش تراکنش‌ها هیچ اهمیتی ندارد؛ چون شما در هر حالت فقط حدود 0,0005 دگ کوین به عنوان کارمزد خواهید پرداخت.

تراکنش‌های فوری

ارز دیجیتال دگ کوین ادعا می‌کند که برخلاف سایر شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، این پلتفرم قادر است تراکنش‌ها را به صورت آنی و طی چند ساعت یا حتی چند دقیقه پردازش کند. با این حال، این ادعا چندان درست به نظر نمی‌رسد؛ چون هیچ‌ گونه شواهدی وجود ندارد که نشان دهد این شرکت، واقعاً دارای یک فناوری بلاکچین مدرن برای انجام تراکنش‌های سریع و کارآمد ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، بسیاری از پلتفرم‌های رمزارزی دیگر نیز امکان انجام سریع تراکنش‌ها را فراهم می‌کنند. بنابراین، اشتباه است که دگ کوین را تنها شرکت ارائه‌دهنده این ویژگی در بازار دانست!

آزادی عمل مطلوب برای کاربران

این شرکت نوید آزادی عمل مطلوب در تراکنش‌ها را به کاربران خود می‌دهد. به این معنا که کاربران قادر به انجام تراکنش‌های سریع و مقرون به صرفه از طریق کیف پول دگ کوین هستند.

فعالیت دارای مجوز و قانونی دگ کوین

دگ کوین ادعا می‌کند که یک شرکت کاملاً واقعی و قانونی است که با رعایت قوانین و مقررات بین‌المللی در حال فعالیت است.

ساکسس فکتوری (Success Factory) چیست؟

کلاهبرداری دگ کوین

همان‌طور که گفته شد، ارز دیجیتال دگ کوین توسط شرکتی به نام ساکسس فکتوری ارائه شده است. این شرکت، یک شرکت تقلبی است و ادعاهای آن درباره داشتن 150 کارمند، محل قرارگیری شرکت، بودجه و … کاملاً دروغ است.

ساکسس فکتوری، خود را به عنوان یک سیستم بازاریابی شبکه‌ای (MLM) معرفی می‌کند. در این سیستم برای عضویت حتماً باید از طریق یکی از اعضای فعلی دعوت شده باشید. شما با ارتقای سطح کاربری خود می‌توانید اقدام به جذب زیرمجموعه و دریافت سود بیشتر کنید. سرمایه‌گذاری در این مجموعه، از طریق دگ کوین امکان‌پذیر است.

حتی اگر فرض کنیم که شرکت خیالی ساکسس فکتوری نیز معتبر است، با این حال، در وب‌سایت رسمی ساکسس فکتوری نیز هیچ نامی از ارز دیجیتال دگ کوین برده نشده است!

بنیانگذار دگ کوین

نیلز گراسبرگ (Nils Grossberg)، بنیانگذار و مدیر عامل دگ کوین است. اطلاعات پروفایل گراسبرگ در لینکدین (LinkedIn) نشان می‌دهد که او در استونی زندگی می‌کند. به گفته گراسبرگ، هدف اصلی شرکت دگ کوین، جایگزینی ارز معمولی با کوین‌های رمزارزی است. کشورهای آسیایی، بازار هدف اصلی این شرکت هستند.

دگ کوین هدف خود را از انتخاب کشورهای آسیایی، عدم دسترسی تعداد زیادی از شهروندان این کشورها به سیستم‌های بانکی عنوان کرده است. بنابراین برای این افراد، استفاده از یک راه‌حل رمزارزی مناسب برای مدیریت دارایی‌هایشان بسیار مفید خواهد بود.

با این حال، به نظر می‌رسد دلیل انتخاب کشورهای آسیایی توسط دگ کوین این است که سایر کشورها در خصوص رمزارزها مقررات و سخت‌گیری بیشتری را اعمال می‌کنند.

چه ارتباطی میان دگ کوین و پروژه وان کوین وجود دارد؟

کل ساختار کسب‌وکار دگ کوین، شباهت زیادی به پروژه کلاهبرداری وان کوین دارد. علاوه بر این، شواهدی وجود دارد مبنی بر اینکه، گراسبرگ یک سرمایه‌گذار اروپایی شناخته‌شده در شرکت وان کوین بوده است. پس از آنکه شرکت وان کوین با مشکلات حقوقی و قانونی مواجه شد، گراسبرگ این پلتفرم را به سرعت رها کرد و شرکت خود را تأسیس نمود.

دگ کوین در آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی و پس از آن که گراسبرگ تبلیغات وان کوین را به صورت کامل متوقف کرد، راه‌اندازی شد. با این حال، مقایسه بین دگ کوین و وان کوین نشان می‌دهد که ساختار پاداش‌دهی و به طور کلی، مدل کسب‌وکار آنها شباهت زیادی به هم دارد.

بنابراین، شما نباید انتظار داشته باشید که سود قابل‌توجهی از دگ کوین به دست آورید. همانگونه که که سرمایه‌گذاران وان کوین هم چیزی به‌دست نیاوردند و دارایی خود را از دست دادند. پس به فکر سرمایه‌گذاری در این شرکت نباشید!

نحوه عضوگیری در پروژه کلاهبرداری دگ کوین

همان‌طور که گفته شد، دگ کوین همانند کوین وان یک پروژه کلاهبرداری است و سرمایه‌گذاری در آن، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. آنچه در این بخش ارائه می‌شود، صرفاً برای آشنایی شما با نحوه عضویت در این شرکت است!

شرکت دگ کوین هیچ محصول یا سرویس خرده‌فروشی را ارائه نمی‌دهد. به این معنا که اعضای آن فقط از طریق عضویت وابسته می‌توانند به کسب درآمد بپردازند.

برای پیوستن به دگ کوین، باید روی کوین‌های دگ سرمایه‌گذاری کنید. با این حال، تمام اطلاعات مالی در وب‎سایت آن، بر حسب دلار آمریکا بیان می‌شوند. در حالت کلی، برای عضویت در این وب‌سایت، سطوح مختلفی وجود دارد:

 • بسته آغازگر (Starter) با قیمت ۱۰۰ دلار که حاوی ۱۰۰ دگ کوین است.
 • بسته جستجوگر (Explorer) به قیمت ۵۰۰ دلار که حاوی ۵۰۰ دگ کوین است.
 • بسته پیشرفته (Advanced) به قیمت هزار دلار که حاوی هزار دگ کوین است.
 • بسته تخصصی (Expert) به قیمت ۲۵۰۰ دلار که حاوی ۳ هزار دگ کوین است.
 • بسته حرفه‌ای (Pro) با قیمت ۵ هزار دلار که حاوی ۶ هزار دگ کوین است.
 • بسته ارشد (Mentor) به قیمت ۱۲۵۰۰ دلار که حاوی ۱۷۵۰۰ دگ کوین است.
 • بسته سرمایه‌گذار (Investor) با قیمت ۲۵ هزار دلار که حاوی ۳۵ هزار دگ کوین است.

ساختار کسب درآمد در دگ کوین

دگ کوین خود را به عنوان نوع جدیدی از شرکت‌های بازاریابی ارزهای دیجیتال معرفی می‌کند که کاملاً با سایر شرکت‌ها متفاوت است. با این حال، ساختار کسب درآمد این شرکت، بسیار شبیه به هر پلتفرم رمزارزی دیگر است. در این شرکت برای به دست آوردن سود، باید در آن سرمایه‌گذاری کنید. این مدل کسب‌وکار توسط چندین شرکت دیگر نیز به کار می‌رود.

در شرکت دگ کوین، چندین رتبه وجود دارد که بر حسب آنها، سود و پاداش متفاوتی به افراد تعلق می‌گیرد. این رتبه‌ها به شرح زیر هستند:

 1. رتبه وابسته (Affiliate) که در آن، شما فقط باید ثبت‌نام و سپس سرمایه‌گذاری کنید.
 2. رتبه مدیر تازه‌کار (Junior Manager) که برای آن باید حداقل ۱۰ هزار دلار درآمد کسب کنید.
 3. رتبه مدیر (Manager) که برای آن باید حداقل ۲۵ هزار دلار درآمد کسب کنید و دو نفر از اعضای با رتبه مدیر تازه‌کار را به زیرمجموعه خود اضافه کنید.
 4. رتبه مدیر ارشد (Senior Manager) که برای آن باید حداقل ۵۰ هزار دلار درآمد کسب کنید و دو نفر از اعضای با رتبه مدیر را به زیرمجموعه خود اضافه کنید.
 5. رتبه معاون تازه‌کار (Junior Vice President) که برای آن باید حداقل ۱۰۰ هزار دلار درآمد کسب کنید و دو نفر از اعضای با رتبه مدیر ارشد را به زیرمجموعه خود اضافه کنید.
 6. رتبه معاون (Vice President) که برای آن باید حداقل ۲۵۰ هزار دلار درآمد کسب کنید و دو نفر از اعضای با رتبه معاون تازه‌کار را به زیرمجموعه خود اضافه کنید.
 7. رتبه رئیس کل (President) که برای آن باید حداقل ۵۰۰ هزار دلار درآمد کسب کنید و دو نفر از اعضای با رتبه معاون را به زیرمجموعه خود اضافه کنید.

علاوه بر این هفت رتبه، دگ کوین رتبه‌های دیگری مانند معاون بین‌الملل (International Vice President) و سفیر (Ambassador) نیز دارد. در نهایت، Crows Ambassador بالاترین رتبه در شرکت دگ کوین است که برای آن باید حداقل ۱۰ میلیون دلار کسب کنید و حداقل دو عضو با رتبه سفیر را به زیرمجموعه خود اضافه کنید.

هدف کلی از بحث در مورد ساختار درآمد و رتبه‌های وابسته در دگ کوین، نتیجه‌گیری این موضوع است که این شرکت معیارهای بسیار سخت‌گیرانه‌ای را برای صعود به رتبه‌های بالاتر تعیین کرده است. در نتیجه، افراد وابسته حداقل شانس را برای کسب سود قابل‌توجه خواهند داشت.

سخن پایانی

در اینکه دگ کوین، تقلیدی از پروژه وان کوین است، شکی نیست. در واقع، ارز دیجیتال دگ کوین تقریباً از تمام تاکتیک‌های بازاریابی وان کوین، از جمله فروش دوره‌های آموزشی، افزایش دسترسی به کوین‌های رمزارزی و تلاش برای معرفی خود به عنوان یک شرکت انقلابی، استفاده می‌کند.

فراموش نکنید که وان کوین، یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های کلاهبرداری شناخته‌شده در طول تاریخ است؛ چون با فریب تعداد زیادی از کاربران، موفق به کلاهبرداری‌های میلیاردی از آنها شد. بنابراین، شما نباید با اعتماد به دگ کوین، همان اشتباه را تکرار کنید.

با توجه به شباهت‌های این دو شرکت و همچنین، مشارکت نیلز گراسبرگ در پروژه وان کوین، تصور اینکه شاید دگ کوین یک پروژه کلاهبرداری نباشد، بسیار اشتباه است.

حتی اگر تاریخچه دگ کوین را نادیده بگیریم، این شرکت هنوز هم به عنوان یک شرکت بزرگ و معتبر شناخته نمی‌شود. شرکت دگ کوین بدون ارائه سود زیاد به کاربران، سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی را از آنها درخواست می‌کند. در نظر داشته باشید که در حال حاضر هزاران ارزدیجیتال وجود دارد و قطعا بسیاری از آنها هیچ گاه به اهداف خود نخواهند رسید و بسیاری نیز با اهداف کلاهبرداری و سو استفاده ایجاد شده‌اند. بنابراین در هنگام سرمایه‌گذاری در رمزارزها دقت داشته باشید که رمز ارزهای معتبر را شناسایی کنید که حجم بازار بالایی دارند و در صرافی‌های معتبر معامله می‌شوند.

پیش از  سرمایه‌گذاری در دگ کوین این دو مطلب را در ذهن خود مرور کنید:

 1. دگ کوین (Dagcoin) در لیست 8200 رمزارزی که توسط کوین مارکت کپ معرفی شده‌اند و در صرافی‌ها معامله می‌شوند وجود ندارد و قطعا 8200 رمزارز دیگر وجود دارد که اعتباری بیشتری نسبت به دگ کوین دارند.
 2. بیشتر فعالان در پروژه کلاهبرداری دگ کوین از کشورهای آسیایی و به خصوص ایران می‌باشند و این پروژه کلاهبرداری فعالیت بسیار زیادی در ایران دارد.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

12 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

سلام خدمت دوستان تعدادی محدود دگ آزاد دارم هر واحد رو به قیمت ۱۰۰۰تومن میفروشم

یا علی مدد

ارادت درود …. در سایت رمز ارز نیوز مقاله ای برعلیه دگ کوین زده بود که به صراحت می گفت دگ کوین کلاهبردار است پاسخ منو لطفا بخوانید 👇👇👇👇👇👇
ان زمان بیت کوین وارد بازار شد اینقدر ادمهای جیره خوار حرف های بی ربط زدند که بیت کوین بود ۱۰۰۰ تومان نخریدیم الان بیت کوین شد ۸۰۰ میلیون تومان یکی از همین دروغ پردازان می گفت رفتم در ارزدیجیتال تا ۸۰۰۰ ارز ثبت شده نام دگ کوین نبود اینکار شباهت زیادی به یک کسب اطلاع داره یا رو مهندس معدنه بعد بره به اداره برق بگه اقای فلانی مهندسه ایا اینجاست ….
اخه مگر هر گس مهندس هست فقط در اداره برق است ؟
اون اقا رفته در قسمت ارز دیجیتال معامله ای خوب اسم دگ کوین نبود چون دگ کوین ارز ترید محور نیست مانند بیت کوین ولی دگ کوین ارز فیات مانی است یعنی باید تجارت ارزش شده پول کاغد دربعد بازار کار می کند …..
خوب شما جای استعلام گرفتید اساسا نباید دگ کوین انجا باشد ….
عده ای می گویند دگ کوین کلاهبرداری است در پاسخ باید گفته شود ؛ ارز دیجیتال دگ کوین توسط ساکسس فکتوری از اتحادیه اروپا مجوز داره وپلیس انترپل تایید نموده است مگر دنیا وچشم تیز بین پلیس انترپل برعملکرد ساکسس فکتوری بستند که در ۱۷۰ کشور ودر هر کشور ۳۰تا ۴۰ هزار نفر عضو داره واز ۳ میلیارد دگ کوین خود ۹۷ درصد انرا فروخته است ومدام در اسیا ودر چین وسنگاپور ودبی وغیره بطور زنجیره ای سمینار داره وعملا تمام مدیران آن بخصوص اقای نیلز گراسبرگ در ویترین واتاق شیشه ای ودر محضر دید مردم هستند انگاه چنین کمپانی موفق به دریافت مجوز k yc یعنی احراز هویت را از اورپا می گیرد حتما می دانید احراز هویت چیست : بر خلاف سایر ارزدیجیتال ترید محور هر فردی در ساکسس فکتوری سرمایه گذاری می کنه باید احراز هویت بشوند یعنی مشخصات ریز ودقیق افراد ثبت بشوند وبهمین علت است که ارزش ماهیانه آن توسط kyc تعیین می گردد که رشد دگ کوین براساس تعداد افراد احراز هویت شده است وبه همین علت است که جایی برای اختلاسگران ودزدان وقاقچیان بین المللی نیست ….. مورد دوم اینست ساکسس فکتوری قرار داد پولشویی را امضا نموده ومجوز را اخذ نموده است حتما می دانید امضا قرار داد پولشویی چیست؟ که یکی از جرم های بسیار سنگین پولشویی نزد پلیس انترپل است …. که هیچ ارزدیجیتالی قادر نبوده اینقدر خودشو محدود کنه واین رفتار بیانگر این امر است مید ساکسس فکتنوری می گوید من در اتاق شیشه ای کار می کنم وارزش گذاری ارز من براساس حقیقت های اشکار وافراد جذب شده وشناخته شده است دوستان قدری هوشیارانه مطالعه کنید موضوعات مالی در دنیا وخاصه اروپا بسادگی ایران نیست که یک مدیر می تواند اختلاس میلیاردی مرتکب شود.. اروپاوسیستم های هوشمند ورصد کارکرد مالی آنهم با قدرت kyc ومنع پولشویی اجازه نمی دهند یک کمپانی اینقدر مانور کلاهبرداری داشته باشد مگر این همه ساختار نظارتی کشک است که جوری صحبت می کنید وپلیس انترپل را یک مترسک فرض کردید در صورتیکه تعقیب افراد مواجهه با انترپل از طریق سیستم DNA ادمها انجام می شود یعنی با سیستم هوشمند با اختلاف ۲۰ سانتی متر می فهمد فرد متخلف کجاست …. حتما می پرسید پس چگونه بعضی ارز دیجیتال مانند وان کوین کلاهبرداری میلیاردی کردند خوب انها هم دارای مجوز ثبت شرکت بودند ، انچه مهم است شما در اروپا با ۲۰۰ دلار می توانید شرکت ثبت کنید وحتی اجازه فعالیت هم به شما می دهند ولی حوزه کار را گزارش وبعضی مسایل دیگر اگر شاکی داشته باشید تحت تعقیب قرار می گیرد که همین امر برای وان کوین اتفاق افتاده ومدیرش ۹۰ سال حبس محکوم شده است .. ولی وان کوین وسایر رمز ارز های متخلف وکلاهبردار و فاقد مجوز kyc واحراز هویت وپولشویی بودند چون اخذ این مجوزها به کمپانی ساکسس فکتوری اعتبار بخشیده است

ممنون از وقتی که گذاشتین
نظر شما قابل احترامه
اما ما وظیفه اطلاع رسانی به کاربرهامون رو داریم و نمیخوایم که برای سرمایه و دارایی کسی اتفاق بدی بیفته
اما در نهایت این خود افراد هستند که باید با تحقیق و بررسی تصمیم بگیرند که به چه پروژه ای وارد بشن

سلام من قبلا خیلی تو شرکت های هرمی دعوت شدم چندتاش هم رفتم که همگی کلاهبردار از آب در اومدن آخرینش هم یونیک فاینانس هست که اطلاعات لیدرهاشون رو دارن دنبالشون میگردن دو دهه هست که کارم شبکه هست چندین سال هم هست که نتورک کار میکنم عزیزان به من ربطی نداره بخاین برین دنبالش یا نرین دنبالش اما دگ کوین یه پروژه کلاهبرداری هست مثل وان کوین وقتی تعداد ارزهایی که در نظر گرفت برای فروش تمام بشه اول سود پورسانت ها قطع میشه بعدش هم میبینین نه شرکتی هست نه پولی اون ارزی هم که مثلا تو اون زمان قیمتش ۱دلار هست اونم اینکه قیمتش توسط مردم قیمت گذاری نمیشه توسط خود شرکت قیمت گذاری میشه یک هزارم سنت هم ازت نمیخرن چون تو هیچ صرافی از قبل نبوده و نیست و ارزشی نداره دقیقا مشابه وان کوین و خیلی ارزهای دیگه که با همین شکل هستن خب آدمای بزرگ و سرمایه گذاران بزرگ اندازه منو شما حالیشون نیست که الان بیان سرمایه گذاری کنن تو دگ کوین چرا میرن ارزهایی که تو بازار با حجم معاملات بالا رو میشه خرید میکنن نمیان این دگ کوین رو بخرن خب آدمای بزرگ میتونن با خرید دگ کوین تبلیغش کنن و خودشون هم سود خوبی کنن پس به زبان ساده بهتون توضیح دادم که مواظب باشین بله بهتون سود میده اما به چه قیمت به قیمت اینکه با قربانی کردن یکی دیگه به شما سود تعلق میگیره این جور ارزها آخروعاقبتی نداره میگن خوب تو ایران هم خیلی از شرکتها هرمی کار میکنن بله درسته کار میکنن اما خریدی که ازشون میکنی رو لمس میکنی خرید واقعی هست نه مجازی پولت نمیره حتی اگه بهت گرون هم بفروشن جنسی رو که میخری دستت میرسه اما اینجا ارزی هست که هیچ ارزشی از نظر کریپتو نداره و فقط از نظر شرکت ساکسس فکتوری ارزش داره خب اصلا بیایم بر فرض محال بگیم این ارز خوبه و مشکلی نداره اونم برفرض محال میشه با شت کوین ها مقایسه کرد نه با غولهای بازار کریپتو بیت کوین فقط ۲۱ میلیون واحد ازش موجود هست مگه میشه ارزی مثل دگ کوین رو با بیت کوین یا اتریوم یا کاردانو یا…. مقایسه کرد حتی با دوج کوین هم نمیشه مقایسه کرد خب اگه این ترز اونجوری که میگن عالیه چرا بزرگان نمیان ازش بخرن این ارز کد نویسی نیست ارزی که صاحب داشته باشه اون ارز نیست قیمتش دست شرکته 😂😂😂😂😂

روز اول بیت کوئین اومد همه تا مدت ها گفتن دروغه و کلاه برداری په الان چطور همه جونشون در اومده واسش اگه دگ درغ میبود رسانه ملی چند تا کشور درموردش حرف نمیزدن کلاه برداریه ،😂😂😂😂😂

تو بگو رسانه ملی کدوم کشورها ازش تعریف کرده؟ودوم اینکه چرا از بیت کوین میخوای ماهی گیری کنی خنگول

من کاری ندارم از کجا و کی میاد پول میده به شماها که بیاین بکوبین و تخریب کنین اخه تو اونجا بودی شرکت رو دیدی کارمنداشو کجا بودی بوذی تو که همش دروغه ها چرا اخه چرت میگی تو اول بگو کی کدوم شرکت پول داده بهت بیای چرت بگی جمع کن چهار نفر ادمه ساده میان میبینن فکر میکنن اره،،، جمع کن این اراجیف رو جمع کن اگه بد میبود ماهی خدا تومن همه جیب نمیزدن جمع کن خدا رو شک عالیه عای

تو یکی از اونایی که سرمایتون بباد رفته و شپش تو جیبت النگ دولنگ بازی می‌کنه.طرح پانزی معروفه تو نمی‌خواد مردمو گول بزنی . تازه به دوران رسیده اینایی که میان میگن گول نخورید سالها قبل تو چوب حماقت خوردن.همه شرکت های هرمی آخرش همینه خنگول

سلام
من نمیدونم چرا همه دوست دارن این ارز رو بکوبن و یجوری صحبت میکنن که انگار قراره ما خونه وماشین و کل زندگیمون رو بفروشیم و دگ کوین بخریم،لابد توقع دارن ما مدیونشون هم باشیم چون دارن مارو آگاه میکنن،نه عزیزان،اینطوری نیست من یه پکیج ۱۲۵یورویی رو گرفتم با آفرهایی که شب کریسمس به من دادن حدودا ۵۰۰تا دگ کوین بهم تعلق گرفت با مبلغ ۴ملیون ،بخشی از دگها ۳بخشی ۵وبخشی۷سال دیگه آزاد میشه،حدودا ۳-۴ماه پیش من این دگ رو گرفتم تواین ۳-۴ماه هم کلا اصلا یادم رفته بود چون ۴ملیون پولی نیست ،خودمم درزمینه ارزهای دیجیتال ترید میکنم واز سود حاصل ۴ملیون دادم دگ گرفتم قطعا اگه بخواد رشد کنه ۵۰۰تا دگ هم میتونه منو پولدار کنه،اگرهم کلاهبرداری باشه که ۴ملیون پولی نیست ،صدتا دیگه پروژه اینجوری هم بیاد شرکت میکنم و پکیج حداقلی رو میگیرم،فک کنم همه مخالفین دگ هم خودشون اول یکی دوتا پکیج از دگ گرفتن بعد شروع به کوبیدنش کردن ،پروژه های اینجوری مال پول اضافه است نه کسی که تمام زندگیش همون ۴ملیونه،موفق باشید

ان زمان بیت کوین وارد بازار شد اینقدر ادمهای جیره خوار حرف های بی ربط زدند که بیت کوین بود ۱۰۰۰ تومان نخریدیم الان بیت کوین شد ۸۰۰ میلیون تومان یکی از همین دروغ پردازان می گفت رفتم در ارزدیجیتال تا ۸۰۰۰ ارز ثبت شده نام دگ کوین نبود اینکار شباهت زیادی به یک کسب اطلاع داره یا رو مهندس معدنه بعد بره به اداره برق بگه اقای فلانی مهندسه ایا اینجاست ….
اخه مگر هر گس مهندس هست فقط در اداره برق است ؟
اون اقا رفته در قسمت ارز دیجیتال معامله ای خوب اسم دگ کوین نبود چون دگ کوین ارز ترید محور نیست مانند بیت کوین ولی دگ کوین ارز فیات مانی است یعنی باید تجارت ارزش شده پول کاغد دربعد بازار کار می کند …..
خوب شما جای استعلام گرفتید اساسا نباید دگ کوین انجا باشد ….
عده ای می گویند دگ کوین کلاهبرداری است در پاسخ باید گفته شود ؛ ارز دیجیتال دگ کوین توسط ساکسس فکتوری از اتحادیه اروپا مجوز داره وپلیس انترپل تایید نموده است مگر دنیا وچشم تیز بین پلیس انترپل برعملکرد ساکسس فکتوری بستند که در ۱۷۰ کشور ودر هر کشور ۳۰تا ۴۰ هزار نفر عضو داره واز ۳ میلیارد دگ کوین خود ۹۷ درصد انرا فروخته است ومدام در اسیا ودر چین وسنگاپور ودبی وغیره بطور زنجیره ای سمینار داره وعملا تمام مدیران آن بخصوص اقای نیلز گراسبرگ در ویترین واتاق شیشه ای ودر محضر دید مردم هستند انگاه چنین کمپانی موفق به دریافت مجوز k yc یعنی احراز هویت را از اورپا می گیرد حتما می دانید احراز هویت چیست : بر خلاف سایر ارزدیجیتال ترید محور هر فردی در ساکسس فکتوری سرمایه گذاری می کنه باید احراز هویت بشوند یعنی مشخصات ریز ودقیق افراد ثبت بشوند وبهمین علت است که ارزش ماهیانه آن توسط kyc تعیین می گردد که رشد دگ کوین براساس تعداد افراد احراز هویت شده است وبه همین علت است که جایی برای اختلاسگران ودزدان وقاقچیان بین المللی نیست ….. مورد دوم اینست ساکسس فکتوری قرار داد پولشویی را امضا نموده ومجوز را اخذ نموده است حتما می دانید امضا قرار داد پولشویی چیست؟ که یکی از جرم های بسیار سنگین پولشویی نزد پلیس انترپل است …. که هیچ ارزدیجیتالی قادر نبوده اینقدر خودشو محدود کنه واین رفتار بیانگر این امر است مید ساکسس فکتنوری می گوید من در اتاق شیشه ای کار می کنم وارزش گذاری ارز من براساس حقیقت های اشکار وافراد جذب شده وشناخته شده است دوستان قدری هوشیارانه مطالعه کنید موضوعات مالی در دنیا وخاصه اروپا بسادگی ایران نیست که یک مدیر می تواند اختلاس میلیاردی مرتکب شود.. اروپاوسیستم های هوشمند ورصد کارکرد مالی آنهم با قدرت kyc ومنع پولشویی اجازه نمی دهند یک کمپانی اینقدر مانور کلاهبرداری داشته باشد مگر این همه ساختار نظارتی کشک است که جوری صحبت می کنید وپلیس انترپل را یک مترسک فرض کردید در صورتیکه تعقیب افراد مواجهه با انترپل از طریق سیستم DNA ادمها انجام می شود یعنی با سیستم هوشمند با اختلاف ۲۰ سانتی متر می فهمد فرد متخلف کجاست …. حتما می پرسید پس چگونه بعضی ارز دیجیتال مانند وان کوین کلاهبرداری میلیاردی کردند خوب انها هم دارای مجوز ثبت شرکت بودند ، انچه مهم است شما در اروپا با ۲۰۰ دلار می توانید شرکت ثبت کنید وحتی اجازه فعالیت هم به شما می دهند ولی حوزه کار را گزارش وبعضی مسایل دیگر اگر شاکی داشته باشید تحت تعقیب قرار می گیرد که همین امر برای وان کوین اتفاق افتاده ومدیرش ۹۰ سال حبس محکوم شده است .. ولی وان کوین وسایر رمز ارز های متخلف وکلاهبردار و فاقد مجوز kyc واحراز هویت وپولشویی بودند چون اخذ این مجوزها به کمپانی ساکسس فکتوری اعتبار بخشیده است

آخه خنگول تو کدوم یک از منابع و رو خودت رفتی ببینی نتیجه میده.اتحادیه اروپا که هیچ نتیجه ای دیگه در موردش نشون نمیده چون کلاهبرداریش اثبات شد دوم اینکه بزینس فور هوم آقای خنگول کی بهش اعتبار داده.سوم کی وای سی رو تو هم میتونی واسه بقالیت از یه برنامه نویس بگیری و واست راه بندازه کی وای سی سایت احراز هویت هست چرا نمی‌فهمی.بعدش شما خنگولا میگین کلاهبرداری نیست چون تو فینما میگه نیست آخه خپل فینما فقط شرکت های سوییسی رو معرفی میکنه چرا به مردم اراجیف تحویل میدین.بعدش وقتی میفهمی دارن سرت کلاه میزارن چه چهار میلیون چه هزار تومن مگه مجبوری حماقتتو اثبات کنی

تا ریسک نکنی به هیچ جا نمیرسی