قیمت لحظه ای اینترنت کامپیوتر + نمودار قیمت 🖥️ آذر ۱۴۰۲

Internet Computer
ICP
رتبه: 35
$ 5.23
264,010 تومان
4.32%
ارزش کل بازار
$ 2,356,415,923
حجم معاملات 24 ساعته
$ 60,528,254
عرضه در گردش
449,913,831 ICP
عرضه کل
510,299,455 ICP


درباره اینترنت کامپیوتر

ارز دیجیتال Internet Computer (توکن اینترنت کامپیوتر) امکان این را ایجاد کرده که سرویس‌های اینترنتی را به توکن‌های ارز دیجیتال تبدیل کنیم. این ارز دیجیتال نگاه جدیدی به نرم افزار‌های مالی و سازمانی دارد. به عبارت دیگر بستری را فراهم می‌آورد که بتوان وبسایت‌های سازمانی و سنتی را توکن کرد. بنیاد دیفینیتی (Dfinity) در سال 2016 پایه ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را بنا نهاد. این ارز به دلیل داشتن تیم قوی از همان ابتدا توانست سازمان‌های قوی و زیادی را برای سرمایه‌گذاری روی پروژه‌اش ترغیب کند. چند تا از سرمایه‌گذاران برجسته اتریوم نیز روی این پروژه سرمایه‌گذاری کردند. توکن ICP توکن ابزاری بلاکچین ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر است. از ابتدای عرضه این توکن به بازار ارزهای دیجتال این توکن با استقبال زیادی روبه‌رو شد. هم اکنون توکن ICP در رتبه 11 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد.
هدف این ارز دیجیتال این است که اینترنت را به یک کامپیوتر جهانی تبدیل کند و در واقع کامپیوتر بلاکچینی‌ای بسازد که داده‌ها و قرارداد‌های هوشمند را با سرعت وب اجرا کند. همچنین این ارز دیجیتال بستر مناسبی را برای ایجاد فریم‌ورک‌های نرم‌افزاری قدرتمند ایجاد کرده است.
توکن ICP نقطه عطف دیگری در تمرکززدایی ایجاد کرد: با استفاده از توکن ICP همه اعضا می‌توانند شبکه ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را مدیریت کنند. این نقطه عطف مهم به این معنی است که اینترنت اکنون به عنوان یک رایانه جهانی غیرمتمرکز عمل می‌کند.
قیمت توکن ICP در شروع عرضه اولیه برابر با 0.00000001 دلار بود اما این توکن در همان ابتدا با استقبال فراوانی در بازار روبه‌رو شد و قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در عرض چند ساعت به 640 دلار افزایش یافت. این افزایش قیمت ارز دیجیتال Internet Computer فقط در چند ساعت ابتدایی عرضه اولیه، نشان از اعتقاد زیاد سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال دارد. البته بعد از این افزایش ناگهانی، قیمت توکن ICP در همان روز با نزول ناگهانی روبه‌رو شد و قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر تا 275 دلار کاهش یافت. قیمت توکن ICP دوباره صعودی ناگهانی تا بالای عدد 500 دلار داشت. تمام این نوسانات شدید قیمت توکن اینترنت کامپیوتر در کمتر از یک روز اتفاق افتاد. پس از آن قیمت ارز دیجیتال Internet Computer در یک شیب نزولی قرار گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

2130 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

من که گفتم دیگه خود دانید……

icp در دی ماه منفجر میشه و تا ۷۰۰ درصد سود میده و همینطور pundix

از دوستان خواهش میکنم نظرتون رو راجب ارز icp بگین واسه سرمایه گذاری ۶ماهه تا یکسال

خيلي ارزاي بهتري هست.ftm,luna,dat,sol,celer

سلام
لطفاً کسی اطلاعات داره راجب این ارز یا تحلیل درمیون بذارین
ممنون

برای ۳ ماه آینده این ارز مناسبه؟