قیمت توکن YFI از ۳۸ هزار دلار گذشت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن yEarn Finance برای پروتکل دیفای، دیشب به بازه‌ی قیمتی ۳۸هزار دلار رسید.

این عدد تقریبا ۴ برابر قیمت بیت کوین است. در حال حاضر قیمت yEarn Finance با کاهش ۵ درصدی به محدوده‌ی ۳۰ هزار دلار رسیده است.

وای ارن فایننس همه‌ی جنبه‌های مثبت دستورالعمل‌های دیفای را در یک سایت به صورت دقیق و منظم جمع کرده است.  این دستورالعمل‌ها به سرمایه گذاران این امکان را می‌دهد تا در صندوق‌ها سرمایه گذاری خود را انجام دهند. در صندوق‌ها سرمایه گذاران با همراهی با یکدیگر سود بدست می‌آورند.

سودی که بدست آمده است، به سود و بهره‌ی بدست آمده توسط وام دهی کوین در دستورالعمل‌های وام دهی مختلف گفته می‌شود. دراین دستورالعمل ها علاوه بر بدست آوردن سود از رمزارزها، توکن‌های YFI نظارتی را نیز می‌توان بدست آورد. توکن‌های YFI یک نوع برنامه‌ی وفاداری برای دیفای محسوب می‌شود.

توکن‌های نظارتی با هدف فراهم کردن شرایط برای رأی دادن به پروپوزال‌های بروزرسانی شبکه توسط کسانی که این توکن را دارند، خلق  شد.

توکن YFI یکی از محبوب‌ترین توکن‌های نظارتی محسوب می‌شود و علاوه بر هدف اصلی که بیان شد، از این توکن‌ها برای احتکار نیز استفاده می‌شود. قیمت توکن YFI در یک روز گذشته بیش از 66 درصد رشد داشته است.

آشنایی با اکوسیستم yEarn.Finance و توکن محبوب YFI

افزایش قیمت توکن YFI بسیار مورد توجه بوده است. در روز جمعه حجم معاملات این توکن بسیار افزایش داشته به طوری که  حجم این معاملات به 68 میلیون دلار رسیده و قیمت توکن YFI به 14300 دلار رسید.

جالب است بدانید حجم معاملات این توکن اکنون از 68 میلیون دلار به 879 میلیون دلار رسیده است!

توکن دیگر نیز که با نام YFII شناخته می‌شود و توکن فرعی YFI به حساب می‌آید، شرایط مشابهی با YFI دارد.

قیمت توکن YFII در روز جمعه تقریبا 935 دلار بود که با افزایش قیمت این توکن قیمت کنونی آن، 5075 دلار می‌باشد و تقریبا قیمت آن 5 برابر افزایش یافته است.

کمیاب بودن این دو توکن موجب افزایش قیمت YFI و YFII شده است. تمام موجودی توکن YFI برابر با 30000 توکن و تمام موجودی YFII برابر است با 38750 توکن.

جالب است بدانید که کل موجودی بیت کوین نیز هم اکنون 18 میلیون کوین می‌باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments