منتظر سفارشات بیت‌مین نمانید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس گزارشات واصله از چین، چندی قبل آقای میکری ژان(Micree Zhan) که از بنیانگذاران شرکت بیت مین نیز بوده؛ بر اثر اختلافات داخلی از این شرکت اخراج شده است. وی پس از چند روز با همراهی تعدادی بادیگارد شخصی و بصورت غیر‌قانونی به دفتر پکن ورود و کنترل کامل آن را بدست می‌گیرد. بیت مین یکی از بزرگترین و موفق‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال یا همان ماینر است. میکری ژان که در بیانیه خود هدف از این اقدام را بازپس‌گیری حق از دست رفته و جایگاه شغلی خود اعلام کرده بود، به تازگی به تمام کارکنان شرکت دستوری ابلاغ کرده است که بر اساس آن ارسال هرگونه محصول از این شرکت ممنوع است. این درحالیست ‌که وی پس از ورود به دفتر بیت مین، از وعده‌هایی مانند راه‌اندازی مجدد پیشنهاد اولیه‌ی عمومی شرکت بیت‌ مین و یا کمک به کسب و کار‌های مختلف سخن به میان آورده بود. البته وی پیش از اقدام به این عمل، بار‌ها تلاش کرده بود که از طریق اعلام شکایت به دادگاه عالی منطقه‌ی چانگ علیه فوجین ژان‌هوعا(Fujian Zhanhua) یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بیت‌مین به هدف خود دست بیابد که موفقیت چندانی برای وی به همراه نداشت. هنوز هم علت ابلاغ این دستور توسط وی مشخص نیست. هرچند‌ بنظر می‌رسد که این کار صرفا یک انتقام‌جویی ساده از هیئت مدیره این شرکت باشد.

با تمام این اقدامات، جیهان وو(Jihan Wu) مدیر عامل فعلی بیت مین اعلام کرد که همه چیز تحت کنترل است. ظاهرا وی قصد دارد تا از طریق مبادی قانونی موضوع را پیگیری و خسارت‌های وارده به شرکت را جبران کند.

وو در آخرین صحبت‌های خود ضمن تشویق همه کارمندان خود به فعالیت مستمر در راستای حفظ شهرت بیت مین و حمایت از شرکت قول داده است تا کلیه خسارت‌های وارده به شرکت بخاطر اتفاقات اخیر را جبران کند.

نظر خود را در مورد این موضوع با ما در میان بگذارید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments