بیت کوین طلاتر از طلا!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

براساس اظهارات تیلور وینکلواس، یکی از موسسین صرافی رمزارز جمینی (Gemini)، در مقایسه بیت کوین و طلا، بیت کوین پیروز خواهد شد.

وینکلواس در توئیتی در 21 سپتامبر عنوان کرد:

بیت کوین طلاتر از طلاست! نه تنها صرفا با عملکردی لاک‌پشتی بلکه با عملکردی 10 برابر بهتر.

در طول ده سال اخیر، قیمت بیت کوین به طور خیره کننده‌ای رشد داشته است و در بسیاری از شاخص‌های مقایسه قیمت از طلا پیشی گرفته است. برای بسیاری از افراد، بیت کوین بیشتر به عنوان ذخیره ارزش تا یک ارز تبادلی به حساب می‌آید و اشخاص معمولا کوین‌های دیجیتال را با طلا مقایسه می‌کنند.

یک تریدر رمزارز با نام مستعار نابراسکانگونر در توئیتر و همچنین موسس LVL، یک راه حل بانکی در حوزه رمزارز به کوین تلگراف گفت:

من متوجه نمی‌شوم که چرا بین طلا و بیت کوین رقابت وجود دارد. من هر دو را ذخیره ارزش می‌دانم.

وینکلواس در صفحه اجتماعی منسوب به خود جدولی برای مقایسه بین طلا و بیت کوین منتشر کرد. طلا تنها در یکی از 7 شاخص پیشتاز بود. ارزش بازار طلا 9 تریلیون دلار است در حالی که ارزش بازار بیت کوین 200 میلیارد دلار است. وگرنه بدون در نظر گرفتن این شاخص، بیت کوین در 6 شاخص کمیابی، پایداری، قابلیت انتقال، تقسیم پذیری، ذخیره و سختی جعل برتر از طلا است.

همچنین بیت کوین اخیرا در سال 2020 به عنوان ذخیره ارزش بیشتر در انظار افراد انگشت‌نما شده است چرا که غول‌های زیادی در این رمزارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments