احتمال مرگ الگوراند چقدر است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

الگوراند که ادعا می‌کند توکنی رو به‌ رشد است، در چند ماه گذشته با کاهش شدید قیمت مواجه شده است. به گفته کارشناسان، رمزارز Algorand همیشه ارزش سرمایه‌گذاری داشته است؛ به خصوص در سال 2022. با این حال، این ارز دیجیتال در این روزها بازار را ناامید کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

به گزارش سایت کوین گپ، الگوراند (ALGO) یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم بلاکچین است. این پلتفرم قصد دارد همچون پردازشگرهای پرداخت معروفی مثل Mastercard و Visa، چندین تراکنش را به سرعت انجام دهد. علاوه بر این، الگوراند میزبان ارزهای دیجیتال جایگزین و پروژه‌های مبتنی بر بلاکچین خواهد بود که می‌تواند آن را به رقیبی برای اتریوم تبدیل کند. توکن ALGO، ارز بومی این پلتفرم است و برای ایمن‌سازی بلاکچین و پرداخت هزینه‌های تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

احتمال مرگ الگوراند

الگوراند با جلب توجه شرکت‌های بین المللی موفق، محبوبیت زیادی به دست آورد. کشور السالوادور اعلام کرده است که زیرساخت بلاکچین خود را با این پلتفرم توسعه خواهد داد. بانک مرکزی جزایر مارشال نیز از پلتفرم Algorand به عنوان بستری برای ارز دیجیتال خود (Sovereign-SOV) استفاده می‌کند.

اما اخیراً قیمت الگوراند به شدت کاهش یافته است. در زمان نگارش این خبر، توکن ALGO در 24 ساعت گذشته 4.83 درصد کاهش داشته است و اکنون در محدوده 0.23 دلار با ارزش بازار 165.7 میلیارد دلار معامله می‌شود. اگر ALGO نتواند 0.28 دلار را پس بگیرد، یک رمزارز مرده خواهد شد.

البته از زاویه‌ای دیگر، می‌توان آن را ارز دیجیتالی دید که می‌شود بدون ریسک‌های زیاد در آن سرمایه‌گذاری کرد. با این حال، اگر الگوراند به این روش ادامه دهد، هیچ گونه سودی برای سرمایه‌گذاران خود نخواهد داشت.

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments