مرگ سگ دوج کوین! ایلان ماسک ادای احترام کرد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کابوسو (Kabosu)، سگ نژاد شیبا اینوی محبوب که از تصویر آن به عنوان نماد دوج‌کوین استفاده می‌شود، در سن ۱۸ سالگی درگذشت. این خبر در روز جمعه از سوی صاحب او، آتسوکو ساتو (Atsuko Sato) منتشر شد.

کاربران پس از انتشار تصویر این سگ در سال ۲۰۱۰، آن را به یکی از فراگیرترین میم‌های اینترنتی تبدیل کردند. شهرت او در سال ۲۰۱۳ زمانی که دو مهندس نرم افزار به نام‌های بیلی مارکوس (Billy Markus) و جکسون پالمر (Jackson Palmer) از او به عنوان نماد دوج‌کوین استفاده کردند، چند برابر شد.

این توکن در ابتدا به عنوان سرگرمی و برای طعنه زدن به هیجانات پیرامون بیت کوین ایجاد شده بود اما به مرور زمان، جایگاه خود را در بازار پیدا کرد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

قیمت دوج‌کوین پس از حمایت ایلان ماسک در سال ۲۰۲۰ به صورت انفجاری افزایش یافت. امروزه، دوج‌کوین دارای ارزش بازار تقریباً ۲۳.۶ میلیارد دلاری است که آن را به نهمین ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل کرده است.

کاربران شبکه اجتماعی X، پس از درگذشت کابوسو به این سگ ادای احترام کردند. در همین راستا، ایلان ماسک نیز پستی را منتشر کرد که مورد استقبال گسترده قرار گرفت.kabosu-the-face-of-cryptocurrency-dogecoin-dies-at-18-see-elon-musks-tribute

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بیزینس تودی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments