جامعه کریپتو در شوک: یک نهنگ پپه ۴۶ میلیون دلار سود به جیب زد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در روزهای اخیر، خبر تبدیل یک سرمایه‌گذاری ۳ هزار دلاری به ۴۶ میلیون دلار با استفاده از میم‌کوین‌ پپه (PEPE) توسط معامله‌گری باهوش، توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرده است. پلتفرم ردیابی لوک‌آن‌چین (Lookonchain)، خبر این سود ۱۵۷۱۸ برابری را به اطلاع جامعه رساند و نکاتی را در مورد آن تشریح کرد.

تیم لوک‌آن‌چین توضیح داده که این معامله‌گر در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۳، نزدیک به ۳۰۰۰ دلار برای خرید ۴.۹ تریلیون توکن PEPE سرمایه‌گذاری کرد.

در پی رشد قیمت پپه از آن زمان، این معامله‌گر ۱.۴۱ تریلیون توکن را به قیمت ۷.۴ میلیون دلار و ۲۵۵ میلیارد توکن را به قیمت تقریبی ۲.۳ میلیون دلار به فروش رساند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

علی‌رغم این فروش، وی همچنان ۳.۵ تریلیون توکن PEPE در کیف پول خود نگهداری می‌کند که بر اساس قیمت‌های فعلی، حدود ۳۸.۹ میلیون دلار ارزش دارد.

تاریخ خرید این توکن‌ها، سوالاتی را در میان اعضای جامعه ارز دیجیتال ایجاد کرده؛ زیرا به زمان راه‌اندازی پپه بسیار نزدیک است. علاوه بر این، در همان تاریخ، این معامله‌گر ۲۰ هزار توکن تایم‌لس (LIT) به ارزش تقریبی ۲۲۵۶ دلار را برای خرید ۳.۴ تریلیون توکن PEPE صرف کرده است.

با توجه به وضعیت نسبتا مبهم توکن تایم‌لس و ارزش بازار تنها ۳.۶ میلیون دلاری آن، تصمیم مبادله توکن‌های LIT با پپه، نشان‌دهنده سطحی از دانش است که تنها افراد داخلی پروژه آن را دارند.

قیمت میم‌کوین‌پپه طی ۲۴ ساعت گذشته موفق به ثبت سقف تاریخی ۰.۰۰۰۰۱۱۵۱ دلار شد که دومین رکوردشکنی آن طی هفته گذشته محسوب می‌شود.

ارزش بازار پپه در حال حاضر ۴.۶۸ میلیارد دلار است که آن را به سومین میم‌کوین‌ برتر از نظر ارزش بازار پس از دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) تبدیل می‌کند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments