پرواز ۶۰ درصدی قیمت هنک در پی رونق دوباره بازار میم‌کوین‌ها!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، روز گذشته، بازار میم‌کوین‌ها در پی بازگشت غیرمنتظره یکی از تأثیر‌گذارترین چهره‌های این بخش، رونق پیدا کرد.

معامله‌گر معروف میم‌کوین‌ها با نام مستعار رورینگ کیتی (RoaringKitty) که پیش از این در چرخه صعودی میم‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۱، با اظهارات خود منجر به رشد بسیاری از توکن‌ها شده بود، پس از یک دوره غیبت طولانی‌مدت، پستی در پلتفرم X منتشر کرد. کاربران این شبکه اجتماعی، پست وی را به معنی تمرکز دوباره وی بر بازار میم‌کوین‌ها تلقی کردند.

این موضوع باعث جهش قیمتی بسیاری از میم‌کوین‌ها شد. میم‌کوین‌های معروف‌تر افزایش قیمت تا ۱۰ درصدی را تجربه کردند، اما صعود میم‌کوین‌های دارای ارزش بازار کمتر، شدید‌تر بود.

Ramzarzخرید سریع HANK!
با یک کلیک هنک (HANK) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید HANK

در همین راستا، میم‌کوین هنک (HANK) طی ۲۴ ساعت گذشته عملکرد چشمگیری را از خود به نمایش گذاشته است. قیمت این میم‌کوین طی این مدت با افزایشی تقریبا ۶۰ درصدی به ۰.۰۰۰۵۷۹ دلار رسیده است.

همچنین حجم معاملات این ارز دیجیتال با جهشی ۵۸ درصدی به بیش از ۲ میلیون دلار افزایش یافته است.hank-coin

شایان ذکر است که قیمت این میم‌کوین طی ساعات گذشته سقف روزانه ۰.۰۰۰۸۶۸۹ دلار را به ثبت رساند، اما پس از آن و طی یک اصلاح، به قیمت کنونی کاهش یافت.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین مارکت کپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments