توکن جدید شبکه شیبا در بیت‌مارت لیست می‌شود! علت نزولی شدن قیمت چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن KNINE، حاصل همکاری تیم شیبا اینو با پروتکل K۹ Finance، بار دیگر در کانون توجه‌ها قرار گرفته است. KNINE که یک توکن مشتق لیکوئید استیکینگ (LSD) به شمار می‌رود، در آینده‌ای نزدیک در صرافی بیت‌مارت (BitMart) لیست خواهد شد.

خبر لیست شدن قریب‌الوقوع KNINE در صرافی بیت‌مارت را یکی از اعضای برجسته جامعه شیبا اینو اعلام کرد. طبق پست SHIB Knight، معاملات KNINE/USDT قرار است از امروز، دوم آوریل ۲۰۲۴، ساعت ۱۵:۰۰ UTC در این صرافی آغاز شود.

توکن KNINE با هدف تسهیل و تقویت امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه شیباریوم (راه‌حل لایه دوم شیبا اینو)، ایجاد شده است و لیست شدن آن در بیت‌مارت، دستاوردی قابل‌توجه برای آن محسوب می‌شود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

با وجود انتشار این اخبار امیدوار کننده‌، قیمت KNINE امروز با کاهش چشمگیر ۱۹.۷۱ درصدی روبرو شده و در محدوده ۰.۰۰۰۰۸۱۹۶ دلار قرار دارد.

این موضوع، باعث ایجاد ابهاماتی در مورد رفتار آتی قیمت این توکن شده است. اغلب ارزهای دیجیتال پس از لیست شدن در صرافی‌ها با افزایش یا کاهش چشمگیر قیمت خود مواجه می‌شوند. اکنون، کاهش قیمت KNINE نیز گمانه‌زنی‌ها را در رابطه با روند آتی این توکن افزایش داده است.

لازم به ذکر است که کاهش اخیر قیمت KNINE همزمان با روند نزولی کلی در بازار ارزهای دیجیتال و افت قیمت شیبا اینو (SHIB) رخ داده است.

قیمت شیبا اینو نیز در ۲۴ ساعت گذشته، ۸.۴۶ درصد کاهش یافته و در زمان نگارش این خبر، ۰.۰۰۰۰۲۶۲۹ دلار است. این موضوع بر ابهامات مربوط به آینده‌ قیمتی هر دو توکن می‌افزاید.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments