یک میلیارد دلار بیت‌کوین دیگر از کوین‌بیس خارج شد! امیدی به برگشت قیمت هست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تداوم خروج بیت‌کوین از صرافی کوین‌بیس، خبر اصلی دنیای ارزهای دیجیتال در چند روز اخیر بوده است. بر اساس داده‌های موجود، در هفته گذشته بیش از ۳۳ هزار بیت کوین از این صرافی خارج شده است.

خروج گسترده بیت‌کوین از صرافی‌ها معمولا نشانه‌ای از تمایل دارندگان برای نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال است. در چنین شرایطی، سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند از کیف پول‌های شخصی خود برای نگهداری بیت‌کوین‌ها استفاده کنند. این روند می‌تواند نشانه‌ای از خوش‌بینی بلندمدت نسبت به بازار بیت‌کوین باشد.

نمودار مربوط به داده‌های “خروج از صرافی” برای کوین‌بیس طی هفته گذشته نشان می‌دهد که در یکم آوریل، ۱۷ هزار بیت‌کوین از این صرافی خارج شده که با احتساب قیمت فعلی بیت‌کوین، ارزش این مقدار معادل ۱.۱۷ میلیارد دلار است.bitcoin-major-coinbase-outflow-1-2-billion-time

جالب توجه است که این جریان خروجی، دومین خروجی قابل‌توجه در طول هفته گذشته است. پیش از این نیز ۱۶۸۰۰ بیت‌کوین از صرافی کوین‌بیس خارج شده بود.

کوین‌بیس به عنوان یک صرافی محبوب برای موسسات مالی مستقر در ایالات متحده شناخته می‌شود و با توجه به این موضوع، احتمال دارد که خریدهای اخیر از سوی این نهادها و فعالان بزرگ بازار صورت گرفته باشد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

از ابتدای سال جاری و پس از تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین، قیمت بیت‌کوین به طور قابل‌توجهی تحت تاثیر حرکات سرمایه‌گذاران نهادی قرار داشته است.

با این حال، هرچند شاهد خروج قابل‌توجه بیت‌کوین از کوین‌بیس بوده‌ایم، اما قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۴۲ درصد کاهش یافته و در حال حاضر، به محدوده ۶۶۵۸۰ دلار رسیده است.

بنابراین، اگر جریان‌های خروجی اخیر نشان‌دهنده فشار خرید باشند، باید منتظر واکنش بازار در آینده‌ای نزدیک و افزایش قیمت بیت کوین باشیم.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بیت‌کوینیست

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments