افزایش ۳۶ درصدی حجم معاملات استکس؛ آیا قیمت STX به ۲ دلار می‌رسد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

استکس (STX)، بلاکچین لایه ۲ بیت کوین برای قراردادهای هوشمند، شاهد افزایش ۳۶ درصدی حجم معاملات خود بوده که قیمت توکن آن را در مسیر رسیدن به ۲ دلار قرار داده است.

طبق آخرین داده‌های کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، حجم معاملات این توکن پس از افزایشی ۳۶ درصدی طی ۲۴ ساعت، به ۱۶۶.۶ میلیون دلار رسیده است و در حال حاضر ۱.۸۶ دلار قیمت دارد.

ارزش بازار آن نیز رشد چشمگیری داشته و طی ۲۴ ساعت گذشته با ۴ درصد افزایش به ۲.۶ میلیارد دلار رسیده است. عملکرد اخیر استکس را می‌توان به چندین عامل کلیدی نسبت داد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

اولین عامل، شکسته شدن مقاومت الگوی مثلث پس از ۲۱ ماه بود. این شکست نشان‌دهنده تغییر در احساسات بازار است و راه را برای افزایش بیشتر قیمت هموار می‌کند. علاوه بر این، اکوسیستم استکس در هفته‌های اخیر پیشرفت‌های مختلفی را تجربه کرده است که از جمله آنها می‌توان به افزایش مجموع دارایی‌های قفل شده (TVL) در این بلاکچین اشاره کرد.

طبق گزارش‌ها، TVL استکس سقف جدیدی ثبت کرده و به ۶۴.۳ میلیون دلار رسیده است. این بلاکچین همچنین در آستانه اجرای به‌روزرسانی ناکاموتو در شبکه اصلی خود قرار دارد. این به‌روزرسانی که احتمالاً در ۱۵ آوریل اجرا خواهد شد، می‌تواند کاتالیزور دیگری برای افزایش قیمت باشد.

شایان ذکر است در حالی که قیمت استکس در ماه‌های اخیر رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده، هنوز با سقف تاریخی خود یعنی ۳.۳۱ دلار که در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۲۱ به آن دست یافته بود، فاصله دارد.

با توجه به اینکه در حال حاضر ۱.۴۴ میلیارد توکن STX از کل موجودی ۱.۸۲ میلیارد توکنی آن در گردش قرار دارد و نرخ عرضه سالانه آن که ۶.۹۷ درصد است، استکس از موقعیت خوبی برای رشد و پذیرش برخوردار است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments