رشد دو رقمی چین‌لینک با تداوم خرید نهنگ‌ها! قیمت LINK تا کجا بالا می‌رود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

چین‌لینک (LINK) پس از اینکه در اوایل این هفته با کاهش قیمت تا ۱۸ دلار روبرو شد، در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۱۱ درصد افزایش، از مرز ۲۰ دلار گذشت. در زمان نگارش این خبر، چین‌لینک ۲۰.۵۲ دلار قیمت دارد. تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که افزایش قیمت LINK تا ۲۵ دلار ادامه خواهد داشت.
در روزهای اخیر، افزایش قابل‌توجهی در فعالیت نهنگ‌های چین‌لینک مشاهده شده است. داده‌های پلتفرم لوک‌آن‌چین (Lookonchain) نشان می‌دهند که یک کیف پول خاص، در سه روز گذشته به طور پیوسته در حال جمع‌آوری و انباشت توکن LINK بوده است. در حال حاضر، این نهنگ در مجموع ۴۵۵۶۶۸۴ توکن در اختیار دارد که ارزش آن بر اساس قیمت فعلی، به ۸۳.۶ میلیون دلار می‌رسد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

انباشت مداوم توکن LINK توسط نهنگ‌ها، شاخصی مثبت در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند به صورت بالقوه موجب افزایش قیمت این رمزارز در آینده شود.داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که طی ماه‌های گذشته، تعداد کل دارندگان چین‌لینک افزایش قابل‌توجهی داشته است. از شروع ماه ژانویه تاکنون، تعداد دارندگان تقریباً ۹ هزار نفر افزایش یافته و به ۷۱۷ هزار نفر رسیده است.
همچنین، داده‌ها نشان‌ می‌دهند که دارندگان در حال خارج کردن دارایی‌های خود از صرافی‌ها هستند. خروج یک دارایی از صرافی‌ها نشان‌دهنده انتظار سرمایه‌گذاران برای افزایش قیمت است.
علی‌رغم اینکه بسیاری از توکن‌ها در ماه ژانویه یک روند نزولی را تجربه کردند، چین‌لینک عملکرد مطلوبی داشت. قیمت این توکن در ماه ژانویه افزایش قابل توجه ۳۵.۳۷ درصدی و در هفته گذشته افزایشی ۱۵ درصدی را تجربه کرد.
پس از صعود از سطح مقاومت ۱۸.۵۷ دلار، مقاومت مهم بعدی سطح ۲۰.۵۸ دلار است. عبور قاطع از این مقاومت می‌تواند منجر به افزایش قیمت چین‌لینک تا ۲۵ دلار شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments