مقایسه عملکرد بیت کوین و آلت‌کوین‌ها در رالی اخیر؛ آیا آلت ‌سیزن فرا رسیده؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در تاریخ ۱۱ دسامبر، بیت کوین با یک اصلاح شدید مواجه شد و سود هفت روز گذشته خود را از دست داد. با این حال، این افت قیمتی باعث ایجاد یک ارزیابی مجدد در بازار شد و گمانه‌زنی‌هایی را در مورد پتانسیل آلت‌کوین‌ها برای پیشروی در رالی بعدی ایجاد کرده است.
کارشناسان و تحلیلگران بازار معتقدند که سقوط اخیر را می‌توان به عنوان بخشی از چرخه قیمت در نظر گرفت که پس از دو ماه افزایش، اجتناب‌ناپذیر بود و فرصتی را برای خرید در کف ایجاد کرد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در حال حاضر، بیت کوین ممکن است از پایین‌ترین سطح چند ماهه خود برگشته باشد، اما برندگان بزرگ در حال حاضر آلت‌کوین‌ها هستند. بر اساس داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ، بیت کوین طی هفت روز گذشته ۱ درصد افت داشته، در حالی که قیمت کاردانو در این بازه ۴۹ درصد افزایش یافته و آلت‌کوین‌هایی همچون اولانچ، پولکادات، سولانا و بایننس کوین نیز عملکرد بسیار بهتری نسبت به رهبر بازار داشته‌اند.
مقایسه عملکرد بیت کوین و آلت‌کوین‌ها در رالی اخیر؛ آیا آلت ‌سیزن فرا رسیده؟در بازه بزرگ‌تر ۹۰ روزه نیز، در حالی که بیت کوین تقریباً ۶۰ درصد رشد کرده، قیمت برخی از آلت‌کوین‌ها در سه ماه گذشته تقریباً سه برابر شده است. برای مثال، سولانا و کاردانو در این بازه به ترتیب ۲۶۷ و ۱۵۰ درصد رشد داشته‌اند.
مقایسه عملکرد بیت کوین و آلت‌کوین‌ها در رالی اخیر؛ آیا آلت ‌سیزن فرا رسیده؟در نهایت، تحلیلگران می‌گویند که اگرچه افت اخیر می‌تواند آلت‌کوین‌ها را به یک روند صعودی دیگر سوق دهد، و با وجود برخی نشانه‌ها، ممکن است هنوز برای تایید آلت سیزن خیلی زود باشد؛ چراکه این رالی چشمگیر در حال حاضر تنها برای برخی از آلت‌کوین‌ها (۵۳ درصد) دیده شده و باید منتظر ماند و دید که آیا تعداد بیشتری از آلت‌کوین‌ها از آن پیروی خواهند کرد یا خیر.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

بیت کوین ،سولانا، آدا ، ریپل ،عالی عالی

بیت کوین عالیه