افزایش احتمال تأیید ETF بیت کوین؛ این بار فیدلیتی به جان SEC افتاد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با فیدلیتی (Fidelity) در رابطه با صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین پیشنهادی خود به بحث و گفت‌وگو پرداخت.

طی جلسه‌ای با حضور نمایندگان بورس شیکاگو، ناظران SEC و مدیران فیدلیتی، جنبه‌های عملیاتی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین وایز اورجین (Wise Origin Bitcoin Trust) به تفصیل توضیح داده شد.

همچنین فیدلیتی بر اهمیت اجازه ایجاد و بازخرید فیزیکی برای افزایش کارایی معاملات و قیمت‌گذاری بازار ثانویه تأکید زیادی داشت. همراه با درخواست‌های مشابه از بلک‌راک (BlackRock) و دیگران، فیدلیتی نیز درخواستی را برای ETF بیت کوین در ماه ژوئن ارائه کرده بود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

علی‌رغم رد درخواست قبلی فیدلیتی برای ETF در سال ۲۰۲۲، جلسات اخیر بین SEC و متقاضیان ETFهای بیت کوین با بحث‌های مداوم در مورد جنبه‌های فنی همراه است.

حدس و گمان‌هایی پیرامون جدول زمانی تأیید ETFهای بیت کوین وجود دارد. تحلیلگران صنعت رمزارزها معتقدند که احتمالاً همه ETF‌های بیت ‌کوین در حدود ۱۰ ژانویه تأیید می‌شوند.

اگر بخواهیم در یک جمله نتیجه‌گیری خوبی از این خبر داشته باشیم، باید بگوییم که اکنون تمرکز بازار از «اگر» به «چه زمانی» در مورد تأیید ETF بیت کوین در ایالات متحده تغییر کرده است. به عبارتی ساده‌تر، تأیید ETF بیت کوین دیر یا زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments