اولین هاردفورک شیباریوم انجام شد! پیامدهای آن بر بازار شیبا چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ شیباریوم، متعلق به شیبا اینو، اولین هارد فورک قابل‌توجه خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. این توسعه جدید، دارای چندین ویژگی و همچنین پیامدهایی برای بازار است.

روز سه‌شنبه، شیباریوم یک هارد فورک را انجام داد که نیاز به ارتقای همه گره‌ها و کاربران به آخرین نسخه نرم‌افزار پروتکل دارد. به عنوان بخشی از توسعه جدید، لایه اول زیربنایی PuppyNet، شبکه آزمایشی بتای شیباریوم، از شبکه Goerli به شبکه Sepolia منتقل خواهد شد. هدف از این حرکت، همسویی پروتکل با سایر زیرساخت‌های مقیاس‌پذیر و کارآمد است.

علاوه بر این، مکانیسم سوزاندن شیباریوم که برای کاهش عرضه توکن طراحی شده است، تا زمانی که با وضعیت سلامت و پایداری شبکه هماهنگ شود، به صورت دستی انجام خواهد شد.

Ramzarzخرید شیبا فقط با 10 هزار تومان!
با یک کلیک شیبا را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید SHIBA!

با اضافه شدن این ویژگی‌ها و بسیاری موارد دیگر، تیم پشتیبانی شییباریوم معتقد است که این پروتکل در روزهای آینده مورد پذیرش گسترده قرار خواهد گرفت.

نیاز به ارتقاء و بهبود مداوم در صنعت بلاکچین و وب ۳ وجود دارد. پروژه‌هایی که قصد دارند به نیازهای مشتری پاسخگو باشند، باید همیشه پیشنهادات جدیدی ارائه دهند.

فورک‌هایی مانند این، زمانی ضروری هستند که یک پروتکل تصمیم می‌گیرد چنین پیشرفت‌های بلاکچینی را تجربه کند. سافت فورک یا هارد فورک تا حد زیادی در بهبود عملکرد شبکه، جامعه و همچنین ارزش آن، مؤثر است.

شایان ذکر است که هاردفورک‌ها می‌توانند باعث ایجاد دو بلاکچین مجزا شوند؛ به خصوص اگر همه گره‌ها از ارتقاء پشتیبانی نکنند. در نهایت، فورک‌ها می‌توانند با ایجاد چندین فرصت جدید و تأثیرگذاری بر مکانیسم‌های سوزاندن شبکه‌های بلاکچین، بازار را متحول کنند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

شیبا اینده خوبی داره ، اگه کسی هولد کرده نگه داره،مطمنا ضرر نمیکنه .