دلایل رشد ۱۲۵ درصدی چین لینک مشخص شد! روند صعودی LINK ادامه می‌یابد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارز دیجیتال چین لینک (LINK) افزایش قیمت چشمگیری را از کمتر از ۷.۴۰ دلار به تقریباً ۱۴.۶۰ دلار تجربه کرده که نشان‌دهنده رشد خیره‌کننده ۱۲۵ درصدی آن تنها در ۲۵ روز است.

این افزایش چشمگیر را می‌توان به انباشت قابل‌توجه توکن LINK توسط ۲۰۰ کیف‌پول‌ بزرگ مربوط دانست که در حدود ۱۷ اکتبر مجموعاً ۴۰.۱۸ میلیون توکن LINK را به دارایی‌های خود اضافه کردند.

نمودار روزانه بینش بیشتری را در مورد عملکرد قیمت چین لینک ارائه می‌دهد. پس از یک صعود شدید، LINK در حال حاضر در حدود ۱۴.۶۰ دلار، بالاتر از میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۱۰۰ روزه، تثبیت می‌شود که نشان‌دهنده یک روند صعودی قوی است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

شیب میانگین‌های متحرک رو به بالا است و قیمت بسیار بالاتر از آنها حفظ شده که نشان می‌دهد جو بازار همچنان مثبت است.this-is-who-pushed-chainlink-link-price-to-sk

با توجه به ذخایر قابل‌توجهی که در اختیار بزرگ‌ترین کیف پول‌ها قرار دارد، یک پایه بالقوه برای حمایت و حفظ قیمت وجود دارد. با این حال، معامله‌گران باید مراقب شکستن قیمت به زیر خط روند یا میانگین‌های متحرک باشند که می‌تواند نشانه تغییر روند و معکوس شدن احتمالی قیمت باشد.

اگر LINK جایگاه خود را بالاتر از این شاخص‌های فنی حفظ کند، چشم‌انداز صعودی می‌تواند ادامه یابد و به طور بالقوه منجر به افزایش بیشتر قیمت در آینده شود.

با این حال، با کاهش حجم، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید هوشیار باشند. کاهش حجم گاهی می‌تواند نشانه کاهش مومنتوم باشد که به طور بالقوه منجر به تثبیت قیمت یا معکوس شدن آن می‌شود.

اگر نهنگ‌ها ذخایر خود را حفظ کنند یا به انباشت خود ادامه دهند، تأثیر آنها می‌تواند قیمت را حفظ کند. اما اگر آنها شروع به تخلیه دارایی‌های خود کنند، بازار ممکن است شاهد تغییر باشد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع یوتودِی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments