چرا غول‌های بازی‌سازی همچنان به آینده متاورس امیدوارند؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استودیوی بازی‌سازی بلاکچین Animoca Brands، سرمایه‌گذاری قابل توجه 20 میلیون دلاری را برای پروژه متاورس “Mocaverse” خود در نظر گرفته است. این سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده یک تعهد قوی به پتانسیل متاورس است، حتی اگر احساسات صنعت نسبت به این بخش متفاوت باشد.

در مقابل، غول فناوری متا نیز علی‌رغم ضررهای قابل توجه در بخش آزمایشگاه واقعیت مجازی خود، همچنان بر تلاش‌ در حوزه متاورس تأکید می‌کند. هرچند متاورس متا با چالش‌هایی روبرو بوده است، اما این شرکت همچنان به فعالیت خود در این حوزه ادامه می‌دهد، به خصوص با نزدیک شدن به عرضه هدست واقعیت مجازی ویژن پرو اپل.

علی‌رغم شک و تردید در بخش متاورس، جذب سرمایه موفقیت‌آمیز Animoca Brands بر باور این شرکت به پتانسیل تحول‌آفرین متاورس مجدداً تأکید می‌کند. حضور قدرتمند این شرکت در بخش بلاکچین، آن را به عنوان یک بازیگر مهم در عرصه متاورس تبدیل کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

آینده متاورس همچنان نامشخص است، برخی مانند Animoca Brands سرمایه‌گذاری زیادی انجام می‌دهند، در حالی که برخی دیگر مانند دیزنی در حال عقب‌نشینی از این حوزه هستند. زیان‌های متا هم بحث‌هایی را در مورد دوام متاورس به راه انداخته است، اما روایت‌های مختلف در این صنعت احساسات متنوع آن را برجسته می‌کند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments