صرافی اوکی‌اکس به هنگ کنگ رفت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی اوکی‌اکس می‌خواهد با تبعیت از قوانین دولت‌ها و نهادهای قانونی، سرویس‌هایش را در نقاط مختلف جهان گسترش دهد. از این رو، صرافی OKX اعلام کرد که ارائه خدمات در هنگ کنگ را آغاز کرده است. در ابتدای این مسیر، بستر تبادل رمزارزهای BTC، ETH ،ADA ،MATIC ،SOL ،DOT ،UNI ،LINK ،SAND ،LTC ،AVAX ،AXS ،ATOM ،XLM ،USDT و USDC برای کاربران هنگ کنگی فراهم خواهد شد. کاربران می‌توانند این توکن‌ها را با استفاده از دلار هنگ کنگ (HKD)، به صورت همتا به همتا (P2P) یا از طریق شبکه‌های پرداختی جهانی مثل ویزا (Visa)، مستر کارت (Mastercard) یا اپل‌پی (ApplePay) خریداری کنند.
صرافی اوکی‌اکس خدماتش را مطابق با سیستم نظارتی جدید دولت هنگ کنک ارائه می‌کند. همچنین OKX یک دفتر محلی در این کشور افتتاح خواهد کرد. در طول یک سال گذشته، این صرافی مشهور فرآیندها و سیستم‌های کنترل و نظارت خودش را تقویت کرده تا بتواند به کاربران بیشتری سرویس ارائه دهد.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

کشور هنگ کنگ در راه تبدیل شدن به یکی از مهم‌ترین مراکز رسمی بازار رمزارزها گام برمی‌دارد. به همین دلیل صرافی اوکی‌اکس همکاری‌های گسترده‌ای را با مقالات دولتی این کشور آسیایی آغاز کرده است تا راهکارهایی برای جلوگیری از پولشویی و فساد مالی و تأمین امنیت کاربران پیدا کند.
لنیکس لای (Lennix Lai)، مدیر ارشد بازرگانی بین‌الملل صرافی OKX، با اشاره به تعهد این شرکت برای ارائه پلتفرمی امن و کاربرپسند برای تجارت جهانی رمزارزها، اعلام کرد که همکاری‌های نزدیک و تعاملات گسترده با دولت‌ها و نهادهای قانون‌گذار برای فعالیت بر طبق قوانین جدید تصویب‌شده برای VASP‌ها، ادامه دارد. VASP‌ها مؤسسات مالی و پلتفرم‌های فعال در حوزه تبادلات جهانی ارزهای دیجیتال هستند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال .می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments