خرید Pepe بدون کارمزد
تو صرافی ارزپلاس میتونی پپه قورباغه و 200 رمزارز دیگه رو بدون کارمزد خرید و فروش کنی!

شروع

صرافی اوکی‌اکس به هنگ کنگ رفت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی اوکی‌اکس می‌خواهد با تبعیت از قوانین دولت‌ها و نهادهای قانونی، سرویس‌هایش را در نقاط مختلف جهان گسترش دهد. از این رو، صرافی OKX اعلام کرد که ارائه خدمات در هنگ کنگ را آغاز کرده است. در ابتدای این مسیر، بستر تبادل رمزارزهای BTC، ETH ،ADA ،MATIC ،SOL ،DOT ،UNI ،LINK ،SAND ،LTC ،AVAX ،AXS ،ATOM ،XLM ،USDT و USDC برای کاربران هنگ کنگی فراهم خواهد شد. کاربران می‌توانند این توکن‌ها را با استفاده از دلار هنگ کنگ (HKD)، به صورت همتا به همتا (P2P) یا از طریق شبکه‌های پرداختی جهانی مثل ویزا (Visa)، مستر کارت (Mastercard) یا اپل‌پی (ApplePay) خریداری کنند.
صرافی اوکی‌اکس خدماتش را مطابق با سیستم نظارتی جدید دولت هنگ کنک ارائه می‌کند. همچنین OKX یک دفتر محلی در این کشور افتتاح خواهد کرد. در طول یک سال گذشته، این صرافی مشهور فرآیندها و سیستم‌های کنترل و نظارت خودش را تقویت کرده تا بتواند به کاربران بیشتری سرویس ارائه دهد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

کشور هنگ کنگ در راه تبدیل شدن به یکی از مهم‌ترین مراکز رسمی بازار رمزارزها گام برمی‌دارد. به همین دلیل صرافی اوکی‌اکس همکاری‌های گسترده‌ای را با مقالات دولتی این کشور آسیایی آغاز کرده است تا راهکارهایی برای جلوگیری از پولشویی و فساد مالی و تأمین امنیت کاربران پیدا کند.
لنیکس لای (Lennix Lai)، مدیر ارشد بازرگانی بین‌الملل صرافی OKX، با اشاره به تعهد این شرکت برای ارائه پلتفرمی امن و کاربرپسند برای تجارت جهانی رمزارزها، اعلام کرد که همکاری‌های نزدیک و تعاملات گسترده با دولت‌ها و نهادهای قانون‌گذار برای فعالیت بر طبق قوانین جدید تصویب‌شده برای VASP‌ها، ادامه دارد. VASP‌ها مؤسسات مالی و پلتفرم‌های فعال در حوزه تبادلات جهانی ارزهای دیجیتال هستند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال .می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌گیپ
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments