هکر میکسر معروف تورنادو کش حمله خود را خنثی می‌کند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مهاجمی که با به دست گرفتن حاکمیت میکسر تورنادو کش (Tornado Cash) باعث وحشت جامعه کریپتو شده بود، اکنون پیشنهاد داده که هک خود را خنثی کند.
همان‌طور که در خبرهای روز گذشته رمزارز نیوز گزارش شد، یک فرد مهاجم توانست کنترل کامل میکسر معروف تورنادو کش را به دست بگیرد. با این حال، چند ساعت پس از هک و در کمال تعجب همگان، مهاجم به جامعه پیشنهاد داد که کنترل پروتکل را به جامعه برگرداند. با کنترل کامل بر حاکمیت این میکسر، مهاجم می‌توانست از طریق تخلیه توکن‌های قفل‌شده در قرارداد حاکمیت، ضررهای هنگفتی را وارد کند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

یکی از اعضای جامعه با نام مستعار Tornadosaurus Hex اظهار داشت که، مهاجم پیشنهاد جدیدی را برای بازگرداندن حاکمیت پروتکل ارسال کرده است. من فکر می‌کنم که شانس خوبی برای اجرای آن وجود دارد. وی همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر، جامعه هیچ گزینه دیگری به جز پیروی از روش انتخابی مهاجم برای بازگرداندن کنترل حاکمیت ندارد.
هکر میکسر معروف تورنادو کش حمله خود را خنثی می‌کند!طبق گزارش‌ها، پیشنهاد جدید مهاجم پس از پایان رأی‌گیری در ۲۶ می تصویب می‌شود، ولی مشخص نیست که چه زمانی اجرا خواهد شد.
در حالی که بسیاری از اعضای جامعه نسبت به تغییر موضع مهاجم خوش‌بین هستند، برخی دیگر حدس می‌زنند که این اقدام ممکن است با هدف افزایش ارزش ذخایر توکن‌های تورنادو کش (TORN) مهاجم قبل از نقد کردن آنها، صورت گرفته باشد. داده‌های بازار نشان می‌دهند که به دنبال انتشار خبرهای مربوط به پیشنهاد جدید هکر، قیمت توکن TORN تا ۱۰ درصد افزایش یافته است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments