هشدار قوه قضاییه به مدیرعامل صرافی کریپتولند: خودت را معرفی کن!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

روز گذشته، مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت پرونده صرافی کریپتولند و اخباری مبنی بر متواری شدن سینا استوی، مدیرعامل این صرافی، گفت: «این فرد اگر گوش شنوا دارد و اکنون ممکن است صدای مرا بشنود، اعلام می‌کنم باید بر اساس قرار وثیقه قانونی که برای او صادر شده است، خود را به دستگاه قضایی معرفی کند.»

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

ستایشی افزود:

برای این فرد، قرار قانونی به میزان و ارزش مالی ۱۲۶ میلیارد تومان صادر و مطابق مقررات آزاد شد که در ادامه، مرجع قضایی وی را احضار کرد که از انجام این کار سر باز زده و به مرجع قضایی مراجعه نکرده است.

وی با بیان اینکه عدم مراجعه این فرد به معنای متواری شدن وی نیست، گفت:

اینکه بگوییم این فرد متواری شده است، صحیح نیست؛ زیرا باید ابعاد قضیه این فرد مشخص و سپس برای وی عناوین صادر شود. اتهام این فرد، اخلال در نظام اقتصادی از طریق خرید و فروش رمزارز به صورت غیرقانونی است.

او همچنین افزود: «حدود ۱۹۵ میلیارد تومان از اموال متهم توقیف شده است و در مورد اموال دیگر این فرد نیز اقدامات لازم در حال انجام و موضوع در حال بررسی است.»

منبع انتخاب
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

خدا از تون نگذره با این تصمیم هایی که برای ما میگیرید

برای تایید هویت شهروند کشور ناتوان هستید اما برای اخذ مالیات و مصادره سرمایه کارگران بیش از تمام دنیا نیروی ضربت دارید و در حال برسی هستید

لطفا از اقدامات قضائی کشوری سخن نگویید که واریز درآمد معدن به صورت ریالی در بانک باعث ناپدید شدن و یا دستگیر شدن توسط نیروی زد ایرانی می شود! کدام اقدام به سود کارگران بوده که بزرگ گویی در رسانه باعث حمایت شود؟ شما در هر صورت اموال این شخص را بالا می کشید و هر شخص معترضی را دشمن خدا می نامید و اعدام می کنید پس مناسب است اجازه داده شود به طور موقت تفکر کنید موفق شده اید رمز ارز این صرافی را صاحب شوید و به خانواده های عرب با بانک ال انصار پیشکش کنید .سال ۲۰۲۳ با تمام سالها برای ایران متفاوت است یا با ملت حرکت می کنند و یا زیر پای ملت می مانند این یک دیدگاه شخصی از یک فرزند ایران است با آنچه شما قادر به درک و تایید آن نخواهید بود .مانند بانکهای خارجی در ایران فعال می شوند .

با ۴۵۰۰ شاکی چطور آزادش کردید ،این همه شاکی خصوصی و دشمن،اصلآ هنوز ایران است زنده است یا رفته حمام فین کاشان ،چرا شما همین پول مردم را تقسیم نمی‌کنید بهشان بدهید،سود بانکی دارد برا بعضی ها …..

باشه باشه صبر کنین الان میاد