یک پیروزی بزرگ دیگر برای ریپل در دادگاه!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جان دیتون، بنیان‌گذار CryptoLaw و نماینده هولدرهای ریپل، خلاصه‌ای از آخرین اخبار دعوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده علیه این شرکت را ارائه کرد. وی گفته است که تمام فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید از ریپل برای مبارزه در این نبرد قانونی، سپاسگزار باشند.
طبق گزارش‌ها، اخیرا با دستور قاضی دادگاه به کمیسیون SEC مبنی بر ارائه اسنادی از سخنرانی ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC، ریپل به پیروزی بزرگی دست یافت. پس از این پیروزی ریپل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا می‌تواند درخواست تجدیدنظر کند، اما در تمام موارد دیگر، SEC باید سوابق سخنرانی‌ها و سایر اسناد لازم را ارائه دهد که پیشرفت بزرگی برای ریپل محسوب می‌شود.
به گفته دیتون، در حال حاضر، ریپل در دادگاه، نه‌تنها از خود در برابر اتهامات دفاع می‌کند، بلکه در حال نمایندگی از کل صنعت کریپتو است و تاکنون مبلغ زیادی را در این راه خرج کرده است. طبق گزارش‌ها، تاکنون بین دو تا سه میلیون دلار، توسط ریپل خرج شده است تا به سخنرانی‌های ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC دسترسی پیدا کند. به گفته برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، کل مبلغی که این شرکت در این پرونده خرج خواهد کرد، حدود ۱۰۰ میلیون دلار برآورد می‌شود.
نه‌تنها به گفته دیتون که نماینده ۷۴ هزار هولدر XRP در دادگاه است، بلکه از نظر کل جامعه کریپتو، روند دادگاه ریپل، یک رویداد مهم برای همه است؛ چراکه در صورت پیروزی کمیسیون بورس آمریکا و شناخته شدن XRP به‌عنوان اوراق بهادار، بسیاری دیگر از پروژه‌های ارز دیجیتال به سرنوشتی مشابه ریپل دچار خواهند شد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع یوتودِی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments