۳ دلیل برای افزایش ۷۰ درصدی قیمت پپه تا پایان ماه ژوئن!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت میم کوین محبوب پپه (PEPE) طی دو روز پس از رسیدن به کف حمایتی خود در حدود ۰.۰۰۰۰۱۳۰۰ دلار، بار دیگر افزایش یافت و در حال حاضر، در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳۴۰ دلار معامله می‌شود.reasons-why-pepe-jump-70-by-july

این افزایش قیمت با افزایش حجم معاملات پپه همراه بود که نشان‌دهنده خوش‌بینی معامله‌گران است. در این میان، تحلیلگران بر این باورند که سه دلیل کلیدی وجود دارد که می‌تواند باعث افزایش قابل‌توجه قیمت پپه تا پایان ماه ژوئن شود.

تشکیل الگوی کنج صعودی

اولین دلیل، تشکیل الگوی کنج صعودی است که قیمت پپه در حال حاضر در داخل ساختار آن قرار دارد. این الگو نشان می‌دهد که قیمت پپه می‌تواند تا حدود ۰.۰۰۰۰۲۶۶۱ دلار، یعنی تقریبا ۷۰ درصد نسبت به سطوح فعلی، افزایش یابد. در نزدیکی خط روند پایینی الگو، دو سطح حمایتی کلیدی، یعنی میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه و فیبوناچی اصلاحی ۱.۰ وجود دارند که می‌توانند از کاهش قیمت جلوگیری کنند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

با این حال، اگر قیمت همراه با حجم معاملات بالا از خط روند پایینی الگو شکسته شود، می‌تواند نشانه‌ای برای کاهش قیمت پپه به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۴۲ تا ۰.۰۰۰۰۰۲۸۳ دلار تا پایان ماه ژوئن باشد.reasons-why-pepe-jump-70-by-july

انباشت نهنگ‌ها

دومین دلیل، انباشت پپه توسط نهنگ‌ها است. بر اساس داده‌های موجود، میزان عرضه پپه موجود در کیف پول بزرگترین نهنگ‌ها (دارای ۱ میلیارد توکن پپه یا بیشتر)، حدود ۹۶.۰۲ درصد است و به نظر می‌رسد که این سرمایه‌گذاران قصد فروش دارایی‌های خود در آینده را نزدیک ندارند.

علاوه بر این، نهنگ‌های کوچکتر که بین ۱ میلیون تا ۱۰۰ میلیون پپه دارند، در حال خرید پپه در طول افت اخیر قیمت بوده‌اند. به طور کلی، افزایش تعداد نهنگ‌های کوچک و متوسط پپه نشان‌دهنده علاقه‌مندی بیشتر فعالان بازار به این ارز دیجیتال است.reasons-why-pepe-jump-70-by-july

تصمیمات فدرال رزرو

سومین دلیل، تصمیمات آتی فدرال رزرو و واکنش‌ بازار به آن است. انتظار می‌رود که فدرال رزرو نرخ بهره را در ماه سپتامبر کاهش دهد. این موضوع می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای دارایی‌های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال، از جمله پپه، شود.

کاهش احتمالی نرخ بهره می‌تواند باعث کاهش بازدهی اوراق قرضه شود. این موضوع می‌تواند تمایل معامله‌گران را به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های پرریسک‌تر مانند رمزارزها، افزایش دهد.

این پیش‌بینی‌ها منجر به کاهش شدید بازده اوراق خزانه‌داری آمریکا شده، به طوری که بازده اوراق قرضه ۱۰ ساله، ۱۸۰ واحد پایه در روز کاهش یافته است.reasons-why-pepe-jump-70-by-july

در نهایت، همه این عوامل می‌توانند منجر به افزایش تقاضا برای پپه و سایر میم کوین‌ها مانند دوج کوین (Doge) و بانک (Bonk) در ماه ژوئن شوند. با این حال، مهم است به خاطر داشته باشیم که بازار ارزهای دیجیتال ذاتا ناپایدار است و هرگز نباید بدون انجام تحقیقات و در نظر گرفتن ریسک‌های مرتبط، اقدام به سرمایه‌گذاری کرد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments