متاپلنت همچنان در حال انباشت بیت کوین! مایکرواستراتژی آسیا اکنون چند BTC دارد؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت سرمایه‌گذاری ژاپنی متاپلنت (Metaplanet)، همزمان با کاهش قیمت بیت کوین، به انباشت بیشتر این ارز دیجیتال ادامه می‌دهد. این شرکت در آخرین اقدام خود، ۴۲.۴۶۶ بیت کوین به قیمت ۴۰۰ میلیون ین ژاپن (۲.۵ میلیون دلار) خریداری کرده است.

مجموع ذخایر بیت کوین متاپلنت پس از این خرید به ۲۰۳.۷۳۴ کوین می‌رسد که با قیمت متوسط حدود ۱۰ میلیون ین (۶۲۰۰۰ دلار) به ازای هر کوین خریداری شده است.

شرکت متاپلنت در آوریل ۲۰۲۴، بیت‌کوین را به عنوان یک دارایی خزانه پذیرفت و اولین خرید خود به ارزش ۶.۵ میلیون دلار را انجام داد. این شرکت به دلیل اتخاذ استراتژی مشابه شرکت مایکرو‌استراتژی، تحت عنوان «مایکرواستراتژی آسیا» شناخته می‌شود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

رویکرد شرکت متاپلنت در مورد انباشت مداوم بیت کوین، تأثیر زیادی بر ارزش سهام آن داشته است.

در همین راستا، پس از اعلام آخرین مرحله خرید، ارزش سهام این شرکت حدود ۹۰ درصد افزایش یافت؛ با این حال، در ادامه به دلیل سقوط قیمت بیت کوین، دوباره کاهش پیدا کرد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments