افزایش ۳هزار درصدی نرخ شیباسوزی! قیمت SHIB روند نزولی خود را معکوس می‌کند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در بحبوحه روند نزولی بازار، میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) به دلیل افزایش قابل‌توجه نرخ توکن‌سوزی خود، توجه فعالان بازار را جلب کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته، نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو ۲۹۵۵ درصد افزایش داشته است.

این جهش با صحبت‌های اخیر لوسی، مدیر بازاریابی شیبا اینو، در مورد ETF شیبا همزمان بوده است. لوسی در اظهارات اخیر خود، خواستار درک درست سرمایه‌گذاران نهادی مانند بلک‌راک از نقش و اهمیت شیبا اینو در بازار شده است.

بر اساس داده‌های وبسایت شیب‌برن (Shibburn)، جامعه شیبا اینو در روز سه‌شنبه، ۱۱ ژوئن موفق شدند ۷.۴۷ میلیون توکن شیبا را از طریق تراکنش‌های مختلف بسوزانند. در این میان، دو کیف پول نقش پررنگ‌تری داشتند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

کیف پول اول با آدرس ۰x۶۰۸…، طی دو تراکنش، ۵.۳۵ میلیون توکن را به یک کیف پول مرده منتقل کرده است. کیف پول دیگر با آدرس ۰xc۶۶… نیز ۱.۵۳ میلیون توکن SHIB را سوزانده است.

به این ترتیب، در مجموع تا کنون ۴۱۰.۷۲ تریلیون توکن شیبا توسط اعضای جامعه سوزانده شده است. سوزاندن توکن‌ها با کاهش عرضه کل در گردش، می‌تواند به افزایش ارزش نهایی توکن‌های باقی‌مانده منجر شود.

با این حال، در زمان نگارش این خبر، قیمت شیبا با ۲.۰۷ درصد افت روزانه به ۰.۰۰۰۰۲۲۳ دلار رسیده و هنوز نتوانسته مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار را بشکند. در مقابل، حجم معاملات روزانه شیبا با افزایش ۴۳.۰۵ درصدی به ۶۲۷.۱۷ میلیون دلار رسیده است.shiba-inu-burn-rate-leaps-2955-amid-etf-talks-will-shib-price-recover

در همین حال، بر اساس داده‌های کوین‌گلس (Coinglass)، حدود ۵۶۲ هزار دلار پوزیشن لانگ لیکویید شده‌اند که ممکن است کاهش بیشتر قیمت‌ها را به همراه داشته باشد.

در طرف مقابل، اگر قیمت از سطح مقاومتی مذکور عبور کند، می‌تواند به ۰.۰۰۰۰۳ دلار برسد و در صورت حفظ این سطح، ممکن است حتی تا ۰.۰۰۰۱ دلار نیز افزایش یابد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments