قیمت لحظه ای کاوا + نمودار قیمت 🖥️ آذر ۱۴۰۱

Kava
KAVA
$ 1.01
36,261 تومان
ارزش کل بازار
$ 295,096,009
حجم معاملات 24 ساعته
$ 28,478,999
عرضه در گردش
332,023,820 KAVA
عرضه کل
332,028,734 KAVA
۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!

ثبت نام

تغییرات قیمت

تغییرات 1 ساعته

0.4 %

تغییرات 1 روزه

0.6 %

تغییرات 7 روزه

0.3 %

تغییرات 30 روزه

-42.7 %

تغییرات 1 ساله

-80.2 %

بالاترین قیمت تاریخ9.190 $
پایین ترین قیمت تاریخ0.3 $
سقف قیمت 1 روزه0.91 $
کف قیمت 1 روزه0.87 $
سهم از کل بازار 0.04 %

نمودار قیمت کاوا

  • بازه زمانی
  • یک ساعته
  • روزانه
  • هفتگی
  • ماهانه
  • سالانه
  • از ابتدا
  • نوع نمودار
  • نمودار خطی
  • نمودار شمعی

کیف پول های کاوا

کیف پول
اتمیک
بایننس چین والت
لجر

درباره کاوا

ارز دیجیتال کاوا (Kava.io) نسل بعدی پلتفرم‌‌های وام‌دهی غیرمتمرکز است که با هدف ایجاد انعطاف بیشتر به این بازار وارد شده است. پلتفرم کاوا به قابلیت‌‌های میان زنجیره‌ای و استراتژی وام‌دهی منحصر‌به‌فرد خود معروف است.
ارز دیجیتال Kava.io در واقع یک پلتفرم دیفای بین زنجیره‌ای است که سرویس‌های وام وثیقه‌دار و استیبل کوین‌‌هایی را به کاربران کوین‌هایی مثل بیت کوین، ریپل، بایننس کوین، اتم (ATOM) و ... ارائه می‌دهد. در این پلتفرم کاربران می‌توانند دارایی‌‌های ارز دیجیتال خود را برای دریافت USDX و استیبل کوین Kava، به وثیقه بگذارند.

توکن‌های ارز دیجیتال Kava.io

پلتفرم ارز دیجیتال Kava.io دو نوع توکن دارد، یکی توکن KAVA و دیگری استیبل کوین USDX. توکن KAVA، توکن اصلی شبکه Kava.io است که برای ایجاد امنیت، مدیریت و وام‌دهی در این شبکه استفاده می‌شود.
برای توکن استیبل کوین مخصوص کاوا یعنی USDX هم موارد مصرف به‌خصوصی مثل استفاده در معاملات مارجین، استفاده برای پرداخت سود و استفاده در پرداخت‌های روزمره، وجود دارد.
توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال Kava.io قصد دارند بخش وام‌دهی غیرمتمرکز را با یکپارچه‌سازی انواع تکنولوژی‌‌های مختلف تحت سلطه خود درآورند.
کاربران این پلتفرم می‌توانند دارایی دیجیتال خود را به ازای دریافت USDX وثیقه بگذارند. USDX همان استیبل کوین اختصاصی پلتفرم کاوا است. برای اخذ وام، کاربران تنها باید ارز دیجیتال خود را در یک قرارداد هوشمند در پلتفرم کاوا قفل کنند. این ارز دیجیتال قفل‌شده به عنوان وثیقه‌ای برای وام کاربران خواهد بود.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال Kava

ارز دیجیتال کاوا در 25 اکتبر سال 2019 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت ارز دیجیتال Kava در زمان ورودش 0.96 دلار بود. قیمت ارز دیجیتال Kava.io در 18 نوامبر یعنی کمتر از یک ماه از زمان ورودش به بازار ارزهای دیجیتال به 1.27 دلار رسید. این رمزارز تا ماه مارچ در محدوده قیمتی بین 0.8 دلار تا 1.28 دلار در حال نوسان بود. اما ناگهان در 10 مارچ قیمت توکن KAVA با یک ریزش ناگهانی تا 0.4 دلار رسید. این ریزش ناگهانی نقطه عطف شروع رشد قیمت ارز دیجیتال کاوا شد و بعد از آن روند صعودی قیمت توکن کاوا آغاز گردید؛ تا آنجا که قیمت این توکن در 15 آگوست از 5 دلار هم فراتر رفت. به عبارت دیگر قیمت ارز دیجیتال کاوا در مدت پنج ماه بیش از ده برابر شد.
کاوا بعد از ثبت این قله قیمتی در روند نزولی قرار گرفت و اکثر مسیری را که طی کرده بود بازگشت و قیمت ارز دیجیتال Kava.io در اواخر سال 2020 به 1.2 دلار رسید.
با شروع سال 2021 همزمان با دیگر ارزهای دیجیتال، رالی صعودی قیمت توکن KAVA نیز شروع شد و این رمزارز با سرعت زیادی به عدد 7.4 دلار رسید و قله قیمتی قبلی خود را شکست. بعد از آن این ارز دیجیتال با ریزش‌ها و صعود‌های مختلفی روبه‌رو شد ولی از کف قیمتی 2.7 دلار پایین‌تر نرفت و در مقابل هنوز هم نتوانسته قله 7.4 دلاری خود را بشکند.


دیدگاه خود را ثبت کنید

1587 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

سلام الان وقت خرید هست