با یک کیف‌پول به انواع بازی‌های بلاکچینی دسترسی داشته باشید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Spielkworks که یک استارت‌آپ بلاکچین در زمینه‌های بازی و دیفای می‌باشد، خبر از به‌روزرسانی جدید و بزرگ خود در کیف‌پول Wombat که از چندین شبکه بلاکچین پشتیبانی می‌کند (مولتی چین)، داد که این آپدیت به کاربران امکان دسترسی به یک سری بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی را می‌دهد.

به گزارش سایت بلاکچین گیمر، فناوری بلاکچین برای مدت طولانی مورد کم لطفی و بی‌توجهی قرار گرفت و بعد از آن نیز متهم به انتشار بی‌رویه کربن و اقدامات کلاهبرداری و … بود، اما همه این اظهارات بدون در نظر گرفتن سرعت این فناوری در شناسایی مسائل و ارائه راه حل برای آنها بوده است.

اما الان توسعه‌دهندگان بلاکچینی مانند Spielworks و غیره نیز برای ایجاد اکوسیستم‌های فراگیرتر و پایدارتر اقداماتی کرده‌اند که دید عموم را درباره این فناوری تغییر می‌دهد به طوری که در به‌روزرسانی اخیر کیف پول این تیم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
شبکه بایننس (BNB) کاربران امکان دسترسی به برنامه‌هایی مانند بازی‌های درآمدزا (P2E) از جمله بمب کریپتو (Bomb Crypto)، مزرعه ارزدیجیتال (Yield farm) و اکوسیستم بازی با شروع رایگان (F2P) MOBOX و صرافی غیرمتمرکز و پرطرفدار پنکیک سواپ را ایجاد کرده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

شبکه آوالانچ، امکان استفاده برنامه‌های غیرمتمرکزی مانند بازی‌ Crabada که با توکن‌های غیرمثلی (NFT) برای کسب درآمد انجام می‌شود، بازی TaleCraft که جزو بازی‌های کارتی فانتزی و مرکز تجاری و مزرعه ارزدیجیتال دیفای Trader Joe را برای کاربران ممکن می‌سازد.
شبکه فانتوم نیز به مزرعه ارزدیجیتال Knights of Fantom، بازی Fantomon با سبک پوکمونگو و صرافی بومی شبکه فانتوم یعنی SpookySwap دسترسی دارد.

همچنین شبکه صرافی هیوبی (Heco Chain) امکاناتی مانند بازی‌ فانتزی CreyptoBlades، بازی استخراج ارزدیجیتال MiningTycoon و صرافی غیرمتمرکز Mdex را فراهم می‌آورد.

برای آشنایی با خدمات شرکت Spielkworks می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments