۳ سیگنال صعودی شیبا اینو که باید جدی گرفته شوند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت شیبا (SHIB) بالاخره توانست یک ناحیه حمایتی مناسب برای خود ایجاد کند و انگیزه خریداران را برای بازگشت افزایش داد. در این خبر به بررسی سه عامل کلیدی برای افزایش قیمت شیبا اینو خواهیم پرداخت.

۱. بازگشت خریداران

ناحیه حمایتی 0.0000070 دلاری توانسته است در حال حاضر روند نزولی شیبا را متوقف کند و به نظر می‌رسد خریداران کنترل بازار را در اختیار دارند. قیمت همچنین به پایین‌ترین سطح خود رسیده که می‌تواند بیانگر آن باشد که به زودی مقاومت 0.0000075 دلاری آزمایش خواهد شد.قیمت شیبا

۲. بریک آوت نزدیک است؟

اگر خریداران همچنان به فشار خرید خود ادامه دهند، احتمال شکست مقاومت 0.0000075 دور از ذهن نخواهد بود، این امر می‌تواند منجر به حرکت سریع قیمت و رسیدن به مقاومت کلیدی بعدی در 0.0000080 دلار شود.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

اگر این سناریو رخ دهد، می‌توانیم شاهد آغاز یک رالی صعودی قابل‌توجه برای شیبا باشیم.قیمت شیبا

۳. تقاطع صعودی تایید شد!

شاخص واگرایی و همگرایی میانگین متحرک (MACD) در بازه روزانه در هفته گذشته یک تقاطع صعودی را به ثبت رساند و اکنون به نظر می‌رسد که قیمت تمایل به افزایش دارد. تنها راهی که احتمال شکست شیبا را افزایش می‌دهد، این است که فروشندگان در سطوح مقاومت کلیدی موضع محکمی داشته باشند.قیمت شیبا

پیش‌بینی کوتاه مدت قیمت شیبا

شیبا ممکن است به کف قیمتی خود رسیده باشد و قیمت به‌زودی شانس خوبی برای رسیدن به سطوح بالاتر را خواهد داشت. در این مسیر، سطوح مقاومت کلیدی 0.0000075 دلار و 0.00000080 دلار را به عنوان موانع کلیدی برای این افزایش قیمت، در نظر داشته باشید.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو پوتیتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments