تحلیل قیمت پپه: PEPE دوباره به جمع ۱۰۰ رمزارز برتر وارد شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت میم کوین محبوب پپه (PEPE) در روزهای اخیر رشد قابل‌توجهی داشت؛ زیرا نهنگ‌های کریپتو همچنان به سرمایه‌گذاری میلیونی در PEPE ادامه می‌دهند.

به گزارش پلتفرم تحلیلی IntoTheBlock، نهنگ‌هایی که ۱۰ تریلیون تا ۱۰۰ تریلیون PEPE دارند، از ۱۲ تا ۲۰ نوامبر، ۹۴٫۱ تریلیون توکن دیگر، به ارزش تقریبی ۱۱۳ میلیون دلار را به دارایی‌های خود اضافه کرده‌اند.pepe-distribution-bullish-for-price

هنگامی که نهنگ‌ها موجودی خود را در طول یک رالی افزایش می‌دهند، نشان‌دهنده آن است که این گروه از سرمایه‌گذاران برای دستاوردهای بیشتر آماده می‌شوند. بدیهی است که این انباشت سنگین، تأثیر مثبتی بر قیمت PEPE گذاشته است. و اگر نهنگ‌ها دارایی‌های خود را همچنان نگه دارند، قیمت این میم کوین می‌تواند حتی بالاتر هم برود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در همین حال، همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، تیم توسعه‌دهنده پپه به تازگی ۴۱۸ میلیارد توکن PEPE به ارزش تقریبی ۵۰۰ هزار دلار را به کیف پول بایننس منتقل کرده که این توکن‌ها قرار است از طریق کمپین‌های مختلف بین کاربران توزیع شوند. این اقدام هم احساسات صعودی در بین سرمایه‌‌گذاران خرد را افزایش داده است.

بنابراین، فشار صعودی از سوی سرمایه‌‌گذاران خرد و افزایش تقاضای نهنگ‌ها می‌تواند قیمت PEPE را در روزهای آینده افزایش دهد.

پیش‌بینی قیمت پپه: آیا PEPE می‌تواند سطح ۰٫۰۰۰۰۰۲ دلار را پس بگیرد؟

شاخص The Global In/Out of the Money که دارندگان فعلی پپه را بر اساس قیمت ورودی آنها گروه‌بندی می‌کند، نیز این پیش‌بینی صعودی را تأیید می‌کند.

بر اساس داده‌های این شاخص، ۲۷،۶۵۰ آدرس ۲۸٫۱۶ تریلیون PEPE را با قیمت متوسط ۰٫۰۰۰۰۰۱ دلار خریداری کرده‌اند. اگر این سرمایه‌گذاران همچنان به هولد کردن ادامه دهند، قیمت PEPE می‌تواند طبق پیش‌بینی‌ها به ۰٫۰۰۰۰۰۲ دلار افزایش یابد.pepe-distribution-bullish-for-price

با این حال، اگر قیمت پپه به زیر ۰٫۰۰۰۰۰۰۷ دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند این پیش‌بینی مثبت را باطل کنند. اما، در آن صورت، ۹،۳۳۰ آدرسی که ۴۳٫۹۶ تریلیون PEPE را با قیمت متوسط ۰٫۰۰۰۰۰۱ دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند پشتیبانی اولیه را ارائه دهند و از یک سقوط بزرگ برای قیمت PEPE جلوگیری کنند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments