تکنولوژی بلاکچین این بار به نجات مبتلایان کووید-۱۹ در نیویورک کمک می‌کند!

کاربرد تکنولوژی بلاکچین در زنجیره تامین تجهیزات درمان ویروس کرونا

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بزرگترین تیم درمان نیویورک اخیرا به شبکه مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین IBM پیوسته تا با تامین‌کنندگان تجهیزات درمانی برای بیماران مبتلا به کووید-19 در ارتباط باشد.

Northwell Health یک تیم درمان بزرگ در نیویورک است که بیش از 800 بیمارستان را شامل می‌شود. این تیم بزرگ به شبکه اتصال سریع تامین‌کننده IBM پیوسته است.

شبکه IBM یک نرم‌افزار بر اساس تکنولوژی ابری است که از فناوری دفتر توزیع شده جهت کمک به کسب و کارها استفاده می‌کند و بین تامین‌کنندگان تجهیزات درمانی برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا و خریداران این تجهیزات اتصال برقرار می‌کند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!

دریافت جایزه

IBM این شبکه اتصال تامین‌کنندگان را برای تامین‌کنندگان منتخب تا 31 آگوست به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد کرد.

بزرگترین تیم درمانی نیویورک به شبکه بلاکچین IBM می‌پیوندد!

تیم درمانی Northwell Health که بیش از 800 بیمارستان را شامل می‌شود تصمیم گرفته برای تامین تجهیزات درمانی بیماران مبتلا به ویروس کرونا از این شبکه مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین استفاده کند.

در مصاحبه‌ای با فوربز، معاون رئیس و مسئول تدارکات این تیم Phyllis McCready، بر سختی‌ها و چالش‌هایی که سازمان‌های درمانی برای برقراری ارتباط با تامین‌کنندگان در طول کمبود منابع روبرو هستند تاکید کرد. او گفت:

“این بسیار سخت است که بخواهیم سازمان‌های خرید (GPO) و زنجیره تامین را خودمان برای گروه ایجاد کنیم و پیوستن به نیروهایی که با تامین‌کنندگان غیرسنتی کار می‌کنند باعث می‌شود بتوانیم ذخیره کافی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و سایر تجهیزات اساسی داشته باشیم؛ لذا ما بسیار خوشحالیم که به شبکه بلاکچین IBM پیوستیم.”

IBM شبکه‌ای مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین برای تامین‌کنندگان تجهیزات درمانی کووید-19 ایجاد کرده است!

بلاکچین IBM، شبکه اتصال سریع تامین‌کننده خود را برای کمک به تامین کنندگان اقلام ضروری مورد نیاز برای نیروهای درمان ویروس کرونا اهدا کرده است.

این پلتفرم از سرویس هویت دیجیتال برای بررسی تامین‌کنندگان استفاده می‌کند و به تامین‌کنندگان اقلام اورژانسی اجازه می‌دهد به صورت شبانه روزی در دسترس باشند. برای خریداران، این پلتفرم همچنین بخشی را برای مشاهده اطلاعات تامین‌کنندگان و لیست محصولات آن‌ها شامل می‌شود.

IBM اظهار داشت: “سازمان‌های تامین‌کننده و آژانس‌های دولتی با کمبود بحرانی موجودی روبرو هستند. درنتیجه اکثر خریدارن به تامین‌کنندگان جدید و نامعتبر روی می‌آورند. احراز هویت و بررسی این تامین‌کنندگان می‌تواند وقت‌گیر باشد و نیازمند نیروهای مخصوص است.”

علاوه بر بزرگترین تامین‌کننده مراقبت‌های درمانی نیویورک، IBM در حال خوشامدگویی به سازمان زنجیره تامین است که بیش از 200 عضو آمریکایی دارد.

در ماه مارس، IBM ابرکامپیوتر جدید خود را با نام مغز هوش مصنوعی (brain of AI) که قدرتمندترین کامپیوتر در این نوع است، در اختیار محققان آزمایشگاه ملی Oak Ridge قرار داد. این ابرکامپیوتر درحال پردازش هزاران نمونه شبیه سازی است تا محققان بتوانند پیش بینی کنند چه ترکیبات دارویی می‌توانند در درمان ویروس کرونا مفید واقع شوند.

منبع: https://cointelegraph.com

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments