ظهور دو سیگنال صعودی برای بیت کوین؛ آیا رالی جدیدی در راه است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از معامله‌گران برجسته ارزهای دیجیتال به نام HornHairs، نشانه نسبتا نادری را از روند صعودی جدید بیت کوین مشاهده کرده است. بر اساس توییتی که توسط این معامله‌گر منتشر شده، بیت کوین ممکن است در آستانه ورود به یک چرخه صعودی جدید باشد.

به گزارش سایت یوتودِی، این پیش‌بینی مبتنی بر این واقعیت است که دامیننس بازار تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین، در حال حاضر به یک نقطه عطف بزرگ نزدیک شده و یک واگرایی نزولی در نمودار سه هفته‌ای نشان می‌دهد. طبق گفته این معامله‌گر، نقاط عطف قبلی مشابه در میزان دامیننس USDT با تغییرات قابل‌توجهی در چرخه بازار همراه بوده‌اند، از جمله شروع آخرین روند صعودی در سال ۲۰۲۰ و اوج بعدی آن در نوامبر ۲۰۲۱.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع
تغییرات دامیننس تتر و قیمت بیت کوین.

میزان دامیننس USDT در بازار در حال حاضر ۸٫۳۲ درصد است که نسبت به ماه گذشته ۱۶٫۴ درصد افزایش داشته است.

علاوه بر این، با در نظر گرفتن شاخص درصد پهنای باند بولینگر (BBWP)، که در حال حاضر در پایین‌ترین رقم در بیش از شش سال گذشته در نمودار دو هفته‌ای بیت ‌کوین قرار دارد، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این ارز دیجیتال می‌تواند برای یک حرکت صعودی چشمگیر آماده شود.

شاخص درصد پهنای باند بولینگر برای بیت کوین.

در همین راستا، یک تحلیلگر معروف با نام مستعار Moustache می‌گوید:

در ماه می ۲۰۱۶، آخرین باری که این شاخص مقادیر پایین مشابهی را نشان می‌داد، قیمت بیت کوین در چهار هفته بعد حدود ۸۰ درصد افزایش یافت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

دو روز پیش مطلب گذاشتید که بیت کوین در حال ریزش است . کامنت گذاشتم که این اطلاعات غلط است و بیت کوین در حال رشد با شیب ملایم است

با سلام و تشکر از نظر شما. مطالب به نقل از تحلیلگران مطرح هستند.

کف بیت ۱۳۸۰۰ است

فعلا که جهت حرکت صعودیه، معاملات لانگ را در تایم فریم های ساعتی و روزانه ابتدا استاپ هانت میکنن و بعد میره به سمت کانال هجده هزار

در نهایت چند هفته بعد میاد برای یه کف پایینتر